0
0
PONTUAÇÃO
Consegues ser o melhor Herói FAST do mundo?

Sobre na tabela ganhando pontos através das secções Livros digitais e Basecamp
e superando-te a ti próprio nos jogos online.
FILTRAR:
NÃO.ESCOLAPAÍSCIDADEPONTOS
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 2682173
2
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2177623
3
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 1755913
4
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 1620390
5
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 1494732
6
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 1461639
7
Brackenfell Primary Cape Town 1392615
8
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1323719
9
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 1293973
10
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 1118234
11
SP Wydminy Wydminy 1096099
12
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 1079501
13
УВК ШГ38 Бишкек 949508
14
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 948886
15
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 928420
16
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 868734
17
București, Grădinița ”Licurici” București 747164
18
ZŠ Tribečská Topoľčany 743966
19
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 723532
20
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 716514
21
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 700921
22
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 684288
23
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 679486
24
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 672612
25
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 633019
26
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 566441
27
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 562858
28
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 561538
29
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 549704
30
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 538392
31
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 536093
32
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 532596
33
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 517607
34
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 516586
35
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 511353
36
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 471500
37
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 462594
38
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 445560
39
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 445282
40
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 439366
41
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 437198
42
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 424843
43
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 416776
44
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 410618
45
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 409986
46
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 400478
47
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 398807
48
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 397158
49
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 367466
50
Гимназия 2 Каракол 351724
51
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 347055
52
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 337534
53
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 331482
54
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 330074
55
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 312507
56
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 308812
57
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 308741
58
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 302625
59
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 300094
60
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 299830
61
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 298342
62
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 295328
63
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 293314
64
Средняя школа 40 г.Бишкек 290776
65
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284432
66
Základná škola Čaklov Čaklov 282332
67
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 279336
68
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 278654
69
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 276724
70
Materská škola Zohor Zohor 275316
71
ZŠ Pugačevova Humenné 266608
72
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
73
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 264656
74
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 260059
75
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 259268
76
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 257182
77
Henkel škôlka Bratislava 252922
78
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 251498
79
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 246354
80
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 235816
81
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
82
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 225008
83
Przedszkole nr 215 Warszawa 224704
84
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 224672
85
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 223194
86
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 220894
87
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 220834
88
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 218162
89
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 215476
90
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 211164
91
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 210792
92
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 206584
93
ZŠ Mierová 46 Bratislava 206501
94
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
95
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 205220
96
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 204214
97
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 203580
98
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 203194
99
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 196130
100
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 195614
101
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 195030
102
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194656
103
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 192206
104
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 190040
105
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 189972
106
Przedszkole Nr 27 Chorzów 187026
107
СОШ 77 Город Бишкек 187004
108
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 182642
109
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 178390
110
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 177915
111
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 175258
112
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 174472
113
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 172813
114
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 172724
115
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 172562
116
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 171506
117
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171322
118
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 169798
119
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
120
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 167398
121
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 166676
122
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 166526
123
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 165100
124
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164547
125
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
126
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 162984
127
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 162874
128
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 162302
129
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 161866
130
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 161544
131
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 161294
132
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 159713
133
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 157084
134
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 154582
135
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 152362
136
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 151822
137
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 150814
138
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 149448
139
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 147679
140
ZŠ Zarevúca Ružomberok 146414
141
СОШ 54 Bishkek. 142980
142
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 141832
143
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 141286
144
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 141128
145
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 138872
146
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 136128
147
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 135758
148
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 135472
149
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133580
150
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 132870
151
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 132860
152
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 131138
153
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 130770
154
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 129356
155
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 128116
156
Escola Joventut Callús 127962
157
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
158
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 127836
159
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 127030
160
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
161
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 125070
162
Colégio do Rio Portimão 123852
163
Школа UMKA School Алматы 123272
164
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 122372
165
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 121742
166
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 121458
167
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 121032
168
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 120732
169
УВКГ #69 Фатьянова 10 120491
170
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 117174
171
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 116962
172
Základná škola Trebišov 116818
173
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
174
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 115552
175
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 115410
176
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 114598
177
СОШ 47 Бишкек 114194
178
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 113986
179
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 113688
180
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 113674
181
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 113380
182
Základná škola Bukovecká 17 Košice 112652
183
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 112300
184
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 109002
185
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 107892
186
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 107812
187
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 107366
188
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 104822
189
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 102988
190
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 102737
191
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 102636
192
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 102086
193
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 101556
194
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 101342
195
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 99350
196
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 97662
197
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
198
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
199
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 95099
200
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 95064
201
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 94812
202
Școala Gimnazială Nr. 156 București 94754
203
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 94728
204
Bellville Primary School Bellville 94608
205
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 94310
206
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 93050
207
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90523
208
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 90310
209
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90052
210
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 88816
211
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 88112
212
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 87416
213
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 86916
214
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 86252
215
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 86230
216
ТЕСТ за училище София 85356
217
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
218
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
219
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 83780
220
EB 1 Arganil Arganil 83430
221
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 83266
222
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 82992
223
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
224
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
225
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 81700
226
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 81232
227
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 79678
228
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
229
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
230
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 77670
231
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 77563
232
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77540
233
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
234
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 77176
235
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
236
ДГ Снежанка Ловеч 76922
237
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 76795
238
Materská škola Kúty Kuty 76324
239
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75859
240
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 75240
241
ZŠ Mierová 46 Bratislava 74988
242
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 74936
243
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 74849
244
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 74488
245
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 73820
246
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 73503
247
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 73346
248
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 72636
249
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 72079
250
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 72064
251
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 71320
252
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 71246
253
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 71226
254
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 70220
255
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 68326
256
ЧОУ Образователни технологии София 68310
257
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 68122
258
EB Cruz de Argola Guimarães 67914
259
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 67658
260
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 67606
261
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 67532
262
Escola E.B1 de Alvor Portimão 67452
263
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 67344
264
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 66970
265
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 66300
266
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 65706
267
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 65358
268
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 64946
269
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 63600
270
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 63428
271
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 63220
272
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 62536
273
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 62486
274
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 62068
275
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 61908
276
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 61338
277
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 61020
278
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 60660
279
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 60572
280
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 60388
281
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 60340
282
FEST Santíssima Trinitat Badalona 60000
283
Ntwasahlobo Primary Cape Town 60000
284
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 60000
285
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 60000
286
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 59928
287
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 59900
288
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 59230
289
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 59184
290
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 59000
291
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 58210
292
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 58200
293
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 57946
294
СОШ60 Ул Ахунбаева 57600
295
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 57584
296
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 57570
297
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 55998
298
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 55954
299
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 55820
300
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 55736
301
Colégio João Paulo II Braga 55576
302
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 55253
303
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 55200
304
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 55020
305
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 54872
306
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 54854
307
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 54646
308
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 53722
309
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 53440
310
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 53420
311
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 53391
312
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 52958
313
Základná škola v Kriváni Kriváň 52930
314
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 52704
315
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 52600
316
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 52040
317
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 51920
318
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 51618
319
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 51540
320
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 51459
321
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 51195
322
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 50958
323
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 50612
324
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 50496
325
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 50400
326
Colegio Almedina Córdoba 50300
327
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 50300
328
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 50200
329
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 50190
330
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 50072
331
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 50000
332
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 50000
333
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 49955
334
Materská škola Žehra 10 48900
335
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 48824
336
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 48800
337
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 48742
338
Ceip Francisco Valdés Don Benito 48286
339
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 48204
340
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 48200
341
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 48100
342
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 47858
343
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 47690
344
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 47586
345
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 47402
346
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 47138
347
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 47105
348
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 47098
349
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 46992
350
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 46972
351
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 46900
352
Старововчинецький ліцей Чернівці 46869
353
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 46420
354
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 46300
355
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 45800
356
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 45658
357
ZŠ s MŠ Častá Častá 45502
358
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 45200
359
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 45200
360
Santa Creu Anglesola 45200
361
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 45130
362
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 45104
363
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 45000
364
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 45000
365
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 45000
366
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 45000
367
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 45000
368
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 45000
369
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 44660
370
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 44660
371
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 44440
372
EB de Pombal Pombal 44200
373
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 43785
374
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 43778
375
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 43753
376
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 43695
377
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 43500
378
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 43430
379
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 43051
380
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 43000
381
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 42180
382
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 42166
383
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 41802
384
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 41691
385
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 41538
386
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 41305
387
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 41200
388
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 41000
389
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 40908
390
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 40800
391
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 40800
392
Spojená škola Vranov nad Topľou 40732
393
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 40680
394
"Saulė" Joniškis 40540
395
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 40497
396
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 40400
397
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 40400
398
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 40400
399
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 40352
400
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 40200
401
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 40200
402
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 40200
403
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 40200
404
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 40200
405
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 40200
406
Salaskóli 201 Kópavogur 40200
407
Рівненська спеціалізована школа і-ііі ступенів 15 Рівненської міської ради м. Рівне, вулиця Пушкіна ,17 40138
408
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 40108
409
Fellaskóli Reykjavík 40000
410
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 40000
411
Addo Primary School Addo 40000
412
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 40000
413
smyschool test 39642
414
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 39600
415
Ntra. Sra. de la Peña Añora 39288
416
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 39180
417
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 39040
418
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 38979
419
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 38975
420
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 38821
421
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 38774
422
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 38480
423
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 38452
424
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 38428
425
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 38297
426
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 38089
427
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 38020
428
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 37743
429
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 37464
430
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 37280
431
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 37256
432
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 37200
433
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 37200
434
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 37100
435
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 37000
436
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 36840
437
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 36656
438
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 36640
439
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 36600
440
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 36444
441
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 36400
442
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 36200
443
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 36200
444
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 36129
445
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 36000
446
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 36000
447
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 36000
448
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 35870
449
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 35800
450
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 35750
451
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 35700
452
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 35638
453
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 35600
454
Przedszkole nr 62 Warszawa 35500
455
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 35400
456
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 35400
457
Przedszkole nr 25 Warszawa 35400
458
Zssmš Margecany Margecany 35300
459
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 35200
460
ESCOLA LA FONT MANRESA 35200
461
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 35200
462
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 35200
463
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 35200
464
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 35000
465
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 35000
466
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 35000
467
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 35000
468
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 35000
469
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 35000
470
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 35000
471
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 35000
472
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 35000
473
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 35000
474
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 35000
475
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 35000
476
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 35000
477
Școala Gimnazială Sântana Sântana 35000
478
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 35000
479
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 35000
480
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 35000
481
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 35000
482
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 35000
483
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 35000
484
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 35000
485
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 35000
486
ATENEU INSTRUCTIU SANT JOAN DESPÍ 34920
487
Jardim das Sementinhas Viseu 34600
488
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 34500
489
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 34360
490
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 34217
491
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 34207
492
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 34000
493
Przedszkole nr 176 Warszawa 34000
494
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 33782
495
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 33714
496
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 33439
497
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 33418
498
Test School Test 33400
499
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 33320
500
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 33318
501
Colégio Nossa Senhora do Carmo Ituverava- São Paulo 33261
502
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 33204
503
Комунальний заклад "Кривоозерський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2" Кривоозерської селищної ради Криве Озеро 32980
504
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 32908
505
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 32755
506
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 32740
507
Základná škola Liptovská Štiavnica 32684
508
Colégio Oficina Divertida Faro 32655
509
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 32540
510
Základná škola Hubová Hubová 32540
511
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 32400
512
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 32366
513
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 32240
514
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 32200
515
Vatnsendaskóli Kópavogur 32040
516
Escola Sant Climent Coll de Nargó 32038
517
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 32020
518
Materská škola Perín Perín - Chym 31720
519
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 31719
520
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 31697
521
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 31600
522
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 31400
523
13ο ΝΗΠ ΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 31344
524
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 31200
525
Przedszkole w Górznie Górzno 31200
526
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 31163
527
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 31140
528
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 31115
529
EB Liberdade Montijo 31080
530
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 31020
531
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 31000
532
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 31000
533
ZŠ Holubyho 15, Piešťany Piešťany 30854
534
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 30800
535
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 30693
536
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 30600
537
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 30600
538
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів √6 Миколаїв 30600
539
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 30600
540
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 30600
541
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 30504
542
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 30400
543
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 30400
544
DMD Ovi Debrecen 30400
545
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 30400
546
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 30400
547
Kerhólsskóli Borg 30400
548
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 30400
549
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 30226
550
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 30200
551
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 30200
552
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 30200
553
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 30200
554
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 30100
555
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 30100
556
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30022
557
Duhova škôlka Bratislava 30000
558
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 30000
559
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 30000
560
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
561
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 30000
562
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 30000
563
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 30000
564
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
565
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 30000
566
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 30000
567
45 Київ 30000
568
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 30000
569
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 30000
570
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 30000
571
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 30000
572
ZSP Paniówki Paniówki 30000
573
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 30000
574
Szkoła Podstawowa Wrocław 30000
575
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 30000
576
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 30000
577
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 30000
578
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 30000
579
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 30000
580
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 30000
581
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 30000
582
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 30000
583
Escola Galceran de Pinós Bagà 30000
584
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 30000
585
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 29800
586
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 29592
587
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 29450
588
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 29294
589
MŠ Osloboditeľov Humenné 29270
590
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 29140
591
Základná škola Košice 29096
592
CEIP MIRAMAR San Fernando 29060
593
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 29000
594
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 28840
595
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28588
596
Дубовецька філія НВК "Лозівська ЗОШ І-ІІІст.-ДНЗ" с. Дубівці 28520
597
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 28460
598
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 28330
599
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 28000
600
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 27800
601
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 27800
602
Niepubliczne Przedszkole Iskierka Kaszów 614 27682
603
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 27651
604
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 27608
605
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 27600
606
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 27530
607
SP Wydminy Grunwaldzka 94 27264
608
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 27000
609
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 27000
610
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 26987
611
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 26870
612
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 26800
613
Escola L'Espígol Juncosa 26800
614
Közép Utcai Óvoda Debrecen 26800
615
Swartberg Primary Caledon 26800
616
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 26800
617
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 26800
618
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 26696
619
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 26600
620
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 26600
621
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 26600
622
Nume Scoala Test TestO 26408
623
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 26400
624
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 26400
625
Základná škola Modra 26400
626
Karancskeszi Százszorszép Óvoda Karancskeszi 26200
627
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 26100
628
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 26100
629
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 26100
630
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 26000
631
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 26000
632
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 26000
633
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 26000
634
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 26000
635
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 26000
636
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 26000
637
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 26000
638
??????? Αθήνα 25980
639
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25900
640
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 25900
641
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 25900
642
ЦР Студія Щастя Ужгород 25800
643
Základná škola Tomášikova 31, Košice Základná škola 25800
644
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 25800
645
Средняя школа 21 Бишкек 25800
646
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 25800
647
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 25800
648
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 25800
649
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 25700
650
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25600
651
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 25600
652
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25600
653
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25600
654
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 25600
655
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 25600
656
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25600
657
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 25600
658
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25600
659
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 25600
660
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 25600
661
Бурштинський НВК м. Бурштин 25500
662
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25500
663
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 25500
664
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25500
665
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25500
666
Szkoła Podstawowa im. L.Teligi w Lini Linia 25500
667
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 25420
668
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25400
669
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 25400
670
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25400
671
Midgard School Kyiv 25400
672
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25400
673
EB1 n2 de Alhandra Alhandra 25400
674
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 25400
675
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 25400
676
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 25400
677
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25400
678
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 25400
679
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 25400
680
Základná škola Detva 25400
681
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 25400
682
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 25400
683
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 25400
684
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 25400
685
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25400
686
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25300
687
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25300
688
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25300
689
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25300
690
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25300
691
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 25300
692
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25200
693
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25200
694
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25200
695
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25200
696
ICS Da Vinci Cornaredo 25200
697
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25200
698
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 25200
699
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25200
700
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 25200
701
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 25200
702
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25200
703
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25200
704
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25200
705
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25200
706
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25200
707
A.E. de Azeitão - E.B.1 da Brejoeira Azeitão -Brejoeira 25200
708
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25200
709
Szegedi Fekete István Álalános Iskola Szeged 25200
710
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 25200
711
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 25200
712
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 25200
713
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 25200
714
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 25200
715
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 25200
716
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 25200
717
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 25200
718
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 25200
719
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 25200
720
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25200
721
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25200
722
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 25200
723
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 25200
724
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 25200
725
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 25200
726
Grădinița nr. 24 București 25200
727
Materská škola Turgenevova7 Košice 25200
728
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 25200
729
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 25200
730
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 25200
731
ESCOLA PIA SALT SALT 25200
732
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25200
733
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25200
734
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25200
735
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 25200
736
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 25200
737
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 25200
738
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 25200
739
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 25200
740
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25100
741
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 25100
742
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25100
743
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25100
744
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25100
745
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25100
746
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25100
747
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25100
748
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25100
749
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 25100
750
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25100
751
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25100
752
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 25100
753
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25100
754
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25100
755
CEIP Alba Plata Cáceres 25100
756
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25100
757
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25100
758
Ліцей №66 ЛМР Львів 25100
759
Орелецька гімназія Село Орелець 25100
760
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25100
761
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 25100
762
Cambridge Silk Road International School Bishkek 25100
763
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 25100
764
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25100
765
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25070
766
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
767
Kingsway Park Public School 25000
768
Algonquin Avenue Public School 25000
769
Woodcrest Public School 25000
770
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
771
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
772
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
773
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
774
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
775
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
776
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
777
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
778
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 25000
779
grape bajkalska 22 25000
780
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
781
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
782
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 25000
783
Lemland International School Lemland 25000
784
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
785
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
786
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
787
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
788
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 25000
789
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
790
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
791
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
792
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
793
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
794
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
795
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
796
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
797
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
798
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
799
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 25000
800
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
801
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
802
ZŠ Obyce Obyce 25000
803
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
804
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
805
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
806
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
807
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
808
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 25000
809
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
810
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
811
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
812
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
813
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
814
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
815
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
816
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
817
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
818
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
819
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
820
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
821
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
822
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
823
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
824
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
825
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 25000
826
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
827
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
828
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
829
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
830
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
831
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
832
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 25000
833
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
834
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
835
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
836
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
837
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
838
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
839
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
840
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
841
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
842
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
843
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 25000
844
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 25000
845
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
846
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
847
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
848
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
849
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
850
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
851
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
852
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
853
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
854
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
855
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
856
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 25000
857
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 25000
858
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Luwiczki Poznań 25000
859
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
860
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
861
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
862
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
863
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 25000
864
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
865
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
866
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
867
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 25000
868
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
869
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
870
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
871
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
872
Заставнівська гімназія Заставна 25000
873
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
874
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
875
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
876
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 25000
877
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
878
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
879
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 25000
880
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 25000
881
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
882
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
883
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
884
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
885
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
886
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
887
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
888
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 25000
889
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 25000
890
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
891
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
892
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
893
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
894
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
895
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
896
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
897
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
898
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 25000
899
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
900
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
901
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
902
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
903
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
904
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 25000
905
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
906
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
907
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 25000
908
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
909
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
910
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
911
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
912
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
913
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
914
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 25000
915
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
916
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
917
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
918
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
919
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
920
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
921
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
922
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
923
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
924
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
925
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
926
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
927
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
928
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
929
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
930
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
931
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
932
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
933
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
934
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
935
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
936
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
937
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
938
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
939
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
940
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
941
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
942
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
943
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
944
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
945
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
946
C.D Santa María Micaela Granada 25000
947
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
948
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
949
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
950
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
951
CEIP Puente Real Badajoz 25000
952
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
953
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 25000
954
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
955
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
956
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
957
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
958
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
959
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
960
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
961
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
962
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
963
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
964
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
965
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
966
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
967
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
968
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
969
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
970
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
971
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
972
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
973
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
974
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
975
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
976
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
977
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25000
978
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
979
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
980
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
981
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
982
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
983
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 25000
984
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
985
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
986
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
987
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
988
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
989
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
990
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
991
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
992
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
993
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
994
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
995
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
996
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
997
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
998
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
999
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
1000
Одеський НВК 13 Одеса 25000
1001
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
1002
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
1003
Одеський НВК № 84 м. Одеса 25000
1004
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
1005
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
1006
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
1007
Гірський НВК с. Гірське 25000
1008
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
1009
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
1010
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
1011
Základná škola s materskou školou Chminianska Nová Ves 25000
1012
Materská škola Štrba Štrba 25000
1013
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
1014
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
1015
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
1016
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
1017
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
1018
Іванопільський ліцей Костянтинівської міської ради с. Іванопілля 25000
1019
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
1020
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
1021
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
1022
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
1023
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
1024
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
1025
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
1026
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
1027
Meriland Primary Mariehamn 25000
1028
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
1029
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
1030
Березинський НВК пгт Березине 25000
1031
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 25000
1032
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
1033
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
1034
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
1035
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
1036
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
1037
EB Mamodeiro Aveiro 25000
1038
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
1039
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
1040
Escola Básica de Bemposta Estrada do Vale de Açor 25000
1041
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
1042
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
1043
EB1/JI Brandoa Amadora 25000
1044
Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Łabuniach Łabunie 25000
1045
JI/EB Cobre Cascais 25000
1046
Alexandria, Palatul Copiilor Alexandria 25000
1047
Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich Tymawa 47 25000
1048
Корсунський НВК "ЗЗСО І-ІІ ст. -гімназія -ЗДО" Село Корсунці 25000
1049
Szkoła Podstawowa nr 42 w Lublinie Lublin 25000
1050
Escola Sant Jordi de Pineda de Mar PINEDA DE MAR 25000
1051
Somogyi Rezső Általános Iskola Kisvárda 25000
1052
Середня загальноосвітня школа № 3 м.Трускавець Трускавець 25000
1053
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
1054
Szkoła Podstawowa w Kramarzynach Kramarzyny 25000
1055
Escola Prova 2 Barcelona 25000
1056
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
1057
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
1058
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
1059
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 25000
1060
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1061
64 школа Ташкент 25000
1062
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 25000
1063
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 25000
1064
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 25000
1065
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 25000
1066
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 25000
1067
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 25000
1068
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 25000
1069
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 25000
1070
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 25000
1071
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 25000
1072
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 25000
1073
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1074
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1075
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 25000
1076
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 25000
1077
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 25000
1078
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1079
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 25000
1080
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 25000
1081
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1082
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 25000
1083
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 25000
1084
Жуківська гімназія Шкільна, 59 25000
1085
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1086
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 25000
1087
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 25000
1088
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 25000
1089
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 25000
1090
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 25000
1091
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 25000
1092
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 25000
1093
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 25000
1094
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 25000
1095
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1096
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 25000
1097
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1098
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 25000
1099
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1100
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 25000
1101
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 25000
1102
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1103
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1104
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1105
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 25000
1106
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 25000
1107
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
1108
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 25000
1109
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
1110
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 25000
1111
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 25000
1112
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1113
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1114
Goose primary Mariehamn 25000
1115
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 25000
1116
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 25000
1117
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 25000
1118
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 25000
1119
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1120
test test 25000
1121
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 25000
1122
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1123
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 25000
1124
Escola Básica Hélia Correia Mafra 25000
1125
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1126
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 25000
1127
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1128
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 25000
1129
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1130
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1131
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 25000
1132
Liceul Petru Rares Brasov 25000
1133
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 25000
1134
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 25000
1135
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 25000
1136
Základná škola Spisska Nova Ves 25000
1137
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 25000
1138
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
1139
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 25000
1140
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 25000
1141
Materská škola Ševčenkova 35 25000
1142
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 25000
1143
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 25000
1144
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 25000
1145
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 25000
1146
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 25000
1147
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 25000
1148
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 25000
1149
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1150
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 25000
1151
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 25000
1152
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1153
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 25000
1154
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1155
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 25000
1156
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 25000
1157
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1158
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 25000
1159
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 25000
1160
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1161
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1162
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1163
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 25000
1164
Grădinița Nr. 149 București 25000
1165
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 25000
1166
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 25000
1167
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 25000
1168
Academy Private School Cape Town 25000
1169
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 25000
1170
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 25000
1171
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 25000
1172
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 25000
1173
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1174
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1175
Vogaskóli Reykjavík 25000
1176
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1177
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 25000
1178
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 25000
1179
Academia Primary School Eersterivier 25000
1180
PROVA_ROGERPIERA Hospitalet de Llobregat 25000
1181
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1182
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1183
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 25000
1184
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1185
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 25000
1186
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 25000
1187
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1188
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 25000
1189
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 25000
1190
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 25000
1191
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 25000
1192
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1193
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
1194
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 25000
1195
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1196
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1197
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 25000
1198
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 25000
1199
Escola Poeta Foix Barcelona 25000
1200
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 25000
1201
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 25000
1202
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1203
Școala Gimnazială Hărău Hărău 25000
1204
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 25000
1205
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1206
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25000
1207
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 25000
1208
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 25000
1209
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 25000
1210
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 24790
1211
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 24420
1212
Bucuresti, Grădinița Alice București 24320
1213
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 24310
1214
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 23820
1215
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 23730
1216
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 23610
1217
Centrum voľného času Šaľa 23610
1218
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 23570
1219
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 23520
1220
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 23190
1221
Роздольненський ЗЗСО І-ІІІ ст Великоновосілківської селищної ради Донецька область, Волноваський район, селище Роздольне, вул Шкільна, 24 20900
1222
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 20900
1223
Escola Pràctiques 1 Lleida 20843
1224
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20800
1225
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20800
1226
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20800
1227
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20800
1228
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20700
1229
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 20600
1230
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20600
1231
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 20500
1232
Przedszkole nr 52 Lublin 20500
1233
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 20500
1234
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20500
1235
dfg dsfg 20500
1236
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20500
1237
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 20500
1238
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 20500
1239
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20500
1240
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 20500
1241
Escola terra Nostra Olost 20400
1242
Colégio SATC Criciúma-SC 20400
1243
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20400
1244
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20300
1245
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20300
1246
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20300
1247
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20200
1248
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20200
1249
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20200
1250
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20200
1251
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20200
1252
26.СУ "Йордан Йовков" София 20200
1253
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 20200
1254
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 20200
1255
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20200
1256
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 20200
1257
школа №248 Tashkent 20100
1258
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20100
1259
Materská škola Žehra 10 20100
1260
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 20100
1261
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20100
1262
Griswold Youth Center Jewett City 20100
1263
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20100
1264
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1265
Escola Gracia Prueba Barcelona 20100
1266
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20100
1267
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20100
1268
Балківський заклад загальної середньої освіти-загальної дошкільної освіти І-ІІ ступенів Барська ОТГ 20100
1269
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20100
1270
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20100
1271
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20100
1272
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20100
1273
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20100
1274
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20100
1275
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 20100
1276
Przedszkole nr 22 Tychy 20100
1277
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1278
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1279
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 20000
1280
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1281
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1282
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1283
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1284
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 20000
1285
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1286
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1287
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1288
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1289
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1290
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1291
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1292
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1293
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1294
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1295
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1296
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1297
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1298
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1299
test test 20000
1300
test test 20000
1301
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1302
Mariehamn Primary School Mariehamn 20000
1303
Best School Grosswinternheim 20000
1304
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1305
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1306
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 20000
1307
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1308
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1309
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1310
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1311
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1312
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1313
test test 20000
1314
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1315
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1316
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1317
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1318
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1319
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1320
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1321
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1322
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1323
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1324
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 20000
1325
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1326
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1327
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1328
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1329
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1330
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1331
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1332
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1333
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1334
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1335
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1336
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1337
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1338
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1339
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1340
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1341
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1342
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1343
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1344
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1345
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1346
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1347
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1348
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1349
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 20000
1350
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1351
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1352
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1353
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1354
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1355
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1356
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1357
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1358
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1359
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1360
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1361
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1362
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1363
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1364
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1365
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1366
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1367
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1368
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 20000
1369
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1370
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1371
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1372
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1373
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1374
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1375
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1376
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1377
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1378
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1379
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1380
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1381
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 20000
1382
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1383
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1384
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1385
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1386
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1387
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1388
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1389
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1390
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1391
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 20000
1392
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1393
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1394
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1395
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1396
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1397
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1398
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1399
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1400
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1401
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1402
Základná škola Rudňany Rudňany 20000
1403
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1404
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1405
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1406
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1407
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1408
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1409
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1410
La Salle San Rafael Madrid 20000
1411
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1412
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1413
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 20000
1414
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 20000
1415
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1416
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1417
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1418
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1419
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1420
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 20000
1421
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1422
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 20000
1423
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1424
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1425
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1426
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1427
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1428
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1429
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1430
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1431
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1432
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1433
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 20000
1434
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1435
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1436
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20000
1437
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 20000
1438
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1439
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1440
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1441
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1442
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1443
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1444
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1445
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 20000
1446
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1447
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1448
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1449
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1450
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1451
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1452
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1453
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1454
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1455
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 20000
1456
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1457
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1458
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1459
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1460
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1461
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1462
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1463
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1464
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1465
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1466
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1467
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1468
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1469
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1470
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1471
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1472
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1473
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1474
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1475
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1476
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1477
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 20000
1478
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1479
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1480
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1481
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1482
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1483
2020: Stone House Elliot 20000
1484
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1485
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1486
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1487
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20000
1488
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1489
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1490
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1491
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1492
гімназія симоненка львів 20000
1493
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1494
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1495
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1496
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1497
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1498
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1499
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1500
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1501
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1502
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1503
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1504
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1505
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1506
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1507
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1508
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1509
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1510
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1511
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1512
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1513
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 20000
1514
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1515
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1516
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1517
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1518
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1519
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1520
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1521
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1522
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1523
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1524
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1525
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1526
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1527
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1528
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1529
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1530
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1531
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1532
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1533
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1534
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1535
Горішненський ліцей с. Горішнє 20000
1536
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1537
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1538
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1539
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1540
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1541
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1542
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1543
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1544
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1545
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1546
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1547
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1548
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1549
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1550
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
1551
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
1552
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
1553
Amor de Dios CÁDIZ 20000
1554
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
1555
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
1556
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
1557
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
1558
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
1559
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
1560
Войнилівський ліцей Войнилів 20000
1561
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 20000
1562
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
1563
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1564
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
1565
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
1566
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
1567
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
1568
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
1569
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
1570
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
1571
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
1572
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
1573
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
1574
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
1575
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
1576
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
1577
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
1578
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
1579
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 20000
1580
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
1581
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
1582
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
1583
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
1584
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 20000
1585
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
1586
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
1587
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
1588
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
1589
Colegio Argantonio Cádiz 20000
1590
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
1591
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 20000
1592
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
1593
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
1594
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
1595
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
1596
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
1597
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
1598
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
1599
CDP: Santo Domingo Granada 20000
1600
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
1601
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
1602
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
1603
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
1604
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
1605
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
1606
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
1607
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
1608
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
1609
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
1610
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
1611
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 20000
1612
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
1613
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
1614
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
1615
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
1616
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1617
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
1618
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
1619
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
1620
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
1621
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
1622
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
1623
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
1624
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
1625
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
1626
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
1627
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
1628
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
1629
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1630
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
1631
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
1632
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
1633
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
1634
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
1635
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
1636
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
1637
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
1638
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
1639
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
1640
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
1641
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
1642
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
1643
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
1644
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
1645
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
1646
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
1647
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
1648
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
1649
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
1650
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
1651
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
1652
Обтівський ліцей с Обтове 20000
1653
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
1654
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
1655
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
1656
Materská škola Holčíkovce 20000
1657
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
1658
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
1659
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
1660
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 20000
1661
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
1662
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
1663
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
1664
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
1665
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
1666
ЗОШ№3 Рівне 20000
1667
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
1668
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
1669
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад" Полтавська область Глобинський район село Обознівка вулиця Перемоги 5 20000
1670
Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi w Sierczy Siercza 20000
1671
Základná škola s materskou školou Babín Babín 37 20000
1672
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 17 імені Саражана В.Г. Миколаївської міської ради Миколаїв 20000
1673
Spojená škola sv. Košických mučeníkov Košice-Sídlisko KVP 20000
1674
Соснівський освітній комплекс "ліцей - заклад дошкільної освіти" імені Анатолія Шульги село Соснівка, Конотопський район, Сумська область 20000
1675
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1676
Заводська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради смт.Кириківка 20000
1677
Рівненський академічний ліцей "Престиж" імені Лілії Котовської Рівне 20000
1678
Навчально-виховний комплекс 2 Донецька область, м. Покровськ, вул. 1 травня, 63 20000
1679
Вугледарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вугледар 20000
1680
Комунальний заклад "Вербська санаторна школа І-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради" с.Верба, Рівненська область 20000
1681
КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 20000
1682
Одеська загальноосвітня школа №107 Одеса 20000
1683
Переславичівська початкова школа - філія Павлівського ліцею Павлівської сільської ради Волинської області село Переславичі 20000
1684
Одеська початкова школа №96 Одеської міської ради Одеса 20000
1685
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20000
1686
Курісовський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Село Курісове Одеська область Березівський район 20000
1687
ОНЗ "Золотівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5" м. Золоте 20000
1688
КЗ "В'язівоцька ЗШ І-ІІІ ступенів" Село В'язівок Павлоградський район Дніпропетровська область 20000
1689
Печерська гімназія № 75 міста Києва Київ 20000
1690
Вишенська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Вишеньки 20000
1691
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1692
Комунальний заклад "Побережненська гімназія з дошкільним підрозділом" Вороновицької селищної ради Вінницької області Вінницька область, Вороновицька територіальна громада, село Побережне, вул. Шевченка, 21 20000
1693
Здовбицький ліцей Здовбицької сільської ради Рівненської області с.Здовбиця 20000
1694
ЗОШ №2 Покровської міської ради Покровськ 20000
1695
Сімерський ДНЗ Село Сімер 20000
1696
Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 20000
1697
Комунальний заклад "Середня загальноосвітня школа № 10" Кам'янської міської ради Кам'янське 20000
1698
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1699
Квасилівський НВК "школа-ліцей" Квасилів 20000
1700
Spojená škola, zložka ZŠ Svidník 20000
1701
Заклад загальної середньої освіти I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Понмарьова 6/4 20000
1702
Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 20000
1703
Горошинський заклад загальної середньої освіти с. Горошине Полтавської області 20000
1704
Комунальний заклад "Раденська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Олешківської міської ради Раденськ вулиця Гагаріна 1а 20000
1705
MATERSKÁ ŠKOLA,TATRANSKÁ21,ELOKOVANÉ PRACOVISKO ZA VODOU 14,064 01 STARÁ ĽUBOVŇA STARÁ ĽUBOVŇA 20000
1706
Загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів с.Піддубці,Підгайцівської ОТГ с.Піддубці,Луцького району,Волинської області 20000
1707
Войнихівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області село Войниха 20000
1708
Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступені 6в Новоукраїнка 20000
1709
Szkoła Podstawowa im. Karola Wojtyły w Rotmance Rotmanka 20000
1710
Materská škola Vyšný Kubín Vyšný Kubín 20000
1711
Перечинський заклад дошкільної освіти ясла - садок "Веселка" Перечин 20000
1712
Часовоярський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №17 м. Часів Яр вул. Д.Скрипниченка, 49 20000
1713
Комунальний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені братів Зосіма села Кременівка Кальчицької сільської ради Донецької області Донецька область нікольський район село кременівка 20000
1714
2020: Stone House Elliot 20000
1715
Рівненська гімназія «Гармонія» Рівне 20000
1716
ЗОШ№3 Рівне 20000
1717
Materská škola Dneperská 8 Košice Košice - Nad jazerom 20000
1718
Základná škola s materskou školou Novoť Novoť 20000
1719
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1720
Рівненська загальноосвітня школа№3 Ї-ЇЇЇ ступенів Рівне 20000
1721
Brașov, Școala Gimnazială nr. 2 „Diaconu Coresi” Brașov 20000
1722
Ужгородська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 8 Ужгород 20000
1723
Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 20000
1724
Бердичівська школа НВК №10 м. Бердичів 20000
1725
Херсонська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів 55 Херсон 20000
1726
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст с-ща Шевченко Волноваського району Донецької області с-ще Шевченко 20000
1727
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 20000
1728
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 20000
1729
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 імені Панаса Мирного Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 20000
1730
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 20000
1731
Základná škola Ilava 20000
1732
Волноваський заклад загальної середньої освіти І-ІІІст. №1,м.Волноваха, Донецької обл. м.Волноваха 20000
1733
Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"" с. Подільське 20000
1734
EES Solivarská 28 Solivarská 28 20000
1735
139 ОУ "Захарий Круша" София 20000
1736
Turda, Scoala Gimnaziala ,,Horia, Closca si Crisan Turda 20000
1737
Materská škola Nový Salaš Nový Salaš 83 20000
1738
Materská škola Hodruša-Hámre Hodruša - Hámre 20000
1739
119.СУ "Академик Михаил Арнаудов" София 20000
1740
Základná škola, Fábryho 44, Košice Fábryho 44, 040 22 Košice 20000
1741
CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 20000
1742
ZŠ Ilava Medňanská 514/5 Ilava 20000
1743
Turda, Școala Gimnazială Horia, Cloșca și Crișan Turda 20000
1744
Základná škola Bratislava 20000
1745
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1746
Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 18 Полтавської міської ради Полтавської області Полтава 20000
1747
2ο Δημοτικό Σχολείο Μακροχωρίου Μακροχώρι Ημαθίας 20000
1748
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 25 Рівненської міської ради Рівне 20000
1749
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - спеціалізована спортивна школа" № 26 Рівненської міської ради Рівне 20000
1750
Escola Básica Soalheira Fundão 20000
1751
Základná škola Blatné Blatné 20000
1752
Загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 20000
1753
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Кіровоградської міської ради Кіровоградської області Кропивницкий 20000
1754
Житомирська ЗОШ 5 Житомир 20000
1755
Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 20000
1756
Володимирівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Волноваської районної ради Донецької області Володимирівка (Донецька обл., Волноваський р-н) 20000
1757
Agrupamento de escolas dr. José leite de Vasconcelos Tarouca 20000
1758
Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 20000
1759
Thinkglobal Lviv Львів 20000
1760
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа 1-111 ступенві №5" Полтава 20000
1761
Fountainhead School Surat 20000
1762
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 20000
1763
Test Name Test Town 20000
1764
tmyschool test 20000
1765
БЪЛГАРСКО УЧИЛИЩЕ КИРИЛ И МЕТОДИЙ - ОРХУС Орхус 20000
1766
Napsugár Óvoda Hajdúböszörmény 20000
1767
Przedszkole nr 3 im.Bolka i Lolka Leszno 20000
1768
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. ALEKSANDRA LABUDY STRZEPCZ 20000
1769
miejskie przedszkole nr 12 Knurów 20000
1770
Spojená škola Nitrianske Pravno Nitrianske Pravno 20000
1771
Житомирська спеціальна школа#1 Житомирської обласної ради Житомир 20000
1772
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 20000
1773
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 20000
1774
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1775
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1776
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1777
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1778
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1779
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1780
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1781
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1782
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1783
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1784
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 20000
1785
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1786
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1787
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1788
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1789
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1790
EB1 de Samora Correia Samora Correia 20000
1791
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1792
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1793
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1794
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1795
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1796
СОШ 21 Бишкек 20000
1797
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1798
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1799
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1800
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 20000
1801
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1802
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1803
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 20000
1804
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 20000
1805
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1806
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1807
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1808
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1809
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 20000
1810
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1811
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1812
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1813
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1814
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1815
Základná škola Hubová 20000
1816
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1817
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1818
Materská škola Giraltovce 20000
1819
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1820
Materská škola Košice-Poľov 20000
1821
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1822
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1823
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1824
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1825
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 20000
1826
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1827
Van Reede Primary 8 High street 20000
1828
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1829
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 20000
1830
CEIP Abdera Adra 20000
1831
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1832
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1833
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 20000
1834
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1835
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1836
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1837
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1838
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1839
EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 20000
1840
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1841
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1842
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1843
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1844
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 20000
1845
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1846
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1847
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1848
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
NÃO.ESCOLAPAÍSCIDADEPONTOS
1
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 2682173
2
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 2177623
3
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 1755913
4
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 1620390
5
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 1494732
6
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 1461639
7
Brackenfell Primary Cape Town 1392615
8
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 1323719
9
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 1293973
10
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 1118234
11
SP Wydminy Wydminy 1096099
12
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 1079501
13
УВК ШГ38 Бишкек 949508
14
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 948886
15
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 928420
16
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 868734
17
București, Grădinița ”Licurici” București 747164
18
ZŠ Tribečská Topoľčany 743966
19
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 723532
20
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 716514
21
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 700921
22
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 684288
23
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 679486
24
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 672612
25
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 633019
26
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 566441
27
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 562858
28
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 561538
29
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 549704
30
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 538392
31
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 536093
32
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 532596
33
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 517607
34
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 516586
35
Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 511353
36
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 471500
37
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 462594
38
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 445560
39
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 445282
40
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 439366
41
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 437198
42
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 424843
43
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 416776
44
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 410618
45
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 409986
46
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 400478
47
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 398807
48
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 397158
49
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 367466
50
Гимназия 2 Каракол 351724
51
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 347055
52
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 337534
53
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 331482
54
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 330074
55
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 312507
56
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 308812
57
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 308741
58
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 302625
59
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 300094
60
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 299830
61
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 298342
62
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 295328
63
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 293314
64
Средняя школа 40 г.Бишкек 290776
65
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 284432
66
Základná škola Čaklov Čaklov 282332
67
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 279336
68
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 278654
69
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 276724
70
Materská škola Zohor Zohor 275316
71
ZŠ Pugačevova Humenné 266608
72
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 266318
73
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 264656
74
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 260059
75
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 259268
76
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 257182
77
Henkel škôlka Bratislava 252922
78
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 251498
79
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 246354
80
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 235816
81
Сарненська гімназія №3 Сарни 227178
82
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 225008
83
Przedszkole nr 215 Warszawa 224704
84
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 224672
85
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 223194
86
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 220894
87
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 220834
88
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 218162
89
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 215476
90
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 211164
91
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 210792
92
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 206584
93
ZŠ Mierová 46 Bratislava 206501
94
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 205638
95
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 205220
96
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 204214
97
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 203580
98
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 203194
99
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 196130
100
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 195614
101
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 195030
102
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 194656
103
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 192206
104
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 190040
105
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 189972
106
Przedszkole Nr 27 Chorzów 187026
107
СОШ 77 Город Бишкек 187004
108
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 182642
109
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 178390
110
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 177915
111
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 175258
112
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 174472
113
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 172813
114
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 172724
115
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 172562
116
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 171506
117
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 171322
118
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 169798
119
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 168456
120
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 167398
121
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 166676
122
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 166526
123
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 165100
124
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 164547
125
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 163570
126
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 162984
127
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 162874
128
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 162302
129
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 161866
130
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 161544
131
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 161294
132
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 159713
133
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 157084
134
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 154582
135
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 152362
136
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 151822
137
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 150814
138
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 149448
139
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 147679
140
ZŠ Zarevúca Ružomberok 146414
141
СОШ 54 Bishkek. 142980
142
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 141832
143
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 141286
144
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 141128
145
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 138872
146
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 136128
147
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 135758
148
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 135472
149
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 133580
150
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 132870
151
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 132860
152
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 131138
153
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 130770
154
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 129356
155
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 128116
156
Escola Joventut Callús 127962
157
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 127868
158
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 127836
159
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 127030
160
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 126706
161
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 125070
162
Colégio do Rio Portimão 123852
163
Школа UMKA School Алматы 123272
164
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 122372
165
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 121742
166
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 121458
167
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 121032
168
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 120732
169
УВКГ #69 Фатьянова 10 120491
170
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 117174
171
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 116962
172
Základná škola Trebišov 116818
173
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 116128
174
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 115552
175
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 115410
176
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 114598
177
СОШ 47 Бишкек 114194
178
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 113986
179
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 113688
180
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 113674
181
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 113380
182
Základná škola Bukovecká 17 Košice 112652
183
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 112300
184
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 109002
185
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 107892
186
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 107812
187
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 107366
188
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 104822
189
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 102988
190
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 102737
191
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 102636
192
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 102086
193
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 101556
194
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 101342
195
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 99350
196
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 97662
197
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 97352
198
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 96086
199
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 95099
200
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 95064
201
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 94812
202
Școala Gimnazială Nr. 156 București 94754
203
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 94728
204
Bellville Primary School Bellville 94608
205
Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 94310
206
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 93050
207
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 90523
208
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 90310
209
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 90052
210
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 88816
211
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 88112
212
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 87416
213
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 86916
214
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 86252
215
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 86230
216
ТЕСТ за училище София 85356
217
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 84674
218
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 83810
219
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 83780
220
EB 1 Arganil Arganil 83430
221
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 83266
222
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 82992
223
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 82576
224
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 81798
225
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 81700
226
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 81232
227
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 79678
228
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 79026
229
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 78392
230
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 77670
231
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 77563
232
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 77540
233
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 77406
234
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 77176
235
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 77051
236
ДГ Снежанка Ловеч 76922
237
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 76795
238
Materská škola Kúty Kuty 76324
239
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 75859
240
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 75240
241
ZŠ Mierová 46 Bratislava 74988
242
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 74936
243
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 74849
244
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 74488
245
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 73820