0
0
PONTUAÇÃO
Consegues ser o melhor Herói FAST do mundo?

Sobre na tabela ganhando pontos através das secções Livros digitais e Basecamp
e superando-te a ti próprio nos jogos online.
FILTRAR:
NÃO.ESCOLAPAÍSCIDADEPONTOS
1
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 8248419
2
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 2749924
3
??????? Αθήνα 1107942
4
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 1040310
5
Základná škola, Pavla Horova 16, 841 08 Bratislava, DNV Bratislava 887280
6
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 763614
7
Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 712293
8
5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 701545
9
Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 567445
10
Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 554216
11
Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 553862
12
SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 551904
13
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 525391
14
Орелецька гімназія Село Орелець 524066
15
Základná škola Hamuliakovo Hamuliakovo 517608
16
Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 488480
17
Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 477402
18
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 475787
19
E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 442914
20
Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 386182
21
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 385614
22
Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 383166
23
СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 347122
24
ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 346340
25
Základná škola Márie Medveckej Tvrdošín 303750
26
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 299582
27
ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 283522
28
Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 280641
29
Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 251120
30
Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 243407
31
Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 233146
32
Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 228194
33
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 221191
34
ЦПО Соняшник Біла Церква 210063
35
Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 206180
36
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 186496
37
21ο Δημοτικό σχολείο Βόλου ΒΟΛΟΥ 165376
38
EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 158066
39
Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 157054
40
EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 149212
41
Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 145140
42
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΙΤΟΧΩΡΙΟΥ ΣΙΤΟΧΩΡΙ 142472
43
Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 139368
44
СУ ВАСИЛ ЛЕВСКИ - ДЕВНЯ ДЕВНЯ 138658
45
SZS UNES Nitra 135194
46
Brackenfell Primary Cape Town 130171
47
Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 128218
48
ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 124999
49
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 121278
50
​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 120316
51
ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 117466
52
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 116712
53
ЧДГ "Дъга"- Русе Русе 111660
54
СУ ГЕО МИЛЕВ - ВАРНА Варна 110950
55
Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 110406
56
Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 103782
57
СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 103060
58
КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 101450
59
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 100876
60
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 100633
61
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 98430
62
Birštono gimnazija Birštonas 98408
63
Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 97666
64
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 96928
65
ZŠ M. Kukučína Dolný Kubín SNP 1199/36, 02601 Dolný Kubín 92567
66
ОУ "Никола Обретенов" Русе 91928
67
Școala Gimnazială Nr 80, București București 90660
68
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 89990
69
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №20" Вінниця 86680
70
1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 84854
71
ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 83970
72
1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 83652
73
CEIP Alba Plata Cáceres 82840
74
ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 80058
75
Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 79064
76
ОУ "Олимпи Панов"-Русе Русе 78579
77
КЗ "ЗШ І-ІІІ ст. №20 ВМР" місто Вінниця 76552
78
Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 75668
79
ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 75322
80
ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 73859
81
ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 71952
82
КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 71718
83
Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 69825
84
СУ “Йордан Йовков“ – Русе Русе 69120
85
EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 68834
86
Hlíðarskóli Akureyri 68784
87
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola Szigetszentmiklós 68670
88
ZŠ Ulica Vajanského 2844/47 Lučenec 68180
89
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 67508
90
EB Louriçal Rua Sociedade Filarmónica 66572
91
ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 64400
92
Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 62900
93
Νηπιαγωγείο Κεραμωτής Χρυσούπολη Δήμου Νέστου 61685
94
Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 61480
95
Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 61184
96
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 60601
97
Základná škola, Námestie Konkolyho-Thege2, Hurbanovo Hurbanovo 60000
98
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 59570
99
Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 59058
100
Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 58288
101
Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 57856
102
Przedszkole nr 215 Warszawa 56587
103
Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 55974
104
37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 54976
105
10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 54648
106
I.C.Emanuela Loi - plesso Bustighera Mediglia 54259
107
EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 54100
108
Scoala Gimnazială Nr 1 Cristești, Botoșani Loc. Cristesti, jud Botoșani 52616
109
2 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝ. ΤΟΥΜΠΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ Τυρολόης 17, Θεσσαλονίκη - Τούμπα, 54351, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 51978
110
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 51958
111
Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 51926
112
СУ "Петър Берон" - Свиленград Свиленград 51200
113
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 51160
114
Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 50000
115
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 49686
116
ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΧΟΝΤΙΑ ΚΑΘΑΡΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑ 49612
117
Escola Sant Miquel del Cros Argentona 48648
118
MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 47496
119
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 47180
120
Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 45800
121
Colégio Intelecto Pouso Alegre 45768
122
Przedszkole Samorządowe w Rajsku Rajsko 45762
123
Escola Básica do Miratejo Seixal 45400
124
Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 45326
125
26.СУ "Йордан Йовков" София 45000
126
ZŠ s MŠ Liesek Liesek 44969
127
Escola Poeta Foix Barcelona 44806
128
Вараський ліцей №3 Вараської міської територіальної громади Рівненської області Вараська міська територіальна громада 44699
129
ThinkGlobal ЖК Чайка с. Чайки 43732
130
ZŠ Mierová 46 Bratislava 43256
131
Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 43200
132
Решетилівська філія І ступеня ОЗ "Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" Решетилівка 43029
133
LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 42498
134
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 42420
135
Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 42080
136
Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 41930
137
Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 41800
138
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 41400
139
Стрийська початкова школа №12 Стрий 41200
140
CEIP Alférez Segura HUESA 41000
141
Початкова школа #26 Івано - Франківськ 40734
142
ТЕСТ за училище София 40400
143
ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 40301
144
EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 40200
145
Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 40190
146
2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 40028
147
Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 40000
148
Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 40000
149
Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 40000
150
Νηπιαγωγείο Anatolia College ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 40000
151
Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 40000
152
AE Bemposta - EB1 de Alvor EBS Bemposta - Portimão 40000
153
Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 39938
154
Іршавський ЗЗСО І-ІІІ ст. # 2 Іршава 39741
155
Vandžiogalos gimnazija Vandžiogala 39664
156
Школа-гимназия гуманитарно-правового направления №4 Бишкек 39452
157
Agrupamento de Escolas de Pombal R. Dr. António Fortunato Rocha Quaresma 39393
158
"Saulė" Joniškis 38899
159
Cirkevná spojená škola Cirkevná spojená škola 38842
160
16ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 38830
161
Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 38736
162
Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 38440
163
Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 38400
164
Навчально-виховний комплекс гімназія 143 міста Києва Київ 38167
165
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 37882
166
Școala Gimnazială ”Sfântul Vasile” Ploiești 37520
167
GRADINITA CU PROGRAM NORMAL SI PROGRAM PRELUNGIT "FRUNZA DE STEJAR" PLOPENI 37463
168
Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 37340
169
Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 37100
170
Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 36926
171
PRZEDSZKOLE SAMORZĄDOWE "WESOŁA KRAINA" W WIRACH WIRY 36868
172
EB São Miguel de Alcainça EB São Miguel de Alcainça, 36797
173
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 DABULENI DABULENI 36769
174
Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 36560
175
CEIP LOS GILES C/SAHARA 40 36400
176
Základná škola, Československej armády 15, Moldava nad Bodvou Moldava Nad Bodvou 36354
177
Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 36280
178
EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 36086
179
CPR ZALABÍ Alcudia, Exfiliana y Charches 36000
180
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 36000
181
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 35922
182
ZŠ Štefana Závodníka Pružina 408, 01822, Pružina 35862
183
24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 35800
184
Šilalės Dariaus ir Girėno progimnazija D. Poškos 24, Šilalė 35605
185
Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 35600
186
Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 35600
187
ДГ "Зорница" - Свиленград Свиленград 35200
188
Woodcrest Public School 35200
189
Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 35200
190
Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 35000
191
Colegio Almedina Córdoba 35000
192
CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 35000
193
Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 35000
194
Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 35000
195
1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 35000
196
Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 35000
197
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 35000
198
Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 35000
199
Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 35000
200
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 35000
201
Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 35000
202
Ходовицька гімназія Ходовичі 35000
203
Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 35000
204
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile", Ploiești Ploiesti 35000
205
Școala Gimnazială Ștefan cel Mare, Alexandria Alexandria (0 km) 35000
206
Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, Detva Základná škola, Ul. obrancov mieru 884, 96212 Detva 35000
207
Základná škola, Janigova 2, Košice Košice 34924
208
1.ΓΕΛ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονικη 34084
209
I.C.Emanuela Loi - plesso Bettolino Mediglia 33492
210
Escola Montbou Carrer Progrés, 57 33310
211
"Шевченківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Славгородської селищної ради" Синельниківського району Дніпропетровської області С.Бурханівка 33220
212
Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 33170
213
Grădinița Numărul 239, București București 32382
214
Острозький ліцей №2 Острог 32300
215
Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 32060
216
Білоцерківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N18 Білоцерківської міської ради Київської області Біла Церква 31856
217
Przedszkole im. Barbórki Bolesław 31838
218
Hernádnémeti Református Iskola Hernádnémeti 31800
219
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Orła Białego w Nowym Dworze Mazowieckim Nowy Dwór Mazowiecki 31726
220
Grădinița cu program normal și program prelungit Mish-Mash, Orașul Băicoi BAICOI 31600
221
Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 31599
222
Лісівська філія комунального закладу "Михайлівський ліцей" смт. Лісове, вул. Тітова 215 31484
223
Materská škola Kostoľany nad Hornádom Kostoľany nad Hornádom 31465
224
Materská škola Okružná 19 Michalovce Michalovce Okružná 19 31362
225
Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 31000
226
Сарненська гімназія №3 Сарни 30900
227
СУ "ВАСИЛ ЛЕВСКИ" - СЕВЛИЕВО Севлиево 30800
228
6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 30800
229
Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 30600
230
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 30600
231
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣ 30600
232
НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 30532
233
Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 30500
234
Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 30400
235
Základná škola s materskou školou ako organizačná zložka Spojenej školy, Belá Belá 30400
236
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 30397
237
Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 30200
238
CEIP QUEVEDO León 30200
239
Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 30200
240
Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 30200
241
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ Κέρκυρα 30200
242
Materská škola Zohor Zohor 30200
243
Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 30200
244
Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 30200
245
Katolícka spojená škola sv. Vincenta de Paul, Levice Levice 30200
246
EB 1 Arganil Arganil 30100
247
Νηπιαγωγείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 30100
248
Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 30100
249
Základná škola, Pieninská 27 Banská Bystrica 30100
250
Základná škola Trebišov 30000
251
Základná škola Bytča, Ulica Eliáša Lániho Bytča 30000
252
Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 30000
253
Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 30000
254
Materská škola Žehra 10 30000
255
Katolícka spojená škola, org. zl. CZŠ Antona Bernoláka Nové Zámky 30000
256
6ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Ωραιοκαστρο 30000
257
Szkoła Podstawowa nr 12 Kielce Kielce 30000
258
ZŠ F. Hrušovského Kláštor pod Znievom Kláštor pod Znievom 30000
259
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic,, Nicolae Bălcescu Cluj-Napoca 30000
260
Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 30000
261
Constanta, Scoala Gimnaziala Nr 16 M.I.Dobrogianu Constanța 30000
262
ZŠ Haličská cesta 7, Lučenec Lučenec 30000
263
Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 30000
264
Zssmš Margecany Margecany 30000
265
Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 30000
266
Kelmės "Aukuro" pagrindinė mokykla Kelmės raj. 30000
267
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 113 Bucuresti 30000
268
Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 30000
269
Calarasi, NICOLAE TITULESCU CĂLĂRAȘI 30000
270
Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 30000
271
Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. B. Chącińskiego w Łukowie Łuków 30000
272
Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 30000
273
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic ”Lucian Blaga” Cluj-Napoca 30000
274
SP Wydminy Wydminy 30000
275
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 30000
276
Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 30000
277
Colégio João Paulo II Braga 30000
278
București, Grădinița ”Licurici” București 30000
279
Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 30000
280
Bucuresti, Scoala Gimnaziala George Bacovia Bucuresti 30000
281
Bucuresti, Școala Gimnazială nr.192 Bucureşti 30000
282
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 30000
283
Bucuresti, Gradinita "Floare Albastra" bucuresti 30000
284
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 30000
285
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR.7 BUCURESTI 30000
286
Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 30000
287
Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 30000
288
Motru, SCOALA GIMNAZIALA NR.1 MOTRU 30000
289
Пласт станиця Кам'янець-Подільський Кам'янець-Подільський 30000
290
Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 30000
291
Мокротинська ЗЗСО І-ІІІ ст. Львівська обл. 30000
292
Bucuresti, Liceul Teoretic Dimitrie Bolintineanu București 30000
293
Cernavoda, Scoala Gimnaziala Mircea Eliade Cernavoda 30000
294
Amor de Dios (Cádiz) Cádiz 30000
295
4o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ 30000
296
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 117 BUCUREŞTI SECTORUL 6 30000
297
Colégio Luz S. Gonçalo Luz 30000
298
ZŠ s MŠ Pavla Demitru Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 30000
299
Szkoła Podstawowa nr 5 w Dzierżoniowie Dzierżoniów 30000
300
Základná škola s materskou školou Vavrečka 204 Námestovo 30000
301
Materská škola Budapeštianska 1, Košice Košice 30000
302
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 30000
303
Csetényi és Mini Bölcsőde Csetény 30000
304
EB1/JI n⁰ 4 de Faro Faro 30000
305
EB Nº1 de Prado Vila de Prado - Vila Verde 30000
306
EB de Pombal Pombal 30000
307
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Рівненської міської ради 24 Рівне 30000
308
Szkoła Podstawowa nr 16 im. Józefa Wybickiego w Elbląga 82-300 Elbląg 30000
309
ESCOLA LA FONT MANRESA 30000
310
FEST Santíssima Trinitat Badalona 30000
311
Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 30000
312
Przedszkole Nr 27 Chorzów 30000
313
Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 м. Старокостянтинів 30000
314
Пласт НСОУ. Станиця Чортків Чортків 30000
315
Escola Jacint Verdaguer Castelldefels 30000
316
Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 30000
317
Przedszkole Publiczne nr 2 Lewin Brzeski Lewin Brzeski 30000
318
Społeczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 35 im. Noblistów Polskich STO w Legionowie Legionowo 30000
319
ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 30000
320
C.P.R. SIERRA DEL ESPINO Algatocín, Benarrabá y Siete Pilas 30000
321
Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 30000
322
C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 30000
323
Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 30000
324
Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 30000
325
Przedszkole Integracyjne Nr 4 Wyszków 30000
326
Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 30000
327
Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 30000
328
Miejskie Przedszkole w Uniejowie Uniejów 30000
329
NUESTRA SEÑORA DE LA ENCARNACIÓN CARRIÓN DE CALATRAVA 30000
330
Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 30000
331
Ntwasahlobo Primary Cape Town 30000
332
CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 30000
333
Молочанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Молочанської міської ради Запорізької області Молочанськ 30000
334
Клавдіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Олександра Рибалка Клавдієво-Тарасове 30000
335
ACJ PHAKADE PRIMARY STRAND 30000
336
Zespół Szkół im. C. Kamińskiego w Dąbrowie Chełmińskiej Dąbrowa Chełmińska 30000
337
18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 30000
338
Escola Joventut Callús 30000
339
Agrupamento de Escolas de Castro Marim Castro Marim 30000
340
Mindszenty József Általános Iskola , Gimnázium és Kollégium Zalaegerszeg 30000
341
Брацлавська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів Немирівського району Вінницької обласної Ради Брацлав 30000
342
Kiskunmajsai Napsugár Óvoda Kiskunmajsa 30000
343
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙ - ΡΟΔΟΣ 30000
344
ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 30000
345
Bellville Primary School Bellville 30000
346
IC 'AULO ATTILIO CAIATINO' CAIAZZO 30000
347
Комунальний заклад "Наталинський ліцей" Наталинської сільської ради Красноградського району Харківської області с.Наталине 30000
348
Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 30000
349
Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 30000
350
WITZENBERG PRIMêR WOLSELEY 30000
351
Agrupamento de Escolas de Ponte de Sor Ponte de Sor 30000
352
Przedszkole nr15 im. Kard.J.Meisnera we Wrocławiu Wrocław 30000
353
ОУ "Свети Патриарх Евтимий", Велико Търново Велико Търново 30000
354
EB Cruz de Argola Guimarães 30000
355
Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 30000
356
Istituto comprensivo Francesco Negri Casale Monferrato (Al) 30000
357
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starym Sączu Stary Sącz 30000
358
ESCOLA SANT JORDI PINEDA DE MAR 30000
359
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 30000
360
Colegiul Național Pedagogic ,,Carol I,, Câmpulung 30000
361
I.C.Emanuela Loi - plesso Mombretto Mediglia 30000
362
Colegiul National Catolic "Sf.Iosif " Bacau 30000
363
Liceul cu Program Sportiv „Bihorul” Oradea 30000
364
Ліцей № 25 Івано- Франківськ 30000
365
Grădinița cu program prelungit nr. 53, Oradea ORADEA 30000
366
Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 30000
367
УВКГ #69 Фатьянова 10 30000
368
УВК ШГ38 Бишкек 30000
369
СОШ 47 Бишкек 30000
370
ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 30000
371
Средняя общеобразовательная школа 60 Бишкек 30000
372
Средняя школа 40 г.Бишкек 30000
373
СОШ 77 Город Бишкек 30000
374
УВК ШГ №17 им. А. С. Пушкина Бишкек 30000
375
СОШ 54 Bishkek. 30000
376
GRĂDINIȚA CU PP ”ARLECHINO” Galati 30000
377
СОШ60 Ул Ахунбаева 30000
378
GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATĂ HUNEDOARA Hunedoara 30000
379
Гимназия 2 Каракол 30000
380
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „SMARANDA DUMITRU ROMAN” VIZUREȘTI CIOCĂNEȘTI 30000
381
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Балабинська гімназія "Престиж" Кушугумської селищної ради Запорізького району Запорізької області смт.Балабине 30000
382
Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 30000
383
Základná škola Slovenského národného povstania Sučany 30000
384
Základná škola, Školská 9, Tlmače Tlmače 30000
385
Základná škola s materskou školou, Vydrník 121 skola@zsvydrnik.sk 30000
386
Základná škola, Nám. kpt. Nálepku 12, Drienov Nám. kpt. Nálepku 12, 082 04 Drienov 30000
387
ZŠ s MŠ Častá Častá 30000
388
Základna škola Rajčianska 3 Bratislava,821 07 30000
389
Addo Primary School Addo 30000
390
Liceul Tehnologic Mârșa Mârșa 30000
391
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ VIȘEU DE SUS VIȘEU DE SUS 30000
392
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий" , село Душево село Душево, община Севлиево 30000
393
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Градница, община Севлиево с. Градница, община Севлиево 30000
394
SZŠ Felix Liptovský Mikuláš 30000
395
Základná škola s materskou školou Habovka Habovka 30000
396
Scoala Gimnaziala Bazna Bazna, Jud Sibiu 30000
397
ȘCOALA GIMNAZIALĂ „CONSTANTIN BRÂNCUȘI” MEDGIDIA 30000
398
SCOALA GIMNAZIALA NR.7 MEDIAS MEDIAS 30000
399
Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 30000
400
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR 2 „POET OVIDIU” OVIDIU 30000
401
ZŠ s MŠ Voderady Voderady 30000
402
ZŠ s MŠ Oravské Veselé Oravské Veselé 377 02962 30000
403
Salaskóli 201 Kópavogur 30000
404
Highbury Primary Cape Town 30000
405
Școala Gimnazială Sântana Sântana 30000
406
Școala Gimnazială Osica de Jos Osica De Jos 30000
407
1ο Δημοτικό Σχολείο Σκύδρας Σκύδρα 30000
408
Spojená škola sv. Vincenta de Paul Bachova 4, Bratislava 30000
409
4ο Δημοτικό Σχολείο Ορεστιάδας Ορεστιάδα 30000
410
2ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 30000
411
EXCELSIOR PRIMARY CAPE TOWN 30000
412
ZŠ Nám.L Novomeského 2 Košice 30000
413
Santa Creu Anglesola 30000
414
Grădinița P.P. "Grădinița Prieteniei" Arad 30000
415
Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 30000
416
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλυβίων Ανατολική Αττική 30000
417
CEIP "Ntra. Sra. de las Veredas". Torrecampo 30000
418
Ic Costa-Fratta - Scuola primaria " G. Mazzini" Villanova del Ghebbo ( Ro) 30000
419
CEIP Ntra. Sra de Sopetrán C. la Vega, 10132 Almoharín, Cáceres 30000
420
COLEGIUL NAȚIONAL "ROMAN-VODĂ" Roman 30000
421
Школа UMKA School Алматы 30000
422
Szkoła Podstawowa nr 2 w Częstochowie 42-224 Częstochowa 30000
423
Szkoła Podstaowa nr 49 im. Janusza Kusocińskiego w Częstochowie Częstochowa 30000
424
Szkoła Podstawowa im. Władysława Smoleńskiego w Niedzborzu 06 - 458 Niedzbórz 30000
425
Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 30000
426
Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 30000
427
ZŠ Abovská 36, Košice Košice 30000
428
Zespół Szkół nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Brześciu Kujawskim, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 ul. Konarskiego 63 , 87-880 Brześć Kujawski 30000
429
ДГ "Пека и Карло Чоконяни" ПИРДОП 30000
430
НУ "Тодор Влайков", гр. Пирдоп ПИРДОП 30000
431
ОУ "Св. Св. Кирил и Методий", с. Антон с. АНТОН 30000
432
СОУ " Св. Паисий Хилендарски, гр. Златица ЗЛАТИЦА 30000
433
СУ "Любен Каравелов", гр. Копривщица Копривщица 30000
434
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 30000
435
Miejsko - Gminne Przedszkole w Glinojecku Glinojeck 30000
436
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojciecha Bogusławskiego w Suchym Lesie Suchy Las 30000
437
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 30000
438
ZŠ Ulica energetikov 242/39, Prievidza ZŠ - Ulica energetikov 242/39, Prievidza 29570
439
Henkel škôlka Bratislava 29561
440
2o Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών Γιαννιτσά 29100
441
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 28897
442
Escola Carles III La Ràpita 28650
443
Botosani, DIMĂCHENI, SCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 Dimăcheni 28194
444
The Key Creative School Θεσσαλονίκη 28095
445
Червоноградська загальноосвітня школа І-ІІІ № 2 Червоноград 28017
446
Caransebes, Colegiul Național CD Loga Caransebeș 27920
447
Základná škola Bátorove Kosihy, Modranská cesta 892,946 34 27853
448
Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 27764
449
Alba Iulia, Gradinita cu program prelungit nr.16 Alba Iulia 27310
450
ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 27000
451
Ліцей 35 Кам'янське, Дніпропетровська обл. 27000
452
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Borów Wielki 26763
453
Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 26600
454
Навчально - виховний комплекс №9 м. Хмельницького Хмельницький 26598
455
Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 26400
456
Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 26400
457
Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 26400
458
Základná škola, Hlavné námestie 14, 941 31 Dvory nad Žitavou Dvory nad Žitavou 26163
459
Nesskóli Neskaupstaður 26100
460
E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 26000
461
Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 26000
462
Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 26000
463
Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 25900
464
Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 25800
465
Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 25800
466
Școala Gimnazială Raciu Raciu 25800
467
Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 25600
468
Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 25600
469
Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 25600
470
Запорізька гімназія № 12 Запорізької міської ради Запоріжжя 25600
471
Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 25500
472
EB D. Nuno Álvares Pereira Seixal 25500
473
Școala Gimnazială Costeștii din Vale Costeștii din Vale 25500
474
Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 25500
475
Переяславська загальносвітня школа І-ІІІ ступенів N3 Переяславської міської ради Переяслав 25500
476
Calarasi, Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi 25400
477
ZŠ Beňovského Beňovského 1, 84101 Bratislava 25400
478
Escola Les Arrels Salt 25400
479
Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 25400
480
Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 25400
481
Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 25400
482
BUHUȘI, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘTEFAN CEL MARE BUHUȘI 25400
483
ДГ Незабравка Бяла Слатина 25400
484
Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 25400
485
ДГ "Вяра, Надежда, Любов" Село Горна Малина 25200
486
Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 25200
487
Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 25200
488
Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 25200
489
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 25200
490
45 Київ 25200
491
Escola Catalunya Sabadell 25200
492
Engjaskóli Reykjavík 25200
493
EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 25200
494
Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 25200
495
EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 25200
496
Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 25200
497
2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 25200
498
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμαιδα 25200
499
Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 25200
500
2ο Δημοτικό Σχολείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 25200
501
CD Howe Public School Thunder Bay 25200
502
EB1 de Samora Correia Samora Correia 25100
503
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 52 Харківської міської ради Харківської області Харків 25100
504
C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 25100
505
Przedszkole Art School Jana Janowicza 2A 25100
506
Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 25100
507
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 25100
508
Materská škola Škultétyho 1031/26, 075 01 Trebišov 25100
509
Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 25100
510
Bucuresti, Gradinita Spiridusii Bucuresti 25100
511
Кролевецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів √1 Кролевець 25100
512
Escola Vereador Carlos Pessoa de Brum 25000
513
Kingsway Park Public School 25000
514
Algonquin Avenue Public School 25000
515
Αρσάκειο Νηπιαγωγείο Ψυχικού 25000
516
Präsident Mohr Schule Ingelheim 25000
517
Colégio Mackenzie Uberlandia 25000
518
Μικρός Μαέστρος Θεσσαλονίκη 25000
519
Νηπιαγωγείο Κολεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
520
Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 25000
521
Νηπιαγωγείο Umbrella Θεσσαλονίκη 25000
522
Παιδικόραμα Προνήπια Θεσσαλονίκη 25000
523
Παιδικόραμα Νήπια Θεσσαλονίκη 25000
524
Základná škola Jana Amosa Komenského Púchovv Púchov 25000
525
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
526
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΑΒΑΤΩΝ ΔΙΑΒΑΤΑ, ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25000
527
ΙΔ. Νηπιαγωγείο Στρουμφάκια Κοζάνη Κοζάνη 25000
528
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΑΛΑΤΙΝΗΣ –ΚΟΖΑΝΗΣ Γαλατινή, Κοζάνη 25000
529
Άσυλο του Παιδιού Θεσσαλονίκη 25000
530
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΥΝΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
531
Pinewood American International School Θεσσαλονίκη 25000
532
Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Karola Brommera w Zimnicach Wielkich Zimnice Wielkie 25000
533
Δημοτικό Σχολείο Κολεγίου Ανατόλια Θεσσαλονίκη 25000
534
ZŠ s MŠ Hurbanova 27 25000
535
Publiczne Przedszkole "KROPELKA" 30-394 Kraków 25000
536
Бурштинський НВК м. Бурштин 25000
537
Przedszkole nr 1 STEP Bydgoszcz 25000
538
2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 25000
539
Materska škola Zvedavá včielka Hlavná 127/48 25000
540
Duhova škôlka Bratislava 25000
541
Миколаївська ЗОШ І ступеня Миколаїв 25000
542
КЗ "Чорноземненська ЗОШ І-ІІІ ступенів" село Чорноземне Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області 25000
543
Szkoła Podstawowa w Rudzie Łańcuckiej Nowa Sarzyna 25000
544
Навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія-ліцей" № 10 м. Бердичева Бердичів 25000
545
КЗ "Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №25 Луцької міської ради" Луцьк 25000
546
Запорізький навчально-виховний комплекс 109 Запоріжжя 25000
547
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м.Рені 25000
548
Рівненський навчально-виховний комплекс "Колегіум" Рівненської міської ради Рівне 25000
549
Комунальний заклад "Лисичанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Лисичанської міської ради Луганської області" м.Лисичанськ 25000
550
Δημοτικό Σχολείο Πλατάνου Πρασινάδας Ημαθίας Πλάτανος Ημαθίας 25000
551
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΤΣΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 25000
552
Комунальний заклад "Олексіївський опорний заклад загальної середньої освіти" село Олексіївка 25000
553
Základná škola s materskou školou Angely Merici Trnava Trnava 25000
554
Гімназія 315 з поглибленим вивченням іноземних мов Київ 25000
555
Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №70 м. Кривий Ріг 25000
556
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Героя України Березняка Є.С. Помічнянської міської ради Кіровоградської області Помічна 25000
557
КЗЛОР Сокальська загальноосвітня санаторна школа І-ІІІ ст імені Тараса Шевченка Сокаль 25000
558
ΕΙΔΙΚΟ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ ΠΛΑΤΕΙΑ ΖΙΓΔΗ, ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΟΔΟΥ 25000
559
Brasov, Grădinița cu Program Prelungit Nr, 28 Brașov 25000
560
Szkoła Podstawowa im. J. Kusocińskiego w Suchaniu Suchań 25000
561
Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 11 з поглибленим вивченням окремих предметів Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
562
Przedszkole Miejskie nr 5 w Polkowicach Polkowice 25000
563
Miejskie Przedszkole Integracyjne nr 27 Gorzów Wielkopolski 25000
564
Νηπιαγωγείο Παξων Παξοι 25000
565
Tutana, Scoala Gimnaziala Tutana Comuna Baiculesti, sat Tutana, judetul Arges 25000
566
ZŠ Obyce Obyce 25000
567
Cirkevná základná škola Narnia, elokované pracovisko Pezinok Pezinok 25000
568
Костопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія ім. Т.Г. Шевченка" Костопіль 25000
569
Joniškio r. Žagarės gimnazija Žagarė 25000
570
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Охтирської міської ради Сумської області Місто Охтирка 25000
571
ZŠ s MŠ Rudolfa Dilonga Trstená 25000
572
ZŠ s MŠ Diviaky nad Nitricou Diviaky nad Nitricou 121 25000
573
ZŠ s MŠ Čimhová Čimhová 25000
574
Základná škola, Starohorská 8 Dulovce 25000
575
Vama Buzăului, Școala Gimnazială Vama Buzăului 25000
576
ZŠ s MŠ Vitanová ZŠ s MŠ Vitanová 25000
577
Старововчинецький ліцей Чернівці 25000
578
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 25000
579
ZŠ Pugačevova Humenné 25000
580
Šiaulių lopšelis-darželis „Žiogelis" Šiauliai 25000
581
Šiaulių lopšelis-darželis „Vaikystė" Šiauliai 25000
582
Kelmės „Kražantės“ progimnazija Kelmė 25000
583
Šiaulių lopšelis-darželis „Drugelis" Šiauliai 25000
584
Šiaulių lopšelis-darželis "Coliukė" Šiauliai 25000
585
Šiaulių lopšelis-darželis "Varpelis" Šiauliai 25000
586
Joniškio r. Skaistgirio gimnazija Šermukšnių g - vė, nr. 2, Skaistgirys, Joniškio r. 25000
587
Šiaulių lopšelis-darželis "Žirniukas" Šiauliai 25000
588
Šiaulių lopšelis darželis "Gintarėlis" Šiauliai 25000
589
Materská škola, Kysucká 9 Senec 25000
590
Szkoła Podstawowa Fundacji "CLEVER" ul. Armii Krajowej 35b 58-302 Wałbrzych 25000
591
Brașov, Grădinița cu PP Junior Nr. 26 Brasov 25000
592
Przedszkole nr 8 Chorzów 25000
593
Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 25000
594
Zespół Szkolno-Przedszkolny Linia 25000
595
Przedszkole nr 62 Warszawa 25000
596
КЗ "Орільський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області Смт. Орілька 25000
597
2020: Rallim Prep Cape Town 25000
598
Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 25000
599
Joniškio vaikų lopšelis-darželis "Saulutė" Joniškis 25000
600
Бучанська початкова школа №9 Бучанської міської ради Київської області Буча 25000
601
Агрономічненська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів село Агрономічне 25000
602
Galati, Grădinița cu p.p nr.30 Galați 25000
603
Craiova, Școala Gimnazială Cariova 25000
604
Joniškio vaikų lopšelis darželis Ąžuoliukas Joniškis 25000
605
Joniškio r. Gasčiūnų pagrindinė mokykla Gasčiūnų k. 25000
606
2020: Vaalpark Primary Sasolburg 25000
607
Samorządowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im . W. Chotomskiej Kościan 25000
608
Materská škola SNP, Modra SNP 14, 900 01 Modra 25000
609
ZŠ, SNP 5, Šurany Šurany 25000
610
Szkoła Podstawowa nr 35 z OI im. Matki Teresy z Kalkuty Tychy 25000
611
Základná škola v Kriváni Kriváň 25000
612
Radauti, Scoala Gimnaziala Bogdan Voda Radauti 25000
613
Szkoła Podstawowa w Lipsku Lipsko 126, 22-400 Zamość 25000
614
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 25000
615
Midgard School Kyiv 25000
616
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 16 Gliwice 25000
617
ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΙ ΛΥΚΕΙΟ ΕΑΕ ΚΩΦΩΝ ΚΑΙ ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΘΕΣΑΛΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 25000
618
Szkoła Podstawowa im.KEN w Łobżenicy Łobżenica 25000
619
32ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
620
Przedszkole nr197 Do Re Mi Warszawa 25000
621
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 25000
622
Tecuci, Scoala Gimnazială Dimitrie Sturdza Tecuci 25000
623
Cocorăștii Colț, Școala Gimnazială Cocorăștii Colț 25000
624
Szkoła Podstawowa w Słowiku Słowik 25000
625
ZŠ, Dargovských hrdinov 19 Dargovských hrdinov 19, Humenné 25000
626
ZŠ s MŠ kráľa Svätopluka, ŠINTAVA Šintava 25000
627
Základná škola Rudňany Rudňany 25000
628
Craiova, Colegiul Național,,Frații Buzesti Craiova 25000
629
Răcoasa, Școala Gimnazială Com. Răcoasa 25000
630
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
631
Володимирівський заклад загальної середньої освіти "Успіх" Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області с. Володимирівське Запорізького району Запорізької області 25000
632
ZŠ s MŠ Beňadovo 68 Beňadovo 68 25000
633
MŠ Osloboditeľov Humenné 25000
634
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gowidlinie GOWIDLINO 25000
635
Cluj Napoca, Iuliu Hatieganu Cluj-Napoca 25000
636
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Andrzeja i Władysława Niegolewskich w Opalenicy Opalenica 25000
637
Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 25000
638
Campulung, Scoala Gimnaziala ”NANU MUSCEL” Câmpulung Muscel 25000
639
Szkoła Podstawowa KREATYWNI Rumia 25000
640
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 25000
641
Buzau, Gradinita cu program prelungit nr 3 Buzău 25000
642
Campulung, SCOALA GIMNAZIALA THEODOR AMAN CAMPULUNG 25000
643
CSŠ Dolný Kubín Dolný Kubín 25000
644
Kelmės raj. Liolių pagrindinė mokykla Kelmės raj. 25000
645
Cluj-Napoca, CJRAE CLUJ CLUJ NAPOCA 25000
646
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 25000
647
Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 26 im. KEN Wałbrzych 25000
648
Звіздівський ліцей с.Звіздівка 25000
649
Niepubliczne Przedszkole Dzieciątka Jezus Wielogłowy 270 A 25000
650
ZŠ s MŠ Michal nad Žitavou 276 Michal nad Žitavou 25000
651
1ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
652
Миргородська ЗОШ І-ІІІст.9 імені Івана Андрійовича Зубковського Миргород 25000
653
CÂMPULUNG, LICEUL CU PROGRAM SPORTIV Câmpulung 25000
654
ОЗЗСО Пулинська ЗОШ І-ІІІ ст. Житомирська область, смт.Пулини, вул.Шевченка, 158 25000
655
Kelmės r. lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kelmė 25000
656
Kelmės rajono Tytuvėnų gimnazija Kelmės rajonas Tytuvėnai 25000
657
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 126 București 25000
658
ОЗО Отинійський ліцей селище Отинія 25000
659
Опорний заклад "Кролевецький ліцей №3" Кролевецької міської ради 41300, Сумська обл., місто Кролевець, вул Чкалова, 36 25000
660
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 20 Opole 25000
661
КЗ"Лозівський ліцей №1" Лозівської міської ради Харківської області ЛОЗОВА 25000
662
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
663
Základná škola s materskou školou Sklabiňa Sklabiňa pri Martine 25000
664
Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 25000
665
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 25000
666
Cocorasti Colt, Scoala Gimnaziala Cocoresti colt 25000
667
Kelmės r. Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija Užventis 25000
668
Kelmės r. Šaukėnų Vlado Pūtvio-Putvinskio gimnazija Šaukėnai 25000
669
Colégio da Gandarinha Vila de Cucujães, Oliveira de Azeméis 25000
670
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
671
Дмитрівська філія Куцурубського ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка с.Дмитрівка 25000
672
Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 25000
673
Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 6 w Wałbrzychu Wałbrzych 25000
674
Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 25000
675
Turda, Școala Gimnazială ”Ioan Opriș” Turda 25000
676
ICS Da Vinci Cornaredo 25000
677
Bucuresti, Școala gimnazială nr 92 Bucuresti 25000
678
Przedszkole nr 2 im Kubusia Puchatka w Mikołowie Mikołów 25000
679
КЗ НВО "Спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад школа І ступенів "Гармонія" - гімназія ім. Шевченка - центр позашкільного виховання "Контакт" Кіровоградської області Кропивницький (Кіровоград) 25000
680
Херсонський Таврійський ліцей мистецтв Херсонської міської ради М.Херсон 25000
681
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr.92 Alea Vlahita nr.1A,sector 3 25000
682
Заставнівська гімназія Заставна 25000
683
Szkoła Podstawowa nr 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 25000
684
Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Глухів 25000
685
Δημοτικό Σχολείο Γόννων Γόννοι 25000
686
Калуський ліцей √1 Калуської міської ради Калуш, Івано-Франківської області 25000
687
Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 25000
688
Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Dźwiersznie Małym Dźwierszno Małe 8 25000
689
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ Θεσσαλονίκη 25000
690
29ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
691
8o Δημοτικό Σχολείο Πτολεμαΐδας 25000
692
8ο Νηπιαγωγείο Αρτέμιδαςας Αττικής Αρτέμιδα 25000
693
Володимирівська ЗШ I-II ступенів філія Ганнівської ЗШ I-III ступенів Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Володимирівка 25000
694
București, Liceul Teoretic Lucian Blaga București sector 2 25000
695
Bucuresti, Școala Gimnazială Nr.32 Bucharest 25000
696
Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 25000
697
Bucuresti, Școala Gimnazială Maica Domnului Bucuresti 25000
698
6ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαΐδας Πτολεμαΐδα 25000
699
Смирновська філія КЗ "Олексіївський ОЗЗСО" Село Смирнове 25000
700
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”GEORGE BACOVIA” BUCUREȘTI/SECTOR 4 25000
701
Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІст. №1 Житомирської області Коростишів Житомирської обл. 25000
702
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Черкаси 25000
703
Νηπιαγωγειο Κανδήλας Κανδήλα 25000
704
3ο Νηπιαγωγείο Αργυρούπολης Αργυρούπολη 25000
705
2 ιδιωτικό νηπιαγωγείο ουράνιο τόξο Κατερίνη 25000
706
Bucuresti, Gradinita nr. 137 Bucuresti 25000
707
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr.40 Bucuresti 25000
708
La Salle - San Francisco Sanlúcar de Barrameda 25000
709
Juan Pablo II - María Milagrosa Cádiz 25000
710
Ulmeni, Școala Gimnazială Ulmeni, jud. Buzău 25000
711
Комунальний заклад"Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 63 Харківської міської ради Харківської області" Харків 25000
712
Ciobanu, Liceul Tehnologic Ciobanu 25000
713
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #65 Кривий Ріг 25000
714
Приморська філія ОЗ "Академічний ліцей" Скадовської міської ради с. Приморське 25000
715
Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 25000
716
Горішненський ліцей с. Горішнє 25000
717
Bucuresti, Școala Gimnazială Ion Heliade Rădulescu București 25000
718
Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів№ 29 Харківської міської ради Харківської області м. Харків 25000
719
Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 25000
720
Опорний заклад "Академічний ліцей" Скадовської міської ради місто Скадовськ 25000
721
Tulcea, Scoala Gimnaziala ,,Elena Doamna Tulcea 25000
722
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 5 ім. Р. К. Рапія Охтирка 25000
723
Resita, Școala Gimnazială Nr. 7 Reșița 25000
724
КОСІВЩИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ СТЕПАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СУМСЬКОГО РАЙОНУ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ с. Косівщина 25000
725
Campulung, Școala Gimnazială ,,C.D.Aricescu,, Campulung 25000
726
ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Городниця, Чортківського району с. Городниця 25000
727
Bucuresti, Grădinița Alice București 25000
728
Одеська ЗОШ#26 Одеса 25000
729
Охтирський дошкільний навчальний заклад ( ясла-садок) "Казка" Охтирка 25000
730
Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 25000
731
Colegio Pozo Nuevo Rota 25000
732
Скоморохівський заклад загальної середньої освіти І ступеня село Скоморохи 25000
733
Ntra. Sra. Del Rosario-fesd Jerez de la Frontera 25000
734
Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 25000
735
Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 25000
736
Šiaulių lopšelis-darželis „Rugiagėlė” Šiauliai 25000
737
Šiaulių lopšelis darželis "Ąžuoliukas" Šiauliai 25000
738
Šiaulių lopšelis darželis "Klevelis" Šiauliai 25000
739
Šiaulių lopšelis darželis "Trys nykštukai" Šiauliai 25000
740
Лісівська філія КЗ,, Михайлівське НВО,, Смт. Лісове 25000
741
Curcani, Școala Gimnazială Nr.1 Comuna Curcani 25000
742
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа √ 133"Дніпровської міської ради Дніпро 25000
743
Войнилівський ліцей Войнилів 25000
744
Бишівська ЗОШ І- ІІІ ступенів Київська область, с.Бишів, вул. Захисників України,6 25000
745
Кагарлицька ЗОШ І-ІІІст.№2 ім.В.П.Дашенка Кагарлик 25000
746
НВК « Школа І-ІІ ступенів –ліцей № 38 ім. В.М. Молчанова» Київ 25000
747
Комунальна установа Миропільської селищної ради "Миропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Миропіль, Житомирська область 25000
748
Przedszkole Miejskie nr 27 im. Majki Jeżowskiej Jaworzno 25000
749
Cпеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови № 269 Київ 25000
750
Поторицька загальноосвітня школа I- III ст. Село Поториця 25000
751
Salesianos María Auxiliadora Algeciras Algeciras 25000
752
Szkoła Podstawowa im.Karola Wojtyły w Pieckach Piecki 25000
753
Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #6 Глухівської міської ради Сумської області М. Глухів 25000
754
Клесівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей Клесів 25000
755
CEIP MIRAMAR San Fernando 25000
756
Опорний заклад "Пришибський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів" Пришиб 25000
757
CEIP ÁNGEL SANTOS POCOSTALES ALBURQUERQUE (BADAJOZ) 25000
758
Полтавський НВК №36 Полтава 25000
759
Зарічнянська ЗШ І ступеня Запорізька обл, Мелітопольський р-н, с. Зарічне 25000
760
CEIP TRAJANO MÉRIDA 25000
761
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Henryka Sienkiewicza Radom 25000
762
Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 25000
763
Sagrado Corazón Maracena (Granada) 25000
764
Помічнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Помічна 25000
765
Северинівська ЗОШ І-ІІ ступенів Миколаївської сільської ради Сумського району Сумської області село Северинівка 25000
766
Salesianos San Ignacio (Cádiz) Avenida María Auxiliadora 7 25000
767
Лубенська спеціалізована школа І - ІІІ ступенів № 6 Полтавська область, м. Лубни 25000
768
Ceip Francisco Valdés Don Benito 25000
769
CEIP Sierra de Gredos Navalmoral de la Mata 25000
770
Комунальний заклад "Полтавська гімназія "Здоров'я"№14 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
771
Хмельницьке навчально-виховне об’єднання 28 Хмельницький 25000
772
Навчально-виховний комплекс № 2 м.Хмельницький м.Хмельницький, вул. І.Франка 57 25000
773
Šiaulių "Saulės" pradinė mokykla Šiauliai 25000
774
Кам'янська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Кам'янка 25000
775
CEIP CERVANTES ALANGE 25000
776
Чорноострівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, колегіум" смт Чорний Острів 25000
777
C.D Santa María Micaela Granada 25000
778
Кременчуцький ліцей 30"Олімп" імені Н.М.Шевченко Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
779
Divina Infantita Guadix C/ Carlos Ros, 8 25000
780
Хмельницький ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницький 25000
781
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ст. номер 29 м. Хмельницького Хмельницький 25000
782
Помічнянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Місто Помічна 25000
783
Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 25000
784
CEIP Puente Real Badajoz 25000
785
GREGORIA COLLADO JARAÍZ DE LA VERA 25000
786
Опорний заклад освіти "Калинівський академічний ліцей - освітній центр" смт Калинівка Фастівський район Київська область 25000
787
CEIP Pedro de Valencia ZAFRA 25000
788
Дошкільний навчальний заклад С. Юринці 25000
789
Хмельницьке навчально-виховне об`єднання № 1 "Школа-дитячий садок" Хмельницький 25000
790
Веселівська філія ОКНЗ "Красівський НВК (ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ)" с. Веселе 25000
791
КЗ "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №199" Харків 25000
792
Хмельницька середня загальноосвітня школа l-lll ст.21 Хмельницький 25000
793
Кременчуцький ліцей 10 "Лінгвіст" Кременчук 25000
794
Хмельницька ЗОШ І ступеня 4 Хмельницький 25000
795
Дубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 1 Дубно 25000
796
Пласт - Національна скаутська організація України Київ 25000
797
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ #8 військово-цивільної адміністрації м. Торецьк Донецької області Донецька область, м.Торецьк , вулиця Глінки, 1 25000
798
КЗ"Заклад загальної середньої освіти-ліцей Лука-Мелешківської сільської ради" вул.Шкільна, 52 25000
799
Волноваська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #4 Волноваської районної ради Донецької області Волноваха 25000
800
ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
801
Кременчуцька гімназія №8 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області вул. Тараса Бульби 6,м. Кременчук 25000
802
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІступенів №4 з поглибленим вивченням англійської мови Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
803
Бориспільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Бориспіль 25000
804
Ганно-Опанлинський НВК І-ІІІ ст. село Ганно-Опанлинка 25000
805
Šiaulių "Rasos" progimnazija Šiauliai 25000
806
Болехівський ліцей №1 "Академічний" Болехів 25000
807
1ο Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 25000
808
Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 25000
809
Хмельницький навчально-виховний комплекс N 7 Хмельницький 25000
810
CEIP FRAY JUAN DE HERRERA HERRERA DEL DUQUE 25000
811
Ліцей №66 ЛМР Львів 25000
812
Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 25000
813
Спеціалізована загальноосвітня школа I-IIIст.№ 19 імені академіка Михайла Павловського м.Хмельницького Хмельницький 25000
814
Дубенська загальноосвітня школа I-III ступенів №6 Дубно 25000
815
CEIP San Sebastián Archidona, Málaga 25000
816
C.E.I.P. San Miguel Arcángel Plasencia (Cáceres) 25000
817
Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Г.П.Берези Золотоніської міської ради Черкаської області село Благодатне 25000
818
Ременівський ЗЗСО І-ІІІ ст. Жовтанецької сільської ради с. Ременів 25000
819
Рівненський навчально- виховний комплекс№2 "Школа - Ліцей"" Рівне 25000
820
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів № 22 Рівне 25000
821
C.E.I.P. San José de Calasanz Fuente del Maestre 25000
822
Рівненська спеціалізована школа I-III ступенів "Центр надії" ім. Надії Маринович Рівне 25000
823
Кременчуцька гімназія №31 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
824
Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів номер 7 міста Хмельницького Хмельницький 25000
825
Вільшанський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Вільшанської селищної ради Черкаська область, смт. Вільшана вул. Шевченка, 11 25000
826
Рівненська гуманітарна гімназія Рівненської міської ради Рівне 25000
827
Základná škola sv. Mikuláša Prešov 25000
828
Запорізька гімназія №46 Запорізької міської ради Запорізької області м.Запоріжжя 25000
829
Рівненська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №20 Рівненської міської ради м. Рівне 25000
830
Олексієво-Дружківська спеціальна школа № 13 Донецької обласної ради смт. Олексієво-Дружківка 25000
831
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 місто Рівне 25000
832
Základná škola Gemerská 2, Košice Gemerská 2, 040 01 Košice 25000
833
Materská škola Ruská Nová Ves Prešov 5 25000
834
Základná škola s MŠ Likavka Likavka 25000
835
Základná škola s materskou školou Župčany Župčany 171 25000
836
Степанівська початкова школа с.Степанівка,Івано -Франківська обл. 25000
837
Cirkevná spojená škola, Duchnovičova 24, Humenné Humenné 25000
838
КЗ " Луцька гімназія18 Луцької міської ради" м. Луцьк, пр. Відродження, 20 а 25000
839
Кременчуцька гімназія № 9 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області Кременчук 25000
840
РІВНЕНСЬКИЙ НВК "ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І - ІІІ СТУПЕНІВ - ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД " №17 РІВНЕНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ Рівне 25000
841
Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) села Андріївка с.Андріївка Великоновосілківська ОТГ 25000
842
Новогродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №7 Новогродівської міської ради Донецької області Новогродівка 25000
843
Рівненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14" Рівненської міської ради Рівне 25000
844
СУ Любен Каравелов ДОБРИЧ Добрич 25000
845
CEIP San José, Fundación Marillac Algodonales 25000
846
Загальноосвітня школа І-ІІ с.Гайки Оваднівської ОТГ с.Гайки 25000
847
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 25000
848
CEP Cervantes (Moraleja) MORALEJA 25000
849
Одеський НВК 13 Одеса 25000
850
Квасилівський навчально-виховний комплекс "школа-ліцей" Рівненської районної ради Рівненської області смт Квасилів 25000
851
Бучанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Бучанської міської ради Київської області місто Буча 25000
852
Рівненська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів 5 імені О. О. Борисенка Рівненської міської ради Рівне 25000
853
КЗО "Спеціалізована школа №44 природничо-медичного профілю" ДМР Дніпро 25000
854
кз "Харківська спеціальна школа №2" ХОР Харків 25000
855
Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Kražiai 25000
856
РІВНЕНСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ ступенів № 18 місто Рівне 25000
857
Одеська гімназія #5 Одеської міської ради Одеської області Одесса 25000
858
Гірський НВК с. Гірське 25000
859
ОДЕСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 68 І-ІІІ СТУПЕНІВ ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ Одеса 25000
860
Ромоданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 37650 вул. Шевченка, 5, смт. Ромодан, Миргородського району, Полтавської області 25000
861
Великокринківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Глобинської міської ради Село Великі Кринки Кременчуцького району Полтавської області 25000
862
ЗОШ№3 Рівне 25000
863
Materská škola Štrba Štrba 25000
864
загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів "Середня загальноосвітня школа 242" Подільського району міста Києва місто Київ 25000
865
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Рівненської міської ради Рівне 25000
866
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №3 Рівне 25000
867
Šiaulių lopšelis-darželis „Žibutė“ Šiauliai 25000
868
Війтовецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Війтовецької селищної ради Хмельницької області смт. Війтівці 25000
869
Súkromná základná škola, Kechnec 13 Kechnec 25000
870
Опішнянський опорний заклад освіти І-ІІІ ступенів Опішня, Полтавська обл. 25000
871
Мелітопольський навчально-виховний комплекс 16 вул. Сопіна, 200 25000
872
Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 імені В. О. Нижниченка Горішньоплавнівської міської радиКременчуцького району Полтавської області Горішні Плавні 25000
873
Першотравенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 м. Першотравенськ 25000
874
Одеська спец школа І-ІІІ ст"Освітні ресурси та технологічний тренінг"№ 94 з поглибленим вивч івриту та інформатики ім Володимира (Зеєва) Жаботинського Одеса 25000
875
Калениківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів село Каленики 25000
876
Хмельницький навчально-виховний комплекс 10 Хмельницький 25000
877
Одеська загальноосвітня школа № 14 Одеса 25000
878
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа I-III студентів √20 Вінницької міської ради" М.Вінниця 25000
879
ZŠ s MŠ Chminianska Nová Ves Chminianska Nová Ves 25000
880
Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 25000
881
Základná škola, Medňanská 514/5, Ilava Ilava 25000
882
2020: Skukuza ECD Centre Skukuza 25000
883
Лубенський НВК 9 Лубни 25000
884
Березинський НВК пгт Березине 25000
885
Materská škola Trenčianske Tepice SNP 75,Trenčianke Teplice 25000
886
Комунальний заклад"Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 19" Полтава 25000
887
Бориславський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 4 ім. С.Коваліва Борислав 25000
888
Рівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Рівне 25000
889
Рівненська загальноосвітня школа I-III ступенів №4 Рівненської міської ради Рівне 25000
890
7 СУ СВЕТИ СЕДМОЧИСЛЕНИЦИ СОФИЯ 25000
891
СУ ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ ДИМИТРОВГРАД ДИМИТРОВГРАД 25000
892
EB Mamodeiro Aveiro 25000
893
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу ім.Л.І.Бугаєвської Горішньоплавнівської міської ради Горішні Плавні 25000
894
EB1/JI Quinta da Medideira Amora 25000
895
EB1 da Corredoura - Agrupamento de Escolas do Bonfim PORTALEGRE 25000
896
EB1 do Cadaval Cadaval 25000
897
Agrupamento de Escolas do Crato Crato 25000
898
EB1 do Painho Rua das Escolas 25000
899
1ο Νηπιαγωγείο Καλαμπακιου ΚΑΛΑΜΠΑΚΙ ΔΡΑΜΑΣ 25000
900
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області Ромни 25000
901
Agrupamento de Escolas de Estarreja Estarreja 25000
902
Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 25000
903
Colégio Objetivo Leme- São Paulo 25000
904
Szkoła Podstawowa nr 19 w Rybniku Rybnik 25000
905
Przedszkole Samorządowe nr 1 w Lini Linia 25000
906
Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 25000
907
Початкова школа №26 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
908
Spojená škola Nitrianske Pravno Školská 370/19 25000
909
Escola Abel Ferrater La Selva del Camp 25000
910
Escola Doctor Ferran i Clua Barcelona 25000
911
Gdynia - Przedszkole nr 29 Gdynia 25000
912
НАЧАЛНО УЧИЛИЩЕ ЦАНИ ГИНЧЕВ, ЛЯСКОВЕЦ ЛЯСКОВЕЦ 25000
913
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΑ ΛαγκαδάςΤΚ. 57200 25000
914
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Świętej Jadwigi w Świerklanach Świerklany 25000
915
Szkoła Podstawowa nr 20 im. Orła Białego we Wrocławiu Wrocław 25000
916
Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 25000
917
NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA ART SCHOOL OLSZTYN 25000
918
Мар'янопільська філія Новоукраїнського ліцею #8 село Мар'янопіль 25000
919
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 25000
920
Szkoła Podstawowa im. B. Malinowskiego w Bystrzycy Bystrzyca 25000
921
Δημοτικό Σχολείο Ολύνθου Χαλκιδική 25000
922
Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 25000
923
Νηπιαγωγείο Καλάθου Ρόδος 25000
924
Начално училище Димитър Благоев Стара Загора 25000
925
Детска градина 66 "Детски рай" Стара Загора 25000
926
CEIP DELICIAS CÁCERES 25000
927
ceip virgen de guadalupe ARROYOMOLINOS 25000
928
Escola Básica Ria Formosa Faro 25000
929
XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 25000
930
C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 25000
931
Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 25000
932
C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 25000
933
Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 25000
934
C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 25000
935
LT Mihai Eminescu Chisinau 25000
936
EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 25000
937
Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 25000
938
Alessia Primary Ingelheim 25000
939
Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 25000
940
Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 25000
941
Școala Gimnazială Jitia Jitia 25000
942
Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 25000
943
ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 25000
944
Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 25000
945
Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 25000
946
Emileen Primary Ingelheim 25000
947
Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 25000
948
Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Fetesti Fetesti 25000
949
2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 25000
950
Dante Alighieri Rosario 25000
951
Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 25000
952
testCZ test 25000
953
Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 25000
954
Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 25000
955
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 25000
956
Gdynia International School Gdynia 25000
957
Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 25000
958
Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 25000
959
Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 25000
960
Școala Gimnazială Nr.156 București 25000
961
Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 25000
962
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 25000
963
Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 25000
964
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 25000
965
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 25000
966
Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 25000
967
Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 25000
968
Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 25000
969
Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 25000
970
Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 25000
971
9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 25000
972
Colegio San josé H.H. Maristas León 25000
973
Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 25000
974
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 25000
975
Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 25000
976
Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 25000
977
Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 25000
978
Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 25000
979
Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 25000
980
Київська гімназія №154 Місто Київ 25000
981
Рівненський ліцей N2 Рівне 25000
982
Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 25000
983
Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 25000
984
Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 25000
985
КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 25000
986
Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 25000
987
Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 25000
988
Babtų gimnazija Babtai 25000
989
Scoala Gimnazială nr. 26, Galati Galati 25000
990
Școala Gimnazială Ungureni Bacau 25000
991
Grădinița cu program prelungit Ion Creangă Alexandria Alexandria 25000
992
Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 25000
993
Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 25000
994
Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 25000
995
Szkoła Podstawowa im. Simony Kossak w Dobrzyniówce Dobrzyniówka 25000
996
Острицький ліцей Магальської сільської ради село Магала 25000
997
Escola Básica da Boavista Valongo 25000
998
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Slatina Slatina 25000
999
Eνιαίο Ειδικό Επαγγελματικό Γυμνάσιο και Λύκειο Κατερίνης Τέρμα Τερζοπούλου 150 25000
1000
8ο Δημοτικό Σχολείο Παλαιού Φαλήρου ΑΘΗΝΑ 25000
1001
Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie Żmigród 25000
1002
5ο Δημοτικό Σχολείο Κιλκίς ΚΙΛΚΙΣ 25000
1003
Publiczne Przedszkole Integracyjne Świat Dziecka Warszawa 25000
1004
Νηπιαγωγείο Ταξιαρχών Τρικάλων Ταξιάρχες Τρίκαλων 25000
1005
Харківська гімназія №12 Харківської міської ради Харківської області Харків 25000
1006
ZŠ Michaľany Michaľany 25000
1007
Súkromná materská škola Poprad 25000
1008
Colegiul National “Mihai Eminescu” Suceava Suceava 25000
1009
Tauragės lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“ Tauragė 25000
1010
Základná škola Hostie Hostie 86, 951 94 Hostie 25000
1011
Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 25000
1012
CEIP OBISPO ALVAREZ DE CASTRO HOYOS 25000
1013
Niepubliczny Żłobek i Przedszkole "Raj Maluszka" Poznań 25000
1014
Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24 Полтавської міської ради Полтавської області" Полтава 25000
1015
CEIP OBISPO ÁLVAREZ DE CASTRO Hoyos 25000
1016
EB1 Quinta de S. Gens Matosinhos 25000
1017
Escola de Vilar Vila Nova de Gaia 25000
1018
Δημοτικό Σχολείο Σχοινούσας Σχοινούσα 25000
1019
EB Quinta S. Gens Senhora da Hora 25000
1020
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 25000
1021
Петропавлівський ліцей №2 с.м.т. Петропавлівка 25000
1022
Νηπιαγωγείο Άγρα Έδεσσας Άγρας 25000
1023
CEIP Arias Montano Badajoz 25000
1024
ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 25000
1025
Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 25000
1026
Приватний заклад освіти "МудрАнгелики", м. Чернігів Чернігів 25000
1027
Комунальний заклад "Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "1" Ваислівської міської ради Запорізької області Василівка 25000
1028
Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області Село Колодисте Уманський район Черкаська область 25000
1029
8ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 25000
1030
4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΤΑΣ Άρτα 25000
1031
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Мерефа 25000
1032
Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 25000
1033
Przedszkole Niezapominajka w Baninie Banino 25000
1034
5ο Δημοτικό σχολείο Χρυσούπολης Χρυσούπολη Καβάλας 25000
1035
Ізюмський ліцей №10 Ізюмської міської ради Ізюм 25000
1036
14ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1037
Miskolci Szabó Lőrinc Általános Iskola Miskolc, Vörösmarty 76. 25000
1038
Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 25000
1039
Salonta, Gradinita Program Prelungit Toldi SaloSalonta mta 25000
1040
Волсвинська ЗШ 1-2ступенів Волсвин 25000
1041
A.F. Louw Primary School Stellenbosch 25000
1042
1ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Παύλου Θεσσαλονίκη 25000
1043
Szkoła Podstawowa nr 8 Wejherowo 25000
1044
Colegiul Național ,,Gheorghe Șincai" Cluj-Napoca Cluj-Napoca 25000
1045
PETUNIA PRIMARY PETUNIA STREET 25000
1046
Мар'ївський НВК Біленьківської ОТГ с.Мар'ївка 25000
1047
Közép Utcai Óvoda Debrecen 25000
1048
25ο Δ. Σ. Αθηνών Αθήνα 25000
1049
Szkoła Podstawowa nr 92 w Warszawie Warszawa 25000
1050
Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II w Kębłowie Kębłowo 25000
1051
Swartberg Primary Caledon 25000
1052
SP Gawliki Wielkie Gawliki Wielkie 25000
1053
Przedszkole Publiczne nr 17 Głogów 25000
1054
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich Budzyń 25000
1055
Sorkifaludi Gárdonyi Géza Általános Iskola Sorkifalud 25000
1056
Skóli Ísaks Jónssonar Reykjavík 25000
1057
СУ БАЧО КИРО Павликени ПАВЛИКЕНИ 25000
1058
ОУ „ОТЕЦ ПАИСИЙ” КНЕЖА КНЕЖА 25000
1059
НУ „КНЕЖИЦА” Кнежа КНЕЖА 25000
1060
ОУ „ВАСИЛ ЛЕВСКИ” Кнежа КНЕЖА 25000
1061
ДЕТСКА ГРАДИНА "Мечо Пух" Кнежа КНЕЖА 25000
1062
ДЕТСКА ГРАДИНА „Огнян Михайлов КНЕЖА 25000
1063
9ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 25000
1064
Grunnskólinn í Þorlákshöfn Þorlákshöfn 25000
1065
2/Θ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΟΦΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗ 25000
1066
2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 25000
1067
Любимівський заклад повної загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради Херсонської області Село Любимівка 25000
1068
Fellaskóli Reykjavík 25000
1069
EB1/ JI1 MAIA- CENTRO ESCOLAR DA MAIA MAIA 25000
1070
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej Warszawa 25000
1071
Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 25000
1072
2ο Νηπιαγωγείο Γέφυρας Γέφυρα Θεσσαλονίκης 25000
1073
Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 25000
1074
Δημοτικό Σχολείο Χαρισίου Μούκα Κοζάνης Κοζάνη 25000
1075
Școala Gimnazială Nr. 7 Giurgiu 25000
1076
ΑΓΑΘΟΒΟΥΛΕΙΟ- 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1077
Colegiul Național ,,Mircea Eliade” Reșița 25000
1078
Szkoła Podstawowa Wrocław 25000
1079
Scoala Gimnaziala "Episcop Dionisie Romano" Buzau 25000
1080
Szkoła Podstawowa nr 30 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1081
Кам’янець-Подільська спеціальна школа Хмельницької обласної ради Кам’янець-Подільський 25000
1082
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 25000
1083
Ліцей 12 імені Івана Франка Івано-Франківськ 25000
1084
FEDERICO GARCIA LORCA SECTOR 3, BUCUREȘTI 25000
1085
Grădinița cu program prelungit Nr 50 Oradea Oradea 25000
1086
Liceul Tehnologic ,,Felix" Sanmartin 25000
1087
Colegiul National "Iosif Vulcan" Oradea Oradea 25000
1088
Средняя школа 21 Бишкек 25000
1089
QUANTUM STEM Нур-Султан 25000
1090
GPN SAMUEL TINĂUD ALEŞD 25000
1091
Grădinița cu Program Prelungit Nr. 30 Oradea 25000
1092
Școala Gimnazială „Puiu Sever” Ineu 25000
1093
Escola EB Moita do Boi Moita do Boi 25000
1094
Zespoł Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Warszawie Warszawa 25000
1095
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Brzechwy 73-222 Suliszewo 25000
1096
Aurum school М. Київ, пр-т Петра Григоренка 26А 25000
1097
Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 25000
1098
Κέντρο Ξένων Γλωσσών Καρλόβασι Σάμου Σάμος 25000
1099
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1100
Δημοτικό Σχολείο Ελευθερών Καβάλα 25000
1101
Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 25000
1102
Νηπιαγωγείο Κεραμειών Κεφαλονιάς Κεφαλονιά 25000
1103
2ο Δημοτικό Σχολείο Σητείας Σητεία 25000
1104
Grădinița cu program prelungit nr 6 Satu Mare Satu Mare 25000
1105
Νηπιαγωγείο Αχιλλείου Μαγνησίας Αχίλλειο,Πτελεού,Μαγνησίας 25000
1106
Боршівський ЗЗСО І-ІІ ступенів Боршів 25000
1107
Mangalia Școala Gala Galaction nr 5 Mangalia 25000
1108
Escola EB Rui Martins Rua Bartolomeu Dias Figueira da Foz 25000
1109
СОШ 21 Бишкек 25000
1110
ЧОУ Образователни технологии София 25000
1111
Clubul Copiilor"Marius Bunescu"Caracal Caracal 25000
1112
Școala Gimnazială Dumbrava Dumbrava 25000
1113
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 25000
1114
Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 25000
1115
Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 25000
1116
Liceul cu program sportiv Petrache Trișcu Craiova Craiova 25000
1117
Școala Gimnazială ”Vasile Cîrlova” Târgoviște 25000
1118
3ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου Κοζάνη 25000
1119
Escola EB1 de São Martinho de Orgens Viseu 25000
1120
PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 25000
1121
Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 25000
1122
9ο Νηπιαγωγείο Πύργου Πύργος Ηλείας 25000
1123
ДГ Снежанка Ловеч 25000
1124
Scoala Gimnazială Pufesti Pufesti,Vrancea 25000
1125
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ "ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΔΕΛΤΑ" ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 25000
1126
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΙΟΥ ΠΑΤΡΑ 25000
1127
Gradinita cu PP "Prichindel" Galati 25000
1128
Základná škola Mokrance 209 Mokrance 209 25000
1129
Școala Gimnaziala “Sabin Manuila” Sambateni Sambateni 25000
1130
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΑΜΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 25000
1131
Materská škola Kúty Kuty 25000
1132
Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 25000
1133
CLUBUL COPIILOR RÂȘNOV RÂȘNOV 25000
1134
ОУ " Христо Ботев", село Бреница село Бреница, общ. Кнежа 25000
1135
Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 25000
1136
Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 25000
1137
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 25000
1138
ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 25000
1139
Zš s MŠ Lužianky Sasinkova 1 25000
1140
Materská škola Vyšná Olšava 28, 09032 25000
1141
Základná škola s materskou školou Plechotice Plechotice 25000
1142
Katolícka základná škola s materskou školou sv. Jána Nepomuckého Rožňava 25000
1143
ZŠ s MŠ Spartakovská 5 Trnava 25000
1144
2o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 25000
1145
Základná škola Jána Švermu Štefánikova 31, 066 24 Humenné 25000
1146
Základná škola Veľké Uherce Veľké Uherce 146, 95841 25000
1147
Základná škola s materskou školou Cerovo Cerovo 58 25000
1148
2ο Δημοτικό Σχολείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 25000
1149
Liceul Teoretic ”Onisifor Ghibu” Sibiu Sibiu 25000
1150
Základná škola, Študentská 1446/9, 069 01 Snina Snina 25000
1151
ZŠ Tribečská Topoľčany 25000
1152
ДГ "СЛЪНЦЕ" , Севлиево Севлиево 25000
1153
ДГ " ПРОЛЕТ" , гр. Севлиево Севлиево 25000
1154
ОУ " Христо Ботев", гр. Севлиево Севлиево 25000
1155
ДГ "РАДОСТ", гр. Севлиево Севлиево 25000
1156
СУ "Васил Левски", село Шумата, общ. Севлиево село Шумата , общ. Севлиево 25000
1157
ОУ " Св. св. Кирил и Методий, с. Петко Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1158
ДГ "Мечо Пух", с. П. Славейков, общ. Севлиево с. Петко Славейков, общ. Севлиево 25000
1159
ZŠ s MŠ Udiča Udiča 248, 018 01 Udiča 25000
1160
ДГ Мечо Пух, с. Градница, общ. Севлиево с. Градница, община Севлиево 25000
1161
ДГ Мечо Пух, с. Кормянско, общ. Севлиево село Кормянско, общ. Севлиево 25000
1162
ДГ Мечо Пух, с. Ряховците, общ. Севлиево село Ряховците, общ. Севлиево 25000
1163
ОУ Христо Ботев, с. Божурица, общ. Долна Митрополия село Божурица, общ. Долна Митрополия 25000
1164
ZŠ s MŠ Rabča Rabča 25000
1165
Základná škola Gejzu Dusíka Galanta 25000
1166
Materská škola Jenisejská 24, Košice Košice 25000
1167
Grădinița cu Program Normal nr.10 Ploiesti Ploiești 25000
1168
ОУ "Стефан Пешев" Севлиево 25000
1169
Základná škola s materskou školou, Dohňany Dohňany 468, Dohňany 020 51 25000
1170
IC Follo - scuola primaria di Piana Battolla Follo 25000
1171
Grădinița cu P.P. nr.23 Ploiești 25000
1172
Scoala Gimnaziala "Anisoara Odeanu" Lugoj 25000
1173
11ο Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 25000
1174
Základná škola Čaklov Čaklov 25000
1175
Základná škola, Komenského 2666/16, Snina Snina 25000
1176
13ο Νηπιαγωγείο Γλυφάδας Γλυφάδα 25000
1177
ȘCOALA GIMNAZIALĂ ȘEICA MARE ȘEICA MARE, JUDEȚUL SIBIU 25000
1178
Cirkevná základná škola Žofie Bosniakovej Šurany Šurany 25000
1179
Colegiul National Pedagogic ,,Regele Ferdinand" Sighetu Marmatiei 25000
1180
94ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 25000
1181
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Πλατύ Ημαθίας 25000
1182
ELANDSRIVIER PRIMER VILLIERSDORP 25000
1183
Základná škola s materskou školou, Námestie Slovenského učeného tovarišstva 15, Trnava Trnava 25000
1184
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΣΙΟΥ ΔΑΜΑΣΙ ΛΑΡΙΣΑ 25000
1185
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 25000
1186
Гімназія ім. М. П. Стельмаха с. Дяківці Літинської селищної ради Вінницького району Вінницької області Дяківці 25000
1187
Școala Gimnazială ,, Petru Comarnescu"Gura Humorului judetul Suceava Gura Humorului 25000
1188
Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 25000
1189
Základná škola Bukovecká 17 Košice 25000
1190
Šilalės r. Kaltinėnų Aleksandro Stulginskio gimnazija Kaltinėnų mst. Šilalės r. 25000
1191
IC Follo- scuola primaria di Follo Follo (SP) 25000
1192
Богуславецький НВК "ЗОШ I-III ст. - ДНЗ" ім. М.О. Максимовича село Богуславець 25000
1193
Escola Els Til·lers Artesa de Lleida 25000
1194
Základná škola s materskou školou Veľké Lovce Veľké Lovce 25000
1195
Academy Private School Cape Town 25000
1196
Van Reede Primary 8 High street 25000
1197
ZŠ Devínska 12 Nové Zámky ZŠ Devínska 12 94036 Nové Zámky 25000
1198
Základná škola Ruskov Základná škola Ruskov 32, Košice, 04419 25000
1199
Jardim das Sementinhas Viseu 25000
1200
Základná škola s materskou školou, Stará Bystrica 680 Stará Bystrica 680 25000
1201
Kauno r. Neveronių gimnazija Keramikų g. 98, Pabiržio km. 25000
1202
2ο Νηπιαγωγείο Λουτρακίου Λουτράκι Κορινθίας 25000
1203
Escola Galceran de Pinós Bagà 25000
1204
17o Δημοτικό Σχολείο Λάρισας Λάρισα 25000
1205
Brăila,Școala Gimnazială„Al.I.Cuza” Brăila 25000
1206
ALTENA PRIMARY SCHOOL STRAND 25000
1207
GRĂDINIȚA P.J. NR. 1 ARAD Arad 25000
1208
CEIP Abdera Adra 25000
1209
Základná škola-Grundschule Medzev Medzev 25000
1210
Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 25000
1211
Fanie Theron Primary Kraaifontein 25000
1212
Academia Primary School Eersterivier 25000
1213
Colégio Oficina Divertida Faro 25000
1214
ZŠ s MŠ Lipovce Lipovce 25000
1215
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 919 25 Šúrovce Šúrovce 25000
1216
LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 25000
1217
Základná škola (9-ka), Nám. mládeže, Zvolen Námestie mládeže 587/17, 960 01 Zvolen 25000
1218
ZŠ Mierová 46 Bratislava 25000
1219
Základná škola s MŠ Pavla Demitru Centrum II Dubnica nad Váhom Dubnica nad Váhom 25000
1220
CEIP Carmen Romero Aguilar de la Frontera 25000
1221
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT,,ALBĂ CA ZĂPADA,,VATRA DORNEI VATRA DORNEI 25000
1222
Colégio do Rio Portimão 25000
1223
SCOALA GIMNAZIALA SIMAND LOC. SIMAND 25000
1224
Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 25000
1225
Ntra. Sra. de la Peña Añora 25000
1226
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 25000
1227
ZŠ Zarevúca Ružomberok 25000
1228
Scoala Gimnaziala "Prof. Constantin Dinca" Ulmeni 25000
1229
Przedszkole nr 176 Warszawa 25000
1230
Prywatna Szkoła Podstawowa Końskie 25000
1231
Szkoła Podstawowa w Wydminach Wydminy 25000
1232
Szkoła Podstawowa w Turzy Turza 229 25000
1233
SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KORCZAKA W KUŹNI KUŹNIA 36 25000
1234
Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 25000
1235
Grădinița cu program normal nr. 1 Măgureni Măgureni 25000
1236
Przedszkole nr 25 Warszawa 25000
1237
Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 2 Szkoła Podstawowa Nr 6 Olkusz 25000
1238
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Rogach Rogi 25000
1239
Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego W Kielcach Kielce 25-640, ul Jurajska 7 25000
1240
The Zoo Club - Εκπαιδευτική Ελαιώνες ΕΠΕ Θεσσαλονίκη 25000
1241
Przedszkole Samorządowe nr 3 Kielce 25000
1242
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu ul. Piwna 20 25000
1243
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Dubielno 25000
1244
Szkoła Podstawowa Nr1 im. K. Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim Opole Lubelskie 25000
1245
Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 25000
1246
Szkoła Podstwowa im. Jana Pawła II w Dzierzążni Dzierzążnia57 25000
1247
Mokykla-darželis ,,Gilė" Akademija 25000
1248
Oddział Przedszkolny w Szkole Podstawowej w Młochowie Młochów 25000
1249
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1250
Przedszkole Samorządowe nr 22 w Kielcach Kielce 25000
1251
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Tauragė 25000
1252
Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 25000
1253
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 25000
1254
Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 25000
1255
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA SPSK W LGOCIE Lgota 25000
1256
Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Świdniku Łukowica 25000
1257
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 25000
1258
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszek w Sabniach Sabnie 08-331 Sabnie 25000
1259
Przedszkole Publiczne Nr 22 w Rzeszowie Rzeszów 25000
1260
Przedszkola Niepubliczne Bratek w Malborku Malbork 25000
1261
Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 25000
1262
Przedszkole w Górznie Górzno 25000
1263
Szkoła Podstawowa im. Stanisława i Jana Potoczków w Rdziostowie Rdziostów 25000
1264
Przedszkole Samorządowe Nr 35 w Kielcach Kielce 25000
1265
Przedszkole publiczne nr 2 w Brześciu Kujawskim Brześć Kujawski 25000
1266
Детска градина СЛЪНЦЕ , гр. Златица ЗЛАТИЦА 25000
1267
ДГ "Българче" , с. Антон с. АНТОН 25000
1268
ДГ „Евлампия Векилова“ Копривщица 25000
1269
Szkołą Podstawowa im. Świętego Wojciecha w Bańskiej Wyżnej Bańska Wyżna 25000
1270
SP im. S. Staszica w Aleksandrowie Aleksandrów 25000
1271
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Bukowinie Tatrzańskiej Bukowina Tatrzańska 25000
1272
Przedszkole nr 6 w Nysie Nysa 25000
1273
Szkoła Podstawowa nr 28 w Kielcach Kielce 25000
1274
Miejskie Przedszkole nr 11 TĘCZOWY ZAKĄTEK Zielona Góra 25000
1275
Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 25000
1276
Základná škola s materskou školou Hôrky, elokované pracovisko Materská škola Hôrky 25000
1277
Przedszkole Nr 30 Zielona Łódeczka w Warszawie Warszawa 25000
1278
Școala Gimnazială Comuna Secuieni Loc. Secuieni 25000
1279
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΚΡΑΤΑ 24442
1280
Scoala Gimnaziala Iorgu Radu Barlad Barlad 24340
1281
Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 23990
1282
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 23540
1283
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Бершадь 23520
1284
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 21700
1285
Școala Gimnazială Nr. 156 București 21700
1286
Nume Scoala Test TestO 20800
1287
Súkromná spojená škola Košice 20800
1288
Ірпінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17 Ірпінської міської ради Київської області Ірпінь 20800
1289
O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 20800
1290
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ ΒΡΥΣΑΚΙ ΗΜΑΘΙΑΣ 20600
1291
Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 20500
1292
Δημοτικό Σχολείο Φαρρών Φαρρές 20500
1293
PSP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 22 20500
1294
Bârla, Școala Gimnazială Nr 1 Comuna Bârla 20500
1295
EB1 Ereira Torres Vedras 20400
1296
SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 20400
1297
Základná škola Dunajská Streda 20400
1298
Berevoesti, Scoala Gimnaziala Mihai Tican Rumano Berevoesti 20300
1299
Mariehamn Primary School Mariehamn 20200
1300
Best School Grosswinternheim 20200
1301
ThinkGlobal Рівне 20200
1302
Виноградненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Токмацької районної ради Запорізької області с. Виноградне 20200
1303
przedszkole 125 Warszawa 20100
1304
ΚΔΑΠ Star Fitness Irida ΤΡΙΠΟΛΗ 20100
1305
Ploiesti, Școala Gimnaziala George Emil Palade Ploiesti 20100
1306
14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 20100
1307
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Prof Adama Wodziczki w Luboniu Luboń 20100
1308
Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș Caransebes 20100
1309
Școala Gimnazială "Benedek Elek" Cetariu, Str. Principală, nr. 210 20100
1310
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΊΟ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑ 20100
1311
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 12 w Lublinie Lublin 20100
1312
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Jagiellonka Inowrocław 20100
1313
ΚΔΑΠ Αστερόκοσμος Θεσσαλονίκη 20100
1314
ДГ 12 "Щурче" Добрич 20100
1315
Основно училище "Гео Милев" с.Чернооково 20100
1316
КЗ "Нікопольська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10" НІКОПОЛЬ 20000
1317
Калинівська ЗЗСО І-ІІІ ступенів Калинівка 20000
1318
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 20000
1319
Херсонська ЗОШ 53 Шовкуненка 86-А 20000
1320
Publiczna Szkoła Podstawowa Kędzierzyn-Koźle 20000
1321
CEIP GENERAL NAVARRO BADAJOZ 20000
1322
Mézeskalács Óvoda Veresegyház 20000
1323
64 школа Ташкент 20000
1324
Jó Pásztor Katolikus Óvoda 3100 Salgótarján 20000
1325
Pilisjászfalui Somvirág Óvoda és Bölcsőde Pilisjászfalu 20000
1326
Смизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт.Смига 20000
1327
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Soborzycach Soborzyce 20000
1328
Colegio Santa María Assumpta Badajoz 20000
1329
Kishajó Baptista Óvoda 7627. Pécs, Bokor u. 52. 20000
1330
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Мелітопольської міської ради Запорізької області Мелітополь 20000
1331
Межирічківська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради Кіровоградська обл., Голованівський р-он., с. Межирічка, вул. Чкалова 5-а 20000
1332
Przedszkole Miejskie nr 22 Łódź 20000
1333
ШОСТКИНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС: ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 9 – ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ШОСТКИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ м. Шостка 20000
1334
Νηπιαγωγείο Αγίας Μαρίνας Ημαθία 20000
1335
19ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1336
Csontváry Általános Iskola és AMI 8308 Zalahaláp 20000
1337
Tunyogmatolcsi Petőfi Sándor Általános Iskola Tunyogmatolcs 20000
1338
Szépvölgyi Napköziotthonos Óvoda Halmajugra 20000
1339
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 6112 Pálmonostora Táncsics Mihály utca 10. 20000
1340
Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda Szigligeti Napközi Otthonos Óvoda 20000
1341
Випаснянська філія 2 ОЗО "Випаснянський ЗЗСО" с.Випасне, вул.Турлацька, 178 а 20000
1342
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 20000
1343
Водяно - Лоринська філія Возсіятського ліцею с. Водчно - Лорине 20000
1344
6ο Νηπιαγωγείο Ορεστιάδας Ευγενίδειο Ορεστιάδα 20000
1345
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΑΓΚΑΔΙΩΝ ΓΟΡΤΥΝΙΑΣ Τρίπολη 20000
1346
Escola Básica de Monte Vila Nova de Gaia 20000
1347
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ Ορεστιάδα 20000
1348
San José Fundación Xafer Jerez de la Frontera 20000
1349
Orosházi Vörösmarty Mihály Általános Iskola Rákóczitelepi Tagintézménye Orosháza, Iskola utca 36. 20000
1350
Νηπιαγωγείο Κομνηνών Κομνηνά (Εορδαίας) 20000
1351
Szigethalmi Széchenyi István Általános Iskola Szigethalom 20000
1352
Νηπιαγωγείο Πατουλιάς Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1353
Przedszkole Miejskie nr 13 im Juliana Tuwima Będzin 20000
1354
C.D.P. Ntra. Sra. del Rosario Rota 20000
1355
Νηπιαγωγείο Διαβατού Ημαθίας Βέροια 20000
1356
Володимирецький ліцей "Колегіум" Володимирець 20000
1357
Zespół Szkolno - Przedszkolny w Strzeszynie Biecz 20000
1358
Szkoła Podstawowa im.ks.M.K.Sarbiewskiego Sarbiewo 20000
1359
Νηπιαγωγείο Παπίγκου Ιωάννινα 20000
1360
Szkoła Podstawowa nr 169 Łódź 20000
1361
Szkoła Podstawowa nr 26 w Bytomiu Bytom 20000
1362
Сєвєродонецька середня загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів №12 Сєвєродонецьк Луганської області 20000
1363
Nemesvámosi Csillagvirág Óvoda és Bölcsőde Nemesvámos 20000
1364
Bucuresti, Scoala Gimnaziala 98 Avram Iancu Bucuresti 20000
1365
Szkoła Podstawowa nr 6 Wejherowo 20000
1366
Visegrádi Áprily Lajos Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézménynú Visegrád 20000
1367
OTWARTA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 Banino 20000
1368
ΚΔΑΠ ΠΑΙΔΟΡΑΜΑ ΚΟΡΙΝΟΥ Κορινός Πιερίας 20000
1369
Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 20000
1370
Satu Mare, Școala Gimnazială ”Lucian Blaga” Satu Mare 20000
1371
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3. Миколаївської міської ради. Миколаївської області. Миколаїв 20000
1372
Szkoła Podstawowa im. Noblistów Polskich Siostrzytów 20000
1373
33ο Νηπιαγωγείο Λάρισας ΛΑΡΙΣΑ 20000
1374
Harsova, Scoala Gimnaziala nr.1 Harsova 20000
1375
Νηπιαγωγείο Μεθώνης Μεθώνη Πιερίας 20000
1376
Жуківська гімназія Шкільна, 59 20000
1377
3. ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 20000
1378
Драбівецький навчально-виховний комплекс “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новодмитріської сільської ради Золотоніського району Черкаської області cело Драбівці 20000
1379
Ірдинський ліцей- заклад загальної середньої освіти з дошкільним підрозділом Білозірської сільської ради Смт. Ірдинь 20000
1380
Oddział zamiejscowy w Skrudkach Przedszkola im. Misia Uszatka w Zyrzynie Skrudki 5a 20000
1381
Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 14 Умань 20000
1382
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΜΥΡΟΥ ΒΟΛΟΣ 20000
1383
Szkoła Podstawowa nr 138 Kraków 20000
1384
Pineview primary Russell Street Grabouw 20000
1385
Jardim de Infância de Coucinheira Leiria 20000
1386
ΙΔ.ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ''Σ.ΣΑΚΕΛΑΛΡΟΠΟΥΛΟΣ'' ΚΑΡΔΙΤΣΑ 20000
1387
EIKENDAL PRIMARY SCHOOL EIKENDAL 20000
1388
Августинівська початкова школа Запорізька область Запоізьки район село Авгусинівка вулиця Молодіжна,63 20000
1389
Zespół Szkolno- Przedszkolny nr5 Łódź 20000
1390
Комунальний заклад "Вінницький ліцей №7 ім. Олександра Сухомовського" Вінниця 20000
1391
Сугарівська філія КЗ "Сахновщинський ліцей 1" с. Сугарівське 20000
1392
Școala Gimnazială Nr. 2 2 Mai 20000
1393
103ο Νηπιαγωγειο Θεσσαλονικης Θεσσαλονικη 20000
1394
Przedszkole Miejskie nr 35 w Sosnowcu Sosnowiec 20000
1395
Szkoła Podstawowa nr11, im. Fryderyka Chopina Jelenia Góra 20000
1396
Szkoła Podstawowa im PCK w Opolnie Zdroju Bogatynia 20000
1397
Przedszkole nr 3 Niezapominajka Świebodzice 20000
1398
Przedszkole Samorządowe im. Marii Konopnickiej w Wąsoszu Plac Kościelny 2 20000
1399
Стіжоцький НВК село Стіжок, Шумська ОТГ, Кременецький район, Тернопільська область 20000
1400
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Nowej Rudzie Nowa Ruda 20000
1401
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
1402
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przedmościu Przedmoście 20000
1403
Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 20000
1404
Przedszkole Samorządowe w Bolkowie Bolków 20000
1405
Szkoła Podstawowa we Frygnowie im. Królowej Jadwigi Frygnowo 17 20000
1406
Specjalny Ośrodek Szkolno -Wychowawczy 59-900 Zgorzelec 20000
1407
Leikskólinn Álfaborg Svalbarðseyri 20000
1408
Kerhólsskóli Borg 20000
1409
Szkoła Podstawowa nr 71 we Wrocławiu ul. Podwale 57, 50-039 Wrocław 20000
1410
Vatnsendaskóli Kópavogur 20000
1411
ДЕТСКА ГРАДИНА „Звездица” Кнежа КНЕЖА 20000
1412
ДЕТСКА ГРАДИНА „Детска планета” с. Бреница КНЕЖА- село Бреница 20000
1413
Zespół Szkół nr 9 Jastrzębie Zdrój 20000
1414
Przedszkole Kraina Ciekawości Gliwice 20000
1415
Przedszkole Publiczne Bobrowniki Bobrowniki 20000
1416
St louis catholic academy Newmarket 20000
1417
SAR-Stacja Akademia Rozwoju Szczecin 20000
1418
Szkoła Podstawowa nr355 im Jana Wedla w Warszawie Ceramiczna 11 20000
1419
Centro Escolar do Porto Alto Samora Correia 20000
1420
Bucuresti, Scoala Generala Nr. 1, Mihai Eminescu Bucuresti 20000
1421
7ο Νηπιαγωγείο Αθήνας Αθήνα 20000
1422
Școala Gimnazială Teodor Murășanu Turda 20000
1423
3ο Νηπιαγωγείο Αγίων Αναργύρων Άγιοι Ανάργυροι, Αθηνα 20000
1424
EB1/JI Prof. Dr. Marques dos Santos Vila Nova de Gaia 20000
1425
ZSP Paniówki Paniówki 20000
1426
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΒΕΡΟΙΑ 20000
1427
Specjalna Szkoła Podstawowa nr 13 Gniezno, ul. Żwirki i Wigury 27 20000
1428
Slatina Școala Gimnazială "Eugen Ionescu" Slatina 20000
1429
ESCOLA PINYANA SISQUELLA 4 20000
1430
2ο Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου Θεσσαλονίκη 20000
1431
Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 20000
1432
Szkoła Podstawowa nr 63 im. Anny Jasińskiej we Wrocławiu 50-057 Wrocław 20000
1433
I.C.Mascagni - plesso “Rodari” di Liscate Liscate 20000
1434
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy nad Bzurą Imielno 20000
1435
Przedszkole Samorządowe w Węgrzcach z siedzibą w Bibicach Bibice 20000
1436
Scoala Gimnaziala Ioan Slavici Oradea 20000
1437
Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 20000
1438
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛ//ΝΙΑΣ 20000
1439
G.p.p.Nr.3 Hidiselu de Jos LOCALITATEA, HIDISELU DE JOS 20000
1440
Scoala Gimnaziala nr 1 Avram Iancu Loc.Avram Iancu ,jud Bihor 20000
1441
Grădinița cu Program Prelungit Nr.1 Beiuș Beiuș 20000
1442
Escola Básica de Peniche, Agrupamento de Escolas de Peniche Peniche 20000
1443
МОНДЕЛИЙЗ БЪЛГАРИЯ София 20000
1444
Beiuș Grădinița cu Program Prelungit ,,Floare de Colț,, Beiuș 20000
1445
13 ΔΗΜΟΤΙΚΌ ΣΧΟΛΕΊΟ ΕΥΌΣΜΟΥ Θεσσαλονίκη 20000
1446
Szkoła podstawowa im.Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 86 20000
1447
Το Μικρό Γύρι Πάτρα 20000
1448
Харківська спеціалізована школа №177 Харків 20000
1449
Тростянецький ЗЗСО І - ІІІ ступенів С-ще Тростянець 20000
1450
Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 11 Роменської міської ради Сумської області Ромни 20000
1451
Комунальний заклад Пісківської селищної ради "Пісківський ліцей" смт.Пісківка, Київська обл., Бучанський р-н, вул.Шевченка 2а. 20000
1452
Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 20000
1453
I.C. Rosa Stampa - primaria Suor Enrichetta Alfieri Vercelli 20000
1454
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Zofii Niedziałkowskiej w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1455
Стежка - центр діяльнісної освіти Харків 20000
1456
ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ Κόρινθος 20000
1457
Școală Gimnazială Gala Galaction Mangalia, Constanta 20000
1458
1ο Δημοτικό Σχολείο Π.Φώκαιας Π.ΦΩΚΑΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ 20000
1459
Goose primary Mariehamn 20000
1460
2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ 20000
1461
Павлоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів номер 17 Дніпропетровська область, місто Павлоград, вул.Центральна, 71А 20000
1462
Szkoła Podstawowa im. Heleny Mniszkówny w Celinach Celiny 20000
1463
Лубенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 імені Героя України Віри Роїк Лубни, Лубенський, ПОЛТАВСЬКА 20000
1464
ЗЗЗСО "Рава-Руський ліцей" м. Рава-Руська 20000
1465
Бердичівський ЗОК14 Бердичів 20000
1466
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Str. Păcii, nr 1 Vaslui 20000
1467
Scoala Gimnaziala Alexandra Nechita Vaslui 20000
1468
Немичинецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Гвардійської сільської ради Хмельницького району Хмельницької області С. Немичинці 20000
1469
ДЕТСКА ГРАДИНА "ЗДРАВЕЦ" гр. ГОРНА ОРЯХОВИЦА (5100) 20000
1470
test test 20000
1471
ОУ " Христо Ботев" с. Съдиево 20000
1472
Лисичанська гімназія 9 Сєвєродонецького району Луганської області Лисичанськ 20000
1473
Павлоградська загальноосвітня школа І -ІІІ ст.#17 Павлоград 20000
1474
ОУ Христо Ботев с. Търнава с.Търнава,ул."Димитър Благоев"44,общ.Бяла Слатина 20000
1475
EB Liberdade Montijo 20000
1476
Scoala Gimnaziala Maruntei, Olt Maruntei 20000
1477
Scoala Gimnaziala,, Avram Iancu" Abrud 20000
1478
ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. БОЯДЖИК (8640) 20000
1479
ДГ "Пролетна дъга" Шумен 20000
1480
Gradinita cu program prelungit "Curcubeul Copilariei" Craiova Craiova 20000
1481
Școala Gimnazială " Eliza Opran" Ișalnița comuna Ișalnițajudețul Dolj 20000
1482
Cambridge Silk Road International School Bishkek 20000
1483
Școala Gimnaziala nr. 18, Galati Galati 20000
1484
Escola Básica Hélia Correia Mafra 20000
1485
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΝΩΝ ΦΑΝΕΣ ΡΟΔΟΥ 20000
1486
GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 20000
1487
Základná škola, Bátovce 368 Bátovce 368 20000
1488
SCOALA GIMNAZIALA BORDEI VERDE BRAILA, COMUNA BORDEI VERDE 20000
1489
Grădinița cu PN Cornii de Sus Bacău 20000
1490
КОЗ "Бужанський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст - ДНЗ" Бужанської сільської ради Черкаської області" село Бужанка 20000
1491
Опорний заклад освіти "Новогалещинський ліцей Новогалещинської селищної ради" вул. Шкільна 1 20000
1492
10ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1493
Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 20000
1494
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 20000
1495
CEIPAmando Barbosa Cabezuela del Valle 20000
1496
Centrum voľného času Šaľa 20000
1497
Școala gimnaziale nr.1 Ramnicul sarat 20000
1498
Základná škola Bánovce Bánovce nad Bebravou 20000
1499
Základná škola s materskou školou, Pod papierňou 16A, Bardejov Bardejov 20000
1500
Základná škola s materskou školou Kokava nad Rimavicou 20000
1501
ZŠ s MŠ Komenského 279/32 20000
1502
Základná škola s materskou školou Žilina 20000
1503
Základná škola s materskou školou, Krasňany 19 ZŠ s MŠ, Krasňany 19, 013 03 20000
1504
Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді Вінниця 20000
1505
Základná škola Detva 20000
1506
Liceul Petru Rares Brasov 20000
1507
Școala Gimnaziala Nr 1 Platarești Com.Plătărești județul Călărași 20000
1508
Základná škola s materskou školou Dolný Kubín 20000
1509
Evanjelická cirkevná materská škola Zeleného stromu 14 20000
1510
Materská škola, Jelšavská 318, Štítnik Štítnik, Jelšavská 318, 04932 20000
1511
НСОУ Пласт-Станиця Зимна Вода Зимна Вода 20000
1512
Základná škola Modra 20000
1513
Materská škola Lúčky a EP J Čabelku Holíč 20000
1514
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1515
ZŠ Adyho 6 Štúrovo Štúrovo 20000
1516
Základná škola Spisska Nova Ves 20000
1517
ZŠ Zemplínska Široká 277 Zemplínska Široká 277 20000
1518
Grunnskóli Bolungarvíkur 415 Bolungarvík 20000
1519
Základná škola s materskou školou Borša Ružová 304, 07632 Borša 20000
1520
ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.38 “Dimitrie Cantemir” Constanța Constanța 20000
1521
Základná škola J.A. Komenského 1, 071 01 Michalovce 20000
1522
ZŠ Veľké Revištia Veľké Revištia 20000
1523
Materská škola Ševčenkova 35 20000
1524
ZŠ s MŠ Suchá nad Parnou Suchá nad Parnou 20000
1525
Școala gimnazială Nocrich Nocrich 20000
1526
КЗ "Липецький ліцей ім.П.В.Щепкіна" с. Липці Харківського району 20000
1527
Základná škola s materskou školou MŠ- Zlaté 20000
1528
Leikskólinn Hlíðarberg Hafnarfjörður 20000
1529
Școala Gimnazială Nr 7 Remus Opreanu Constanța Constanța 20000
1530
ZŠ s MŠ Poproč Školská 3,04420 Poproč 20000
1531
LICEUL TEHNOLOGIC CIOBANU CIOBANU 20000
1532
ZŠ s MŠ Turá Lúka Myjava 20000
1533
Gpp. Nr.2 Sălard Sălard 20000
1534
Základná škola s materskou školou Jána Hollého Pobedim Pobedim 433 20000
1535
Андріяшівська початкова школа с.Андріяшівка Бердичівського району Житомирської області 20000
1536
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΙΛΙΝΑΤΩΝ ARGOSTOLI 20000
1537
КГУ "ШГ31" Нур-Султан 20000
1538
ДГ "ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО", гр. Севлиево Севлиево 20000
1539
Hečkova 13 Košice- Barca, Hečkova 13 20000
1540
Grădinița PP 38 TIMIȘOARA 20000
1541
ДГ Мечо Пух, с. Батошево, общ. Севлиево с. Батошево, общ. Севлиево 20000
1542
ДГ Мечо Пух, с. Душево, общ. Севлиево с. Душево, общ. Севлиево 20000
1543
Grădinița nr. 24 București 20000
1544
ZŠ s MŠ Habovka Habovka 20000
1545
Кам'янський ліцей з початковою школою та гімназією Арцизької міської ради Село Кам'янське 20000
1546
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Władysława Broniewskiego w Olsztynie Olsztyn 20000
1547
Základná škola Veľká Ida Veľká Ida 1 20000
1548
Materská škola Turgenevova7 Košice 20000
1549
ȘCOALA GIMNAZIALĂ FILIPENI, BACĂU comuna Filipeni, județul Bacău 20000
1550
Materská škola Perín Perín - Chym 20000
1551
ZŠ S MŠ Nálepkovo Nálepkovo 20000
1552
Zespół Szkolno-Przedszkolny Rzeszotary 20000
1553
Laerskool Daniël le Roux Hoofweg, Vyeboom 20000
1554
Základná škola Hubová 20000
1555
ZŠ Važecká 11, Prešov Prešov 20000
1556
Комунальний заклад "Вінницький ліцей #36" Вінница 20000
1557
Școala Profesională Adjudeni Adjudeni 20000
1558
Școala Gimnazială "Sfântul Nicolae", Vânători Galați 20000
1559
Liceul Teoretic "Nagy Mózes" Târgu Secuiesc 20000
1560
Základná škola Čaklov Základná škola Čaklov 20000
1561
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1562
Základná škola Komenského 2666/16, 06901 Snina 20000
1563
Materská škola Giraltovce 20000
1564
MŠ pri ZŠ Poprad 20000
1565
Școala Alexandru Ciucurencu Tulcea 20000
1566
Materská škola Košice-Poľov 20000
1567
Základná škola s materskou školou Záriečie 136 Záriečie 20000
1568
Základná škola Beňovského 1,Bratislava 20000
1569
Escola Guillem Isarn La Fuliola 20000
1570
EB do Facho Rua 11 de março de 1988 20000
1571
ZŠ J.V.Šimka Žitavany Žitavany 20000
1572
Súkromná základná škola Boženy Nemcovej 1 Lučenec 20000
1573
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina, Hviezdoslavova 985/20 20000
1574
ZŠ F. Kazinczyho s VJM Tornaľa Tornaľa ,Mierová 45, 98201 20000
1575
69ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1576
ZŠ Ferenca Kazinczyho s VJM Tornaľa 20000
1577
Școala Gimnazială "Alexandra Nechita" Vaslui 20000
1578
10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ 20000
1579
Základná škola Pavla Országha Hviezdoslava Snina 20000
1580
Școala Gimnazială "Sfântul Vasile" Ploiești 20000
1581
ОКНЗ "Лозуватська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Г.Шевченка" Село Лозуватка 20000
1582
Монастирищенський ліцей-інтернат "Обдарованість" Монастирищенської міської ради Черкаської області Черкаська обл., м. Монастирище, провул. Спортивний, 2 20000
1583
Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 20000
1584
Білгород-Дністровський ЗЗСО №7 м.Білгорода-Дністроського Одеської області Білгород-Дністровський 20000
1585
Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 20000
1586
Комунальний заклад «Телепинський ліцей Кам’янської міської ради Черкаської області» Село Телепине 20000
1587
ZŠ s MŠ Nižná Nižná 20000
1588
Grădinița Nr. 149 București 20000
1589
Școala Primară Poienarii Rali Scoala Primară Poienarii Rali structură a Școlii Gimnaziale Comuna Poienarii Burchii 20000
1590
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Черкаської міської ради Черкаської області Черкаси 20000
1591
Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 20000
1592
ZŠ sv. Vincenta, Ružomberok Nám. A. Hlinku 22 20000
1593
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №45 КМР ДО Кривий Ріг 20000
1594
Escola Sant Ramon Raval Sant Ramon s/n 20000
1595
Новгородська спеціальна школа №38 Донецької обласної ради смт. Нью-Йорк, м. Торецьк, Донецька область 20000
1596
Δημοτικό Σχολείο Βώλακα Δράμας ΔΡΑΜΑ 20000
1597
Νηπιαγωγείο Μεσορόπης Καβάλα 20000
1598
2/θ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ ΑΓΝΑΝΤΕΡΟ 20000
1599
Școala Gimnazială Specială C.R.D.E.I.I. Cluj-Napoca 20000
1600
Materská škola Sovička, Mokrance 209 Mokrance 20000
1601
Základná škola, Ďumbierska 17, Banská Bystrica Banská Bystrica 20000
1602
ZŠ s MŠ Urmince Urmince 20000
1603
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΦΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑ 20000
1604
Vogaskóli Reykjavík 20000
1605
Școala Gimnazială ,,Traian Dârjan" Cluj-Napoca 20000
1606
CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 20000
1607
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΑΤΟΥ Κέρκυρα 20000
1608
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΒΟΧΑϊΚΟΥ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ Βοχαϊκό Κορινθίας 20000
1609
ESCOLA PIA SALT SALT 20000
1610
Liceul Tehnologic Constantin Brancusi Pestisani Peștișani 20000
1611
Základná škola Hubová Hubová 20000
1612
Escola E.B.2/3 de Santo António Faro 20000
1613
Kelmės "Kūlverstukas" Lopšelis-darželis Kelmė 20000
1614
Bombeirinhos de Americana Americana 20000
1615
Νηπιαγωγείο Σκοτίνας Κατερίνη 20000
1616
Základná škola Bukovecká 17 Košice 20000
1617
ZŠ s MŠ Šúrovce, Školská 3, 91925 Šúrovce Šúrovce 20000
1618
Bandymas Vilniaus 20000
1619
CATL da Cavalinha CVP Olhão Olhão 20000
1620
Colégio João Paulo II - Portimão Portimão 20000
1621
Mircea cel Batran Pitesti 20000
1622
Scoala ,,George Călinescu” ONEȘTI 20000
1623
Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 20000
1624
ȘCOALA GIMNAZIALĂ VLADIMIRESCU LOC. VLADIMIRESCU, JUD. ARAD 20000
1625
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1626
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1627
Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazija Pajūris 20000
1628
65ο Νηπιαγωγείο Πάτρας Πάτρα 20000
1629
Základná škola s materskou školou, Školská 321 Školská 321, Brezovica, 02801 20000
1630
Základná škola s materskou školou, Školská 321 ZŠ s MŠ, Školská 321, Brezovica,02801 20000
1631
Escola Sant Climent Coll de Nargó 20000
1632
EMEF ETELVINO RODRIGUES MADUREIRA Bauru 20000
1633
EMEF NACILDA DE CAMPO Bauru 20000
1634
NÚCLEO DE ENSINO RENOVADO “LYDIA ALEXANDRINA NAVA CURY Bauru 20000
1635
EMEF LOURDES DE OLIVEIRA COLNAGHI Bauru 20000
1636
Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 20000
1637
Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 20000
1638
Przedszkole nr 22 Tychy 20000
1639
Grădinița cu program prelungit Licurici Tg-Mureș 20000
1640
Școala Gimnazială Nr.1 Tuzla Tuzla 20000
1641
Școala Gimnaziala Broșteni Broșteni 20000
1642
Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Rogi 20000
1643
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kolejarzy Ofiar II Wojny Światowej w Gozdowie Gozdów 20000
1644
Przedszkole Samorządowe nr 28 w Kielcach Kielce 20000
1645
ZŠ s MŠ Kňažia Komenského 279/32 20000
1646
Liceul de Arte I St Paulian Drobeta Turnu-Severin 20000
1647
Szkoła Podstawowa nr 25 Szkoła Podstawowa nr 25 Kielce 20000
1648
Grădinița cu program prelungit Nr.39 Galaţi Galați 20000
1649
C.E.I.P. JUVENTUD Badajoz 20000
1650
Ceip Juan Güell. Talayuela Talayuela (Cáceres) 20000
1651
Materská škola Letanovce 20000
1652
Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Opokach Opoki43 20000
1653
Szkoła Podstawowa nr 1 im.Tadeusza Kościuszki Kutno 20000
1654
CEIP Nuestra Señora de la Soledad Aceuchal (Badajoz) 20000
1655
Szkoła Podstawowa im. Ignacego Łyskowskiego w Góralach Górale 11 20000
1656
Samorządowe Przedszkole w Pokrzywnicy Pokrzywnica 20000
1657
Colegiul Tehnic ”Mircea Cristea” Brașov 20000
1658
Szkoła Podstawowa im Orląt Lwowskich Żarki Wielkie 20000
1659
GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 20000
1660
Šilalės r. Laukuvos Norberto Vėliaus gimnazija Laukuva 20000
1661
Publiczne Przedszkole Marco Polo Wrocław 20000
1662
Przedszkole Samorządowe im. Jana Pawła II w Lubaniu 87-732 Lubanie 20000
1663
Gminna Szkoła Podstawowa w Oławie Oława 20000
1664
Szkoła Podstawowa nr. 31 w Bydgoszczy Bydgoszcz. 85-092 20000
1665
Colégio Ti-Té Portimão 20000
1666
Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 20000
1667
Przedszkole "Akademia pod czereśnią" nr 328 Warszawa 20000
1668
Publiczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Aleksandrowie Kujawskim 87-700 Aleksandrów Kujawski 20000
1669
Przedszkole nr 6 z Oddziałami Specjalnymi im. Misia Puchatka Pszczyna 20000
1670
Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 20000
1671
ZESPÓŁ SZKÓŁ NR2 PRZEDSZKOLE PUBLICZNE NR2 Brześć Kujawski 87-880 20000
1672
Społeczna Szkoła Podstawowa Społecznego Towarzystwa Oświatowego im. ks. Jana Twardowskiego w Ostrołęce Ostrołęka 20000
1673
Šilalės r. Kvėdarnos Kazimiero Jauniaus gimnazija Šilalės rajonas 20000
1674
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 20000
1675
Publiczne Przedszkole im. Jasia i Małgosi w Sobolewie Sobolew ul. Stefana Wyszyńskiego 42 08-460 Sobolew 20000
1676
Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Sławsku Sławsk 20000
1677
Szkoła Podstawowa nr 1 w Karczewie Karczew 20000
1678
Școala Gimnazială Hărău Hărău 20000
1679
Szkoła Podstawowa nr 193 w Łodzi Łódź 20000
1680
Gura Humorului Școala Gimnazială,, Petru Comarnescu" GURA HUMORULUI 20000
1681
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Racławicach Śląskich Racławice Śląskie 20000
1682
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Dąbrowa Górnicza 20000
1683
Escola Pràctiques 1 Lleida 20000
1684
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΗΣΙΟΥ ΝΗΣΙ 20000
1685
Základná škola, Pavilón B, Školská ul. 26, Pribeta Školská ul. 26, 946 55 Pribeta 20000
1686
Miejskie przedszkole Nr 37 w Płocku Płock, ul. Hubalczyków 5 20000
1687
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Zdzieszowicach Zdzieszowice 20000
1688
Gradinita Bicazu Ardelean, Neamț Com. Bicazu Ardelean 20000
1689
ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ GREEN CAMP ΛΕΧΑΙΝΑ ΗΛΕΙΑΣ 20000
1690
Eb1/Ji Horta de Santo António Loulé 20000
1691
EB1/JI de Vale Silves EB1/JI de Vale Silves 20000
1692
Grădinița PN și PP Brătășanca Brătășanca 20000
1693
Ecole Gron Morgan Public School 20000
1694
Διαδικτυακή εφαρμογή 20000
1695
школа №248 Tashkent 20000
1696
ΚΔΑΠ ΜΕΑ Βοΐου Κοζάνης Εράτυρα 20000
1697
JESS ARABIAN RANCHES DUBAI - Arabian Ranches 20000
1698
CATL do Centro Comunitário do Posto Santo Angra do Heroísmo 20000
1699
Szkoła Podstawowa nr. 11 im. Polskich Olimpijczyków Głogów 20000
1700
1ο Νηπιαγωγείο Χρυσοβίτσας Χρυσοβίτσα 20000
1701
13o Νηπιαγωγείο Νέας Ιωνίας Βόλου Βόλος 20000
1702
Základná škola Hodruša-Hámre Hodruša-Hámre 227 20000
1703
9ο Νηπιαγωγείο Βέροιας Βέροια 20000
1704
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ Πλωμάρι Λέσβος 20000
1705
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΡΟΜΑΧΩΝ Πρόμαχοι Πέλλας 20000
1706
Κήπος αγγελικός Θεσσαλονίκη 20000
1707
Arges, Scoala Gimnaziala ,,Nae A. Ghica Com. Rucăr, jud. Arges 20000
1708
Δημοτικό Σχολείο Καλλιράχης Καλλιράχη Θάσος 20000
1709
1/θ Νηπ/γειο Πρασινάδας Ημαθίας Αλεξάνδρεια 20000
1710
grape bajkalska 22 20000
1711
Νηπιαγωγείο Ν.Φιλαδέλφειας Ν.Φιλαδέλφεια-Ωραιόκαστρο 20000
1712
Комунальний заклад "Мереф'янський медичний ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської області Місто Мерефа Харківської області 20000
1713
Δ.Σ. ΑΙΓΙΑΛΗΣ ΘΟΛΑΡΙΩΝ ΑΜΟΡΓΟΥ ΑΜΟΡΓΟΣ 20000
1714
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΛΙΟΥ ΙΛΙΟΝ 20000
1715
КЗ "Кам'янка-Дніпровська ЗОШ І-ІІІ ступенів 3" Кам'янсько-Дніпровської міської ради Кам'янсько-Дніпровського району Запорізької області Кам'янка-Дніпровська 20000
1716
Základná škola s amterskou školou Častkovce Častkovce 20000
1717
Murfatlar, Școala Gimnazială Adrian V Rădulescu Murfatlar 20000
1718
test test 20000
1719
test test 20000
1720
ΚΔΑΠ ΜΕΑ ΣΤΗΡΙΖΩ ΣΕΡΡΕΣ (ΛΕΥΚΩΝΑΣ) 20000
1721
Lemland International School Lemland 20000
1722
POIANA, Gradinita cu program normal, numarul 3 LOC.SĂLIȘTE DE VAȘCAU SAT POIANA 20000
1723
Základná škola Komenského 135/6, 06801 Medzilaborce 20000
1724
Przedszkole Niepubliczne High Five Kraków 20000
1725
Szkoła Podstawowa im. Ziemi Śląskiej w Piecach Piece 20000
1726
Targu Frumos, Grădinița cu Program Normal Târgu Frumos 20000
1727
Farcasa, Școala Gimnazială Ioan Luca Farcasa 20000
1728
Судилківський ліцей с.Судилків 20000
1729
Joniškio r. Gataučių Marcės Katiliūtės mokykla Gataučių k., Joniškio r. 20000
1730
test test 20000
1731
Szkoła Podstawowa w Nasiadkach Nasiadki 37 20000
1732
Miejskie Przedszkole w Bukownie Bukowno 20000
1733
Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka w Lublinie Lublin 20000
1734
НВК "Школа-гімназія" 12 Коростень 20000
1735
Закладзагальної середньої освіти Сахнівщинська гімназія Машівської селищної ради Полтавської області Сахнівщина 20000
1736
Школа І-ІІІ ступенів 294 Деснянського району міста Києва Київ 20000
1737
ΣΧΟΛΗ ΚΑΡΑΒΑΝΑ-ΔΗΜΟΤΙΚΟ Λάρισα 20000
1738
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa "Primary Steps" Bielsko-Biała 20000
1739
22o Δ.Σ.Ευόσμου Εύοσμος 20000
1740
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 im. J. M. Szancera Warszawa 20000
1741
Test School Test 20000
1742
PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BRZEZINIE BRZEZIN 38 20000
1743
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΠΡΟΥ ΠΕΛΛΑΣ ΑΣΠΡΟ ΠΕΛΛΑΣ 20000
1744
Súkromná materská škola School of English Excellence Janka Kráľa 11, Banská Bystrica 20000
1745
Materská škola Žehra 10 20000
1746
Rupea, Şcoal Gimnazială Rupea Rupea 20000
1747
2ο Νηπιαγωγείο Χαϊδαρίου Ηρώων Πολυτεχνείου 102 Χαϊδάρι Αττικής 20000
1748
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Gaudeamus Warsaw 20000
1749
Kelmės r. Pakražančio gimnazija Kelmės r. 20000
1750
Joniškio r. Kriukų pagrindinė mokykla Kriukai 20000
1751
Spojená škola Vranov nad Topľou 20000
1752
CMŠ sv. Terezky Farská 1, Michalovce 20000
1753
Materská škola Lienka Veľké Orvište 20000
1754
Przedszkole Publiczne im. Kornela Makuszyńskiego w Szczecinku Szczecinek 20000
1755
Joniškio r, Žagarės lopšelis/darželis „Vyšniukas“ Žagarė 20000
1756
1ο δ.σ. Γαζίου Ηράκλειο 20000
1757
2ο Νηπιαγωγείο Σκοπέλου Σκόπελος 20000
1758
Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 20000
1759
28ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης 28ο Νηπιαγωγείο 20000
1760
Вишняківська загальноосвітня філія КЗ "Карлівське НВО" Кіровоградська область, Кропивницький район,с.Вишняківка вул.Молодіжна1а 20000
1761
Špeciálna základná škola Vtáčkovce 2 Vtáčkovce 20000
1762
Przedszkole nr 125 "Pod Złotym Promykiem" Warszawa 20000
1763
Campulung, Scoala Gimnazială „Oprea Iorgulescu” Câmpulung 20000
1764
ZŠ Komenského Svidník Komenského 307/22 089 01 Svidník 20000
1765
Cuciulata, Școala Gimnazială Cuciulata 20000
1766
84ο Νηπιαγωγείο Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1767
Przedszkole Niepubliczne "Raj Krasnali" Warszawa 20000
1768
4ο Νηπιαγωγείο Πολυγύρου Πολύγυρος 20000
1769
SMŠ AKADEMIK Košice 20000
1770
Przedszkole Miejskie Nr 229 w Łodzi Łódź 20000
1771
ZŠ Kudlovská 11 Kudlovská 11, Humenné 066 01 20000
1772
Publiczne Przedszkole w Jedlni Letnisko Jedlnia Letnisko 20000
1773
Šiaulių lopšelis-darželis "Eglutė" Šiauliai 20000
1774
Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Nowe Radzikowo 20000
1775
Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Starachowicach Starachowice 20000
1776
Gminne Przedszkole nr 2 "Mali Odkrywcy" Krynica-Zdrój 20000
1777
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 20000
1778
КЗ "Заставнівський ЗЗС0 І-ІІІ ст" Заставна 20000
1779
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Opatów 20000
1780
Klaipėdos Sendvario progimnazija Klaipėda 20000
1781
Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Mały Skarb" Gdańsk 20000
1782
Základná škola s materskou školou Tušická Nová Ves Tušická Nová Ves 64 20000
1783
Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Kwidzyn 20000
1784
30ο Νηπιαγωγείο Τρικάλων Τρίκαλα 20000
1785
Niepubliczne Sportowe Przedszkole Olimpijczyk Wałbrzych 20000
1786
Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 20000
1787
Klaipėdos „Smeltės” progimnazija Klaipėda 20000
1788
Joniškio vaikų darželis Vyturėlis Joniškis 20000
1789
10ο Νηπιαγωγείο Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκη 20000
1790
Szkoła Podstawowa im Marii Konopnickiej w Tarnawie Dolnej Tarnawa Dolna 20000
1791
Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 19 20000
1792
Brăila, Școala Gimnazială Ion Creangă, Brăila 20000
1793
Materská škola 1.mája Zvolen 20000
1794
Przedszkole Nr 1 41-800 Zabrze 20000
1795
Przedszkole nr 56 Niezapominajka Wrocław 20000
1796
Szkoła Podstawowa nr 2 Tuchola 20000
1797
Vilniaus Gedimino technikos universiteto inžinerijos licėjus Vilnius 20000
1798
Akmenės rajono Ventos gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyrius "Berželis" Venta, Akmenės r. 20000
1799
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 6 Białystok 20000
1800
Szkoła Podstawowa nr 15 w Wodzisławiu Śląskim Wodzisław Śląski 20000
1801
Szkoła Podstawowa nr 14 im. Kawalerów Orderu Orła Białego Wrocław 20000
1802
Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Bitwy Niemeńskiej w Starej Kamionce Stara Kamionka 20000
1803
Szkoła Podstawowa nr 22 Zabrze 20000
1804
Focsani, Grădinița cu Program Prelungit Nr.17 Focșani 20000
1805
Cemtrum Aktywności Dzieci i Młodzieży ,,Tęczowisko" Wrocław 20000
1806
Przedszkole nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Bieruniu Bieruń 20000
1807
Szkoło Podstawowa nr 11 im. Floriana Marciniaka ul. Łężyńska 9 20000
1808
Szkoła Podstawowa nr 18 im. Henryka Sławika Jastrzębie-Zdrój 20000
1809
Oradea, Gradinita nr 34 structura 48 Oradea 20000
1810
Barlad, Școala Gimnaziala,, M. C. Epureanu Barlad 20000
1811
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos g-vė 13, Šlienava, Kauno r. 20000
1812
Publiczna Szkoła Podstawowa im. O. Flawiana Słomińskiego w Borzechowie Borzechowo 20000
1813
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 206 Bucuresti 20000
1814
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek Wrocław 20000
1815
Galati, Colegiul National Mihail Kogalniceanu Galati 20000
1816
Calafat, Clubul Copiilor Calafat 20000
1817
Tg Neamt, Scoala Gimnazială Domneasca Tg Neamt 20000
1818
Tg. Mures, Școala Gimnazială Romulus Guga Tg. Mureș 20000
1819
Aninoasa, Dambovita, Grădinița "Muguri de anin" Str. Constantin Manolescu, nr.227, loc.Aninoasa, jud.Dâmbovița 20000
1820
București, Școala Tudor Arghezi București 20000
1821
Onesti, Liceul cu Program Sportiv Onești 20000
1822
Спеціалізована школа №53 з поглибленим вивченням німецької мови Київ 20000
1823
Szkoła Podstawowa im. K.Korka w Rozstrzębowie Rozstrzębowo 20000
1824
Грушівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступеів Кіндрашівської сільської ради село Грушівка, вул.Вишнева,2 Куп* янського районк, Харківської області 20000
1825
Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" Chojnice 89-600 20000
1826
Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Łopuszańskiego w Dąbczu Dąbcze 20000
1827
Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 20000
1828
Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 20000
1829
Szkoła Podstawowa nr 11 w Olsztynie Olsztyn 20000
1830
Szkoła Podstawowa Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Gorzowie Wlkp. Gorzów Wlkp. 20000
1831
Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 20000
1832
Szkoła Podstawowa nr4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń 20000
1833
Szkoła Podstawowa w Przewozie Przewóz 20000
1834
Galati, Școala Gimnazială Grigore Moisil Galați 20000
1835
Miejska Szkoła Podstawowa nr 9 z Oddziałami Integracyjnymi im. Gustawa Morcinka w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 20000
1836
SZkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Jezewie Stropkowo 20000
1837
Zespół Szkół Specjalnych przy Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci Jastrzębie-Zdrój 20000
1838
La Salle San Rafael Madrid 20000
1839
Nowatorska Szkoła Podstawowa w Warszawie Warszawa 20000
1840
Medias, Scoala Gimnazială Mihai Eminescu Medias 20000
1841
Stalpeni, Liceul Tehnologic ,,I.C.Petrescu,,-Școala Gimnazială Rădești Localitatea Stâlpeni 20000
1842
Przedszkole nr 52 Lublin 20000
1843
Szkoła Podstawowa nr 4 Chełmno Chełmno 20000
1844
Prywatna Szkoła Podstawowa nr 105 Warszawa 20000
1845
Szkoła Podstawowa nr 4 Łowicz 20000
1846
Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim Grodzisk Mazowiecki 20000
1847
2ο Νηπιαγωγείο Ληξουρίου Κεφαλονιά 20000
1848
Satu-Mare, Grădinița cu program prelungit Guliver Satu Mare 20000
1849
Lopšelis-darželis "Ąžuoliukas" Kretinga 20000
1850
Tunari, Școala Gimnazială Nr. 1 Tunari 20000
1851
Ренійський заклад загальної середньої освіти №4 Ренійської міської ради Рені 20000
1852
Galați, Gradinita cu PP Mugurel Galați 20000
1853
Grigiškių ,,Šviesos'' gimnazija Grigiškės, Vilnius 20000
1854
Szkoła Podstawowa im. Anny Wajcowicz w Śmiłowicach Śmiłowice 20000
1855
Великораковецька гімназія Білківськоі ОТГ Великий Раковець 20000
1856
Szkoła Podstawowa w Czekanowie Czekanów 20000
1857
Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek Nowy Sącz 20000
1858
Niepubliczne Przedszkole "Mikołajek" Toruń 87-100 Toruń 20000
1859
ЦР Студія Щастя Ужгород 20000
1860
Pogonesti, Școala Gimnazială Pogonești 20000
1861
Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 20000
1862
Buzau, Scoala Gimnaziala nr 7 Buzau 20000
1863
Rosiori de Vede, Scoala Gimnaziala Zaharia Stancu Rosiori de vede 20000
1864
Społeczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole "OMEGA" im. Górnośląskich Noblistów w Katowicach Katowice 20000
1865
Amzacea, Școala Gimnazială Nr 1 Amzacea 20000
1866
Publiczne Przedszkole w Lachowie Lachowo 20000
1867
Barlad, Vaslui, Școala Gimnazială,, Stroe S.Belloescu” Bârlad Vaslui 20000
1868
Берестовецька філія Головинського ліцею Село Берестовець 20000
1869
Bârgăuani, Neamț, Scoala Gimnaziala Strada Principala, Com. Bârgăuani 20000
1870
Vilniaus Lazdynų mokykla Vilnius 20000
1871
PRZEDSZKOLE MISJKIE NR 11 CALINECZKA SŁUPSK 20000
1872
106ο Δ.Σ. Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
1873
Ideciu de Sus, Grădinița cu Program Normal Sat Ideciu de Sus, Comuna Ideciu de Jos 20000
1874
Botosani, Școala Gimnazială ”Nicolae Călinescu ”Coșula Botoșani 20000
1875
Materská škola, Okružná ul. 23 Levice 20000
1876
Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Łosicach Łosice 20000
1877
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II Żagań 20000
1878
Νηπιαγωγείο Διακοπτού Αιγιάλειας Αίγιο 20000
1879
Szkoła Podstawowa nr1 im. M. Kopernika 41-106 Siemianowice Śląskie 20000
1880
Mažeikių Pavasario pagrindinė mokykla Pavasario g. 53, Mažeikiai 20000
1881
Szkoła Podstawowa nr 2 Kąty Wrocławskie 20000
1882
Pitești, Școala Gimnazială „Mihai Eminescu” Pitești 20000
1883
Turda, Școala Gimnazială Ioan Opriș Turda 20000
1884
Szkoła Podstawowa w Stępocicach Stępocice 20000
1885
przedszkole nr 8 zielony ogród tychy tychy 20000
1886
Szkoła Podstawowa nr 90 im.prof.St.Tołpy Wrocław 50-540 20000
1887
7ο Δημοτικό σχολείο Νάουσας Νάουσα 20000
1888
Przedszkole nr 1 im. J. Brzechwy Działdowo 20000
1889
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Księcia Henryka Brodatego w Trzebnicy Trzebnica 20000
1890
Publiczna Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera w Lubrzy Lubrza 20000
1891
Рокитненський НВК Кременчуцького району Полтавської області Село Рокитне 20000
1892
Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 20000
1893
Niepubliczne Przedszkole "Mali Pasjonaci" z Oddziałami Integracyjnymi Jastrzębie-Zdrój 20000
1894
Νηπιαγωγείο Σερίφου Παναγιά Σερίφου 20000
1895
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Χαλκηδόνας Αθήνα 20000
1896
Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA ''LIVIU REBREANU'' BUCURESTI 20000
1897
Escola Básica de Fragosela Fragosela de Cima 20000
1898
2ο Νηπιαγωγείο Ζαγοράς Ζαγορα Μαγνησίας 20000
1899
1ο Δημοτικό Σχολείο Νέας Ραιδεστού ΝΕΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΣ 20000
1900
Bucuresti, Liceul Tehnologic Antim Ivireanu Bucuresti 20000
1901
Szkoła Podstawowa nr 1 w Wiśle 43-460 Wisła 20000
1902
Вишнівська ЗОШ #1 Вишневе,Бучанський район,вул.Освіти 9 20000
1903
Тернопільська початкова школа #3 Тернопіль 20000
1904
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 16 Вінницької міської ради" Винница 20000
1905
КЗ "НВК: ЗШ І-ІІІ ст. - гімназія №30 ім. Т. Шевченка ВМР" Вінниця 20000
1906
Ліцей "Інтелект" Львів 20000
1907
Канівська загальноосвітня середня школа І-ІІІ студентів 1 імені Т. Г. Шевченка Канівської міської ради Черкаської області Канів 20000
1908
Νηπιαγωγείο Άργους Καλύμνου Κάλυμνος 20000
1909
Bucuresti, Liceul Teoretic „Jean Monnet” București 20000
1910
SP6 Ustroń Ustroń 20000
1911
2ο νηπιαγωγείο Ν Μουδανιών Ν Μουδανιά. 20000
1912
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням французької мови імені К.Гапоненка міста Києва Київ 20000
1913
2020: Stone House Elliot 20000
1914
Griswold Youth Center Jewett City 20000
1915
Szkoła Podstawowa w Iwanowicach Dużych Iwanowice Duże 20000
1916
ЗОШ 21 Хмельницький 20000
1917
București, GRĂDINIȚA NR. 23 BUCUREȘTI 20000
1918
Timisoara, Centrul Educational Salvați Copiii Timisoara 20000
1919
Випаснянська ЗОШ І-ІІ ступенів с.Випасне, вул.Турлацька 178 а 20000
1920
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr. 66 Bucuresti 20000
1921
București, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 112 BUCURESTI 20000
1922
București, Gradinita Kinderakademie Strada Sfintii Voievozi, nr 28, Bucuresti Sector 1 20000
1923
Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум" с. Шатава 20000
1924
гімназія симоненка львів 20000
1925
14ο Νηπιαγωγείο Χανίων Χανιά 20000
1926
Ιδιωτικό Νηπιαγωγείο "Το Μικρό Γυρί" Πάτρα 20000
1927
Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 20000
1928
2020: Abacus Kidz 13 Homestead Road 20000
1929
Білгород-Дністровська ЗОШ 3 М. Білгород - Дністровський 20000
1930
Зороківський ліцей С. Зороків, 20000
1931
1ο Νηπιαγωγείο Κέρκυρας Κέρκυρα 20000
1932
КЗ «Гвардійський ЗЗСО» Гвардійське 20000
1933
Przedszkole Nr 14 Warszawa 20000
1934
Szkoła Podstawowa Specjalna w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1935
Νηπιαγωγείο Πλαγιάς Πλάγια Βονιτσας 20000
1936
Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 20000
1937
Δημοτικό Σχολείο Αγίας Τριάδας Θεσσαλονίκη 20000
1938
Краматорський навчально-виховний комплекс (ЗОШ №32-ДНЗ) КРАМАТОРСЬК 20000
1939
Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy w Bogumiłku Biała Wielka 20000
1940
Комунальний заклад освіти "Навчально-виховний комплекс √72 "школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (дитячий садок)" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1941
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа № 68" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1942
Комунальний заклад освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 141" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1943
КУ Сумська спецыалызована школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Д.Косаренка Суми 20000
1944
Timisoara, Centrul educațional Salvați copiii, ,,Și eu vreau la școală!'' Școala Gimnazială Dimitrie Leonida Timișoara 20000
1945
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 im. Jana Kochanowskiego w Wałbrzychu Wałbrzych 20000
1946
Bucuresti, Gradinita nr.7 Bucuresti 20000
1947
Bucuresti, ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.41 BUCUREȘTI SECTORUL 2 20000
1948
Bucuresti, GRADINITA NR 248,SECTOR 1 Bucuresti 20000
1949
Ровівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Димерської селищної ради Вишгородського району Київської області с.Рови, Вишгородський р-н., Київської обл.. 20000
1950
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 30 Черкаської міської ради Черкаської областіь Черкаси 20000
1951
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑΣ ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ 20000
1952
Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №41 Кривий Ріг 20000
1953
Bucuresti, Scoala Primara Teddybar Bucuresti 20000
1954
GGTutoring of Texas The Woodlands TX 20000
1955
Барвінківський ліцей №3 Барвінківської міської територіальної громади Ізюмського району Харківської області Барвінкове 20000
1956
Шепарівцівська гімназія Коломия 20000
1957
Шевченківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Хрестівської сільської ради Херсонської області 28, вул. Шкільна, с.Шевченка, Чаплинський район, Херсонська область 20000
1958
КЗ"Брицький ЗЗСО І-ІІ ступенів"Вінницької області, Вінницького району С.Брицьке 20000
1959
Bucuresti, Colegiul National Bucuresti 20000
1960
Кропивницький заклад початкової-базової середньої освіти Ганнівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області село Кропивницьке 20000
1961
Тисовецький ЗЗСО І-ІІ ст. ім. А. дущак Тисовець 20000
1962
Mărtinești, Școala Primară MĂRTINEŞTI 20000
1963
Бурштинська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Бурштин 20000
1964
Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 20000
1965
Bucuresti, Școala Gimnazială Bucuresti Sector 6 20000
1966
Brasov, Școala Gimnazială Nr.9 Nicolae Orghidan Brașov 20000
1967
17ο Νηπιαγωγείο Δράμας Δράμα 20000
1968
Galati, Sfinții Trei Ierarhi, Hanu Conachi Galați 20000
1969
Stalpeni, Liceul Tehnologic I C Petrescu Stâlpeni 20000
1970
Νηπιαγωγείο Λιανοκλαδίου Λιανοκλάδι 20000
1971
1ο Νηπιαγωγείο Λητής ΛΗΤΗ 20000
1972
Загальноосвітня школа І-ІІ ступеня с. Мстишин Луцького району Волинської області Україна, Волинська область, Луцький район, Промінська, с.Мстишин, вул. Шкільна, 10 20000
1973
Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 20000
1974
КЗ " Шатівський ліцей" Лозова 20000
1975
Νηπιαγωγείο Καστροσυκιάς Καστροσυκιά 20000
1976
Християнська Альтернативна Школа "Світло" Рівне 20000
1977
1ο Νηπιαγωγείο Πολίχνης Θεσσαλονίκη 20000
1978
Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 Білопільської міської ради Сумської області місто Білопілля Сумської області 20000
1979
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 32 Черкаси 20000
1980
Motru, Colegiul Național “ George Coșbuc” Motru 20000
1981
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 12 м. Бердичева Житомирської області Бердичів 20000
1982
Bucuresti, Scoala Primară Iepurașul Bocănilă București, sector 4 20000
1983
Пісківський ЗЗСО І-ІІІст ім.П.Г. Тичини с. Піски 20000
1984
Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 20000
1985
Marca, Salaj, Scoala Gimnaziala Nr.1 Marca 20000
1986
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня с.Дубечне Дубечне 20000
1987
Спеціалізована школа №210 Київ 20000
1988
Мартинівська ЗОШ I-IIIступенів Мартинівка 20000
1989
Комунальний заклад освіти "Середня загальноосвітня школа №51" Дніпровської міської ради Дніпро 20000
1990
Оленівський НВК:ЗОШ І-ІІІст. - ДНЗ с.Оленівка 20000
1991
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗ-ΛΑΓΚΑΔΑΣ 20000
1992
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.#13 Хмельницький 20000
1993
Bagaciu, Școala Gimnaziala Bagaciu 20000
1994
Bucuresti, GRADINITA DUMBRAVA MINUNATA BUCURESTI 20000
1995
Balkányi Barackvirág Óvoda Balkány 20000
1996
Брацлавський навчально- виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #1-гімназія" смт.Брацлав 20000
1997
Брацлавський НВК I-III ступенів N1 - гімназія Брацлав 20000
1998
Escola Gracia Prueba Barcelona 20000
1999
8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 20000
2000
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка 20000
2001
Більмацький спеціалізований ЗЗСО "Інтелект" Запорізька область, Більмацький район, смт. Більмак 20000
2002
Szkoła Podstawowa w Kamienniku Kamiennik 48-388, ul. 1-go Maja 28 20000
2003
Amor de Dios CÁDIZ 20000
2004
Základná škola, Kráľovský Chlmec Kráľovský Chlmec 20000
2005
Костянтинівський загальноосвітній заклад середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 Костянтинівка, Донецька область 20000
2006
Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 20000
2007
ZŠ s MŠ Osuské Osuské 20000
2008
Šiaulių lopšelis darželis "Bangelė" Šiauliai 20000
2009
Šiaulių lopšelis darželis "Berželis" Šiauliai 20000
2010
Херсонська гімназія #16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради Херсон 20000
2011
Філія Войнилівського ліцею Дубовицька початкова школа с. Дубовиця, Войнилівська громада, Калуський р-н, Івано-Франківська область, індекс 77314 20000
2012
ΤΟ ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΡΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
2013
2ο Δημοτικό Σχολείο Συκεών Θεσσαλονίκη 20000
2014
Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 20000
2015
Карлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 м.Карлівка 20000
2016
Cluj-Napoca, ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”ION CREANGĂ” CLUJ-NAPOCA 20000
2017
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Constantin Brancusi Bucharest 20000
2018
Розбишвська гімназія Сергіївської сільської ради с.Розбишівка 20000
2019
Szkoła Podstawowa nr 29 im. J. Kochanowskiego w Łodzi Łódź 20000
2020
Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 20000
2021
Przedszkole Nr 6 w Zawierciu Zawiercie 20000
2022
Комунальний заклад "Нікопольська середня загальноосвітня школа 20" Нікополь 20000
2023
Тернопільський ліцей N21 спеціалізована мистецька школа імені І Герети Тернопіль 20000
2024
Bucuresti, Scoala Gimnaziala Nr 119 București, sector 4 20000
2025
Przedszkole Publiczne im. św. Jana Pawła II w Siechnicach Siechnice 20000
2026
Скадовський ліцей "Академія творчості" Скадовськ 20000
2027
Подолівська філія Барвінківського ліцею №1 с.Подолівка 20000
2028
Przedszkole Samorządowe nr 48 Bajkowa Kraina w Białymstoku Białystok 20000
2029
ЗДО "Сонечко" с. Рихтичі с. Рихтичі, Дрогобицької ОТГ 20000
2030
Решетилівська філія І ступеня з дошкільним підрозділом ОЗ "Решетилівський ліцей ім І Л Олійника Решетилівський міської ради" Решетилівка 20000
2031
Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №120 Харківської міської ради Харківської області Харків 20000
2032
Чайківщинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чайківщина 20000
2033
Przedszkole nr 91"Bajka" Poznań 20000
2034
2020: Benjamin Pine Primary School Durban 20000
2035
Шевченківський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені академіка В.О. Пащенка Село Шевченкове вул Миру,15, Решетилівської район Полтавська обл Україна 20000
2036
Заклад загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів с. Велика Яблунівка Черкаська область Смілянський район, с. Велика Яблунівка Березняківської сільської ради 20745, с. Велика Яблунівка, Смілянський район, Черкаська область вул. Данільченка ,1-а 20000
2037
Опорний заклад "Руденківський заклад загальної середньої освіти I-III ступенів" Новосанжарської селищної ради Полтавської області Руденківка 20000
2038
Врублівський ЗЗСО Романівської селищної ради с. Врублівка 20000
2039
Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 20000
2040
Головачанський комунальний заклад загальної середньої освіти Терешківської сільської ради Полтавського району Полтавської області село Головач 20000
2041
Новокочубеївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів с. Нова Кочубеївка 20000
2042
Харківська спеціалізована школа I-III ступенів 66 Харківської міської ради Харківької області М.Харків 20000
2043
Colegio Argantonio Cádiz 20000
2044
Хмельницький навчально-виховний комплекс 31 «дошкільний навчальний заклад-загальноосвітній навчальний заклад І ступеня» М. Хмельницький 20000
2045
Початкова школа "Дім Реджіо" Київ 20000
2046
Солончаківська філія Куцурубського ЗЗСО І - ІІІ ступенів імені Т.Г.Шевченка С. Солончаки 20000
2047
Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням української мови та літератури 260 міста Києва Київ 20000
2048
Мокіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Мокіївці 20000
2049
Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 20000
2050
Νηπιαγωγείο Αρχαίων Κλεωνών Κόρινθος 20000
2051
SP 279 im. Batalionów AK "Gustaw" i "Harnaś" Warszawa 20000
2052
Комунальний заклад загальної середньої освіти "Ратнівський ліцей Боратинської сільської ради" с. Ратнів 20000
2053
CDP: Santo Domingo Granada 20000
2054
ГАЙШИНСЬКА ГІМНАЗІЯ ПЕРЕЯСЛАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ с. Гайшин 20000
2055
Опорний заклад «Карлівський ліцей 4 Карлівської міської ради Полтавської області» Місто Карлівка 20000
2056
Малокохнівська гімназія 14 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської обл. С. Мала Кохнівка, вул. Шкільна, 39 20000
2057
опорний заклад "Омельницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів виконавчого комітету Омельницької сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"" село Омельник Кременчуцького району Полтавської області 20000
2058
Іваничівський ліцей №2 імені Юрія Лелюкова смт Іваничі 20000
2059
72ο Δημοτικό Σχολείο Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 20000
2060
Zespół Edukacyjny nr 2, Szkoła Podstawowa nr 17 Zielona Góra 20000
2061
13ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ 20000
2062
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 20000
2063
Комунальний заклад «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 28» Полтава 20000
2064
ДУБЕНСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ЗАГАЛЬНООСВІВТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ №5 З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ ІНОЗЕМНИХ МОВ Дубно 20000
2065
2/θ Νηπιαγωγείο Πετρούσας Δράμα 20000
2066
Смілянський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 15" Черкаської області" Сміла 20000
2067
Мелітопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів N 6 Мелітополь 20000
2068
Șăulia, Școala Gimnazială Șăulia 20000
2069
Хмельницька середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст.N 22 імені Олега Ольжича Хмельницький 20000
2070
Новороздільський НВК ім В Труша Новий Розділ 20000
2071
3ο Νηπιαγωγείο Ωραικάστρου Θεσσαλονίκη 20000
2072
2ο νηπιαγωγείο Δραπετσώνας Δραπετσώνα Αττικής 20000
2073
Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 20000
2074
Потічанська філія І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом ОЗ" Решетилівський ліцей ім.І.Л.Олійника Решетилівської міської ради" с.Потічок 20000
2075
Початкова школа №53 Львівської міської ради Львів 20000
2076
Борзнянська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Христини Алчевської Борзна 20000
2077
Бугаська ЗОШ І-ІІІступенів Волноваського району Донецької області Село Бугас 20000
2078
КАМ"ЯНЕЦЬ- ПОДІЛЬСЬКА ЗОШ /-///СТ.15 М. КАМ"ЯНЕЦЬ - ПОДІЛЬСЬКИЙ 20000
2079
Бодаквянський НВК загальноосвітня школа 1-111 ступенів-Днз С.Бодаква 20000
2080
Bucuresti, Sector 5, Gradinita Nr. 269 Bucuresti, Sector 5 20000
2081
Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 20000
2082
Fanari, Scoala Primara Sat Fanari 20000
2083
Глобинська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.№5 Глобинської міської ради Полтавської області м. Глобине, Полтавська область 20000
2084
6ο Δημοτικό Σχολείο Ευόσμου Θεσσαλονίκης Θεσσαλονίκη 20000
2085
Навчально-виховний комплекс 6 міста Хмельницького Хмельницький 20000
2086
Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Б.Д.Антоненка-Давидовича Охтирка 20000
2087
Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м.Сміла 20000
2088
Філія " ЗШ №3" Новоукраїнської ЗШ І-ІІІст.№6 місто Новоукраїнка 20000
2089
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 20000
2090
Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 20000
2091
Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 11Охтирської міської ради Сумської області М. ОХТИРКА 20000
2092
Семенівський ОЗЗСО Зеленопідської сільської ради територіальної громади Херсонської оласті с. Семенівка 20000
2093
Малієвецька гімназія Новодунаєвецької селищної ради Хмельницької області с. Маліївці вул. Спортивна 36а 20000
2094
C.E.P.I. General Navarro Y Alonso de Celada Valencia de Alcántara,Cáceres 20000
2095
Cтаніславчицький навчально - виховний комплекс " Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І - ІІ ступенів " Матусівської сільської ради Звенигородського району Черкаської області с. Станіславчик 20000
2096
Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів с.Галинівка Володимир-Волинського району Волинської області с.Галинівка 20000
2097
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с.Глинськ Вінницька область Калинівський район с.Глинськ 20000
2098
Νηπιαγωγείο Λιθίου-Χίος Χίος 20000
2099
Шполянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-ліцей" Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області м. Шпола 20000
2100
КЗ"Луб'янський ЗЗСО І-ІІступенів"№7 с.Луб'янка 20000
2101
Прилуцька ЗОШ І-ІІІст. №9 м. Прилуки 20000
2102
Прилуцька загальноосвітня школа І -ІІІ ст.№9 ПРИЛУКИ 20000
2103
Білогородський НВК с. Софіївка Перша 20000
2104
Ворожбянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3( опорний заклад) Ворожбянської міської ради Сумської області Ворожба 20000
2105
Деньгівський навчально - виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Село Деньги Золотонського району Черкаської області 20000
2106
Ралівський опорний заклад ЗСО ім. І.Франка с.Ралівка 20000
2107
Матусівський навчально-виховний комплекс "Заклад дошкільної освіти - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1" с. Матусів 20000
2108
Обтівський ліцей с Обтове 20000
2109
НВК "школа-ліцей"№19 Рівне 20000
2110
CEIP GUADIANA BADAJOZ 20000
2111
ЗЗСО "Млинківська загальносвітня школа І-ІІІ ст." с.Млинок 20000
2112
Шепетівська ЗОШ№1 Шепетівка 20000
2113
Materská škola Holčíkovce 20000
2114
Шевченківський заклад загальної середньої освіти №2 Кілійської міської ради с. Шевченкове 20000
2115
Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 20000
2116
Bucuresti, Scoala Gimnazială nr 188 Bucuresti 20000
2117
Základná škola, Šarfická 301, Blatné Blatné 20000
2118
Рівненська загальноосвітня школа I-III ст. №27 Рівне, вул. Дубенська 133 20000
2119
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок))"Росинка" Охтирської міської ради Сумської області" Охтирка 20000
2120
Охтирський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Струмочок" м. Охтирка 20000
2121
Битківська початкова школа #2 Пасічнянської сільської ради смт.Битків вул.Промислова,6 20000
2122
Základná škola Košice 20000
2123
ЗОШ№3 Рівне 20000
2124
Základná škola Liptovská Štiavnica 20000
2125
Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 20000
2126
Одеський ліцей "Європейський" Одеса 20000
2127
Súkromná základná škola pre žiakov s poruchami aktivity a pozornosti Prešov 20000
2128
Обознівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. - дошкільний навчаль