0
0
PONTUAÇÃO
Consegues ser o melhor Herói FAST do mundo?

Sobre na tabela ganhando pontos através das secções Livros digitais e Basecamp
e superando-te a ti próprio nos jogos online.
FILTRAR:
NÃO.TURMAESCOLAPAÍSCIDADEPONTOS
1
Промінчики 1-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 705001
2
4-А Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 336235
3
Зірочки 3-Г клас Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 307052
4
Арт 999 Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 269608
5
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 265522
6
Grupa mijlocie B "Albinutele" SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 260702
7
Clasa a II-a C Școala Gimnaziala Sfântul Apostol Andrei, Buzău Buzău 257620
8
2- Д Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 234980
9
2-4 Орелецька гімназія Село Орелець 232716
10
Clasa a V-a A Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Râmnicu Vâlcea Râmnicu Vâlcea 231201
11
3ºA N2 E.B.1 Nº2 de Santo André Vila Nova de Santo André 204080
12
Klasa 2 A Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 192580
13
2-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 189725
14
Clasa Prietenilor Scoala Gimnaziala Ion Irimescu Falticeni Falticeni 185307
15
Сонечки 3-В класу Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 175555
16
CLASA aII-aD ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 163170
17
2-Г Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів N 162 Місто Харків 137731
18
4-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 130290
19
4.ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 129122
20
Clasa IA Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 125028
21
ΤΜΗΜΑ 1 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 117857
22
Clubul lui Mickey Mouse ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 109651
23
Klasa 1 Słoneczka Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 109180
24
Знайки 2-В Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 105425
25
Clasa a III-a "Albinuțele" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 99073
26
4-Г Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 90853
27
Суперсоняхи ЦПО Соняшник Біла Церква 89706
28
TΑΞΗ ΑΣΤΕΡΑΤΗ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 85677
29
1-Б «2022» Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 65629
30
3º A N4 - Bando dos exploradores EB1 nº 4 de Santo André Santiago do Cacém 64316
31
4-Б Сарненський ліцей №1 ім. Т. Г. Шевченка м.Сарни 62184
32
4-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 61965
33
4ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 58163
34
2R Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 57780
35
Clasa a III-a B Școala Gimnazială Petofi Sandor Livada 56609
36
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 50879
37
Clasa Pregătitooare B Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 49595
38
Clasa a III-a A Colegiul Național ,,Mihai Eminescu" - Școala Gimnazială ,,Avram Stanca" Petroșani 47862
39
3-Б Розумнички Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 45199
40
2a Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 44210
41
Os Magníficos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 43735
42
1 - А Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 42371
43
4-A ліцею Боромлянської сільської ради Ліцей Боромлянської сільської ради Боромлянська сільська рада 41333
44
1-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 41087
45
2 klasė Zapyškio pagrindinė mokykla Zapyškis 41015
46
4-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 40163
47
Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 38143
48
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΑΛΙΚΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗ ΛΕΣΒΟΥ 37495
49
Grupa "Pszczoły" - Przedszkole 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 34092
50
CLASA a II a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ CORNELIU COPOSU ZALĂU ZALĂU 32529
51
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 30820
52
4-В Розумники Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 30601
53
Clasa a II-aE Școala Gimnazială Nr 80, București București 30022
54
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 29284
55
3-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 29059
56
Trzeciaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 28958
57
Os Novatos EB1 de Sebal Sebal Grande, Condeixa-a-Nova 28368
58
Grupa "Motyle" - Przedszkole nr 124 Przedszkole nr 124 im. Wesołej Ludwiczki Poznań 27291
59
Κδαπ Σιάτιστας ΚΔΑΠ Σιάτιστας Σιάτιστα Κοζάνης 25676
60
2 klasė Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Kilova 25460
61
2B Birštono gimnazija Birštonas 24424
62
a II-a A Caransebeș, Colegiul Național "Traian Doda" Caransebeș 23950
63
Допитливі 2-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 23426
64
klasa 3 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. prof. Adama Wodziczki Luboń Luboń 22940
65
VA ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.1 MUNTENI MUNTENI, JUDEȚUL GALAȚI 22285
66
4.º B EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 21917
67
Starszacy Przedszkole nr 4 Tarnowskie Góry 21341
68
Ε΄- Στ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 20592
69
Γ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 18884
70
2-Б Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 18557
71
Bystrzaki Niepubliczne Przedszkole "Akademia Małego Człowieka" Anna Feliks Gdów 18479
72
3B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 17987
73
Дзвіночки 2-Г Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 17373
74
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 17337
75
4 - А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 17034
76
3-А "Чорнобривці" КЗ "Ліцей 35" Кам'янське 16983
77
1 клас Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 16310
78
2B Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 16160
79
Fundamental I Colégio Intelecto Pouso Alegre 15384
80
4" б" група " Мечо Пух" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 15203
81
Cicle Inicial Escola Sant Miquel del Cros Argentona 14324
82
2A Birštono gimnazija Birštonas 14280
83
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 14235
84
2C Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 14208
85
Зайчики 3 - А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 13969
86
Квіточки 1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 13806
87
Β3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 13765
88
CLASA A III-A B LICEUL TEORETIC,,TRAIAN VUIA” FĂGET, ALEEA TRAIAN VUIA NR 1 13749
89
2n Escola Poeta Foix Barcelona 13584
90
3. bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 12758
91
Klasa 3B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12731
92
klasa 2a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 12663
93
3 клас Загальноосвітня школа І-ІІ ст. с. Паридуби - філія опорного навчального закладу " Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Смідин" С.Паридуби 12469
94
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 12100
95
1ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 11950
96
Strumfii III A ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 11785
97
2-А Чернівецька загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8 місто Чернівці 11700
98
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 11600
99
Pszczółki Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 11600
100
Klasa 1A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 11497
101
Roblox A4 Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 11349
102
2 - В Бахмутська ЗОШ І - ІІІ ступенів № 5 з профільним навчанням м. Бахмут 10640
103
1 Е КЛАС СУ “Васил Левски” - Русе Русе 10600
104
1a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10500
105
CLASA I EXPLORATORII SCOALA GIMNAZIALA TÂRGȘORU VECHI Târgșoru Vechi 10500
106
Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Солвей Соди, Агрополихим, Девня Цимент Варна 10500
107
Clasa Fluturasilor ȘCOALA GIMNAZIALĂ TUDOR VLADIMIRESCU, TÂRGU MUREȘ Targu Mures 10500
108
3"б" СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10500
109
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10500
110
ΤΜΗΜΑ 2 24o Nηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 10400
111
Grupa IV- Sówki MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 14 CZĘSTOCHOWA 10200
112
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10200
113
Klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 10100
114
Вулик Стрийська початкова школа №12 Стрий 10100
115
3 a СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10100
116
3 в СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10100
117
IIв ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
118
II a ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
119
||| а ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 10100
120
1 Г ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 10100
121
3a ОУ "Никола Обретенов" Русе 10100
122
II ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 10000
123
Grupa mijlocie Scoala Gimnaziala nr 1 Fârțănești, Grădinița nr 1 structură FARTANESTI, JUDETUL GALATI 10000
124
Clasa a IV-a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 10000
125
Turma 10 Centro escolar de prado centro Escolar de Prado 10000
126
Eroii din 7 A Școala Gimnazială Geo Bogza Bălan 10000
127
Clasa Pregătitoare A 2 Mai Scoala Gimnaziala Nr. 2 2 Mai 10000
128
JI Grupo B Escola Básica do Miratejo Seixal 10000
129
Klasa I a Szkoła Podstawowa nr 11 im. Stefana Żeromskiego w Zduńskiej Woli Zduńska Wola 10000
130
CP A "Boboceii" Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 10000
131
Grupa Mijlocie "Licuricii" Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
132
Grupa mare BOBOCEII Grădinița cu program prelungit "Lizuca"-Bacău-structură a Școlii Gimnaziale "Ion Creanga" Bacău Bacău 10000
133
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 10000
134
Clasa a IV-a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 10000
135
4°B Agrupamento de Escolas da Bemposta EBS Bemposta - Portimão 10000
136
Clasa Cercetasilor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 10000
137
Clasa I Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 10000
138
3D Delfinasii Scoala Gimnaziala nr. 279 Bucuresti 10000
139
4 клас Ходовицька гімназія Ходовичі 10000
140
2 б СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 10000
141
Α2 37ο Δημοτικό Σχολείο Ηρακλείου Κρήτης ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ 9560
142
uczniaki z klasy 2c Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 9530
143
4-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 9510
144
Ура 2 клас Княжівська ЗШ I - III ступенів Львівська обл, Сокальський район с. Княже вул.Центральна 60 9340
145
4-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 9220
146
4-А Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 9150
147
Grupa mijlocie "Gryffindor's" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 8710
148
3-Б Острозький ліцей №2 Острог 8650
149
4 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 8590
150
2c Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 8570
151
1 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 8540
152
4 клас Олександрівський ліцей Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області с. Олександрівка, Олександрійський район, Кіровоградська область 8530
153
Grupa 6 latki "Odkrywcy" Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 8450
154
4.bekkur Víðistaðaskóli Hrauntunga 7 8420
155
4 клас (Мирне 2022-2023) Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 7200
156
Klasa 2 A Szkoła Podstawowa nr 6 im Romualda Traugutta w Lublinie Lublin 6382
157
Klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 7 im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego Częstochowa 6300
158
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 w Cieszynie Cieszyn 6220
159
Майстерня 3клас. ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 6000
160
2-В Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5900
161
2 klasė Kauno r. Kulautuvos pagrindinės mokyklos Batniavos skyrius Mokyklos g. 4, Bubių k., Kauno r., LT-54188 5900
162
Escola Básica do Barrocal - 4ºano EB de Barrocal - 4.º ano Pombal 5700
163
Grupa czerwona Szkoła Podstawowa w Brzeźcach Brzeźce 5700
164
3b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5500
165
2.KSS Nesskóli Neskaupstaður 5500
166
3º A N3 E.B.1 nº 3 de Santo André Vila Nova de Santo André 5500
167
Clasa I B Școala Gimnazială Internațională SPECTRUM Iași Iași 5500
168
3A Birštono gimnazija Birštonas 5500
169
Γ3 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5500
170
2D Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5500
171
3 A ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 5500
172
3a Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 5400
173
Grupa Steluțele Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 5400
174
2-Б Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 5400
175
Clasa pregătitoare A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 5300
176
Super netos 1 ano Jardim-Escola João de Deus de Santarém Santarém 5300
177
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5300
178
4t B Escola Les Arrels Salt 5200
179
a IV -a B Școala Profesională,,Areta Teodorescu" Grivița Grivița 5200
180
Clasa a III-a E Buzău, Școala Gimnaziala Nr.11 Buzau 5200
181
Kasztanki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 5200
182
KLASA I Publiczna Szkoła Podstawowa w Anielowie Anielów 5200
183
PREGĂTITOARE A Școala Gimnaziala ,,Negoiță Dănăilă " -Bucești Ivești, Jud. GALAȚI 5200
184
Γ1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5200
185
2G Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5200
186
1 Б клас ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 5100
187
Веселунчики 1-А Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня № 33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 5100
188
Pregătitoare A Bucuresti, Scoala Gimnaziala Pia Bratianu Bucuresti 5100
189
Clasa a IV- a Școala Gimnazială, Comuna Budești Județul Vâlcea 5100
190
4ºA EBN3 Condeixa-a-Nova EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5100
191
Fundamental I EMEF JOSÉ ROMÃO Bauru 5100
192
3-В Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 5100
193
2.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5100
194
3. bekkur Engjaskóli Reykjavík 5100
195
Sala dos Coloridos Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 5100
196
IV Spryciarze Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5100
197
Γ 2ο Δημοτικό Σχολείο Άργους Άργος 5100
198
2-А Хмельницька спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №12 Хмельницький 5100
199
2b Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5100
200
Sówki Przedszkole Miejskie nr 2 Słoneczna Chatka Lubliniec 5100
201
Kulautuvos pagrindinės mokyklos antrokai Kauno rajono Kulautuvos pagrindinė mokykla Kulautuva 5100
202
1 клас Іванівська гімназія Красносільської ОТГ Одеського району Одеської області с. Іванове вул. Шкільна 1д 5100
203
2 клас Мащанський ліцей село Маща вул.Центральна,61-А 5100
204
2A Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5100
205
4 група,,Незабравка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 5100
206
Α1 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5100
207
3r. EL RIU GAIÀ. ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 5000
208
Fundamental I Colégio Logosófico- Unidade Chapecó Chapeco 5000
209
GRUPA PANSELUȚELOR Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
210
1d Szkoła Podstawowa Nr 205 w Łodzi Łódź 5000
211
Grupa Ghioceilor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 5000
212
Інтелектики НВО "Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №2 - ДНЗ" Новомиргород 5000
213
CLASA 1 Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 5000
214
EI y Primaría C.E.I.P. SANTA ANA (La Alquería) La Alquería 5000
215
Klasa Ib Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 5000
216
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 5000
217
Вітамінчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 5000
218
Clasa Cercetasilor Bucuresti, Şcoala Gimnazială Bucureşti 5000
219
2.ºA EB1 de Anobra Condeixa-a-Nova 5000
220
2.º C EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
221
4.ºB - EBN.º3 Condeixa EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
222
4 A LT Mihai Eminescu Chisinau 5000
223
4ºB EB 1 Arganil Arganil 5000
224
Clasa Supereroi Scoala Gimnaziala nr.190 Bucuresti 5000
225
Fundamental I EMEF DIRCE BOEMER GUEDES DE AZEVEDO Bauru 5000
226
4º D Escola Básica de Barrocal Rua 8 de dezembro 3100 - 319 Barrocal Pombal 5000
227
5 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 5000
228
Mrs Santori 1B Alessia Primary Ingelheim 5000
229
1 Партизанський ліцей Слобожанської селищної ради Дніпровського району Дніпропетровської області с.Партизанське Дніпровського району Дніпропетровської області 5000
230
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 1 Tămădău Mare Tămădău Mare/ Călărași 5000
231
JI Grupo C Escola Básica do Miratejo Seixal 5000
232
a IV-a A Scoala Gimnaziala Nr. 1, Sat Pildesti Pildesti 5000
233
1º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
234
2º A EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 5000
235
a II -a SbS Școala Gimnazială ION IRIMESCU Fălticeni Fălticeni, județ Suceava 5000
236
Clasa pregătitoare B - Albinuțele Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 5000
237
2 Клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 5000
238
5 клас Горішненський ліцей с. Горішнє 5000
239
4.ºB EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 5000
240
Clasa a 3a E Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 5000
241
2c Szkoła Podstawowa nr 285 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Warszawa 5000
242
3-А Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 5000
243
PRIMERO B CEIP Alférez Segura HUESA 5000
244
TERCERO CEIP Alférez Segura HUESA 5000
245
CUARTO A CEIP Alférez Segura HUESA 5000
246
Grupa combinata Școala Gimnazială Jitia Jitia 5000
247
4-В Чемеровецький ліцей √1 Чемерівці 5000
248
Clasa a IV-a B sbs Școala Gimnazială ,,Nicu Albu” Piatra Neamț Piatra Neamț 5000
249
Ms Chieng Grade 1C Emileen Primary Ingelheim 5000
250
Clasa ALBINUTELOR Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 5000
251
Todos pueden ser súper héroes Dante Alighieri Rosario 5000
252
ІV Б XI ОУ "Николай Лилиев" Стара Загора 5000
253
Clasa pregatitoare Scoala Gimnaziala Adrian Paunescu Focsani 5000
254
Pregatitoare D Școala Gimnazială Nr 80, București București 5000
255
Primaria/Infantil C.E.I.P. CRISTO DEL RESCAT Escúzar 5000
256
testCZ testCZ test 5000
257
Clasa a II-a B Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 5000
258
Супергерої 2-к КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 5000
259
Ε' και Στ' τάξεις Δημοτικό Σχολειο Χωραφακίων Χανιά Χωραφάκια 5000
260
1-А Черкаський навчально-виховний комплекс " Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей спортивного профілю №34" м. Черкаси 5000
261
1 GZ Sprytne Plastusie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Bolesława Chrobrego w Oławie Oława 5000
262
A 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 5000
263
Oddział Zerówkowy Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wysokim Kole Wysokie Koło 5000
264
Τμήμα 1 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 5000
265
3 Gdynia International School Gdynia 5000
266
Α Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσοχωρίου Πύργος Ηλείας 5000
267
3B Birštono gimnazija Birštonas 5000
268
V Ważniaki Samorządowe Przedszkole Nr 127 im. Koszałka Opałka Kraków 5000
269
Mămăruțele Școala Gimnazială Nr.2 Todirești Pașcani 5000
270
Pregătitoare G Școala Gimnazială Nr.156 București 5000
271
Супер герої Сівка-Войнилівський ліцей Сівка-Войнилівська 5000
272
Β Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 5000
273
Clasa a III-a B Școala Gimnaziala Mihu Dragomir Brăila Brăila 5000
274
7a Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy im. J. Korczaka w Mosinie Mosina 5000
275
Grupa Mare B Grădinița cu Program Prelungit Nr 1 Roșiori de Vede STR Mihai Eminescu Nr 19 Roșiori de Vede 5000
276
a IV- a D Pitesti, Scoala Gimnaziala Mircea cel Batran Pitesti, Judetul Arges 5000
277
Klasa 2c Szkoła Podstawowa nr 187 w Warszawie Warszawa 5000
278
ΤΜΗΜΑ 1 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 66100 5000
279
Clasa 1 Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 5000
280
Klasa 3b Miejska Szkoła Podstawowa nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 5000
281
1 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
282
Tęczowe Motyle - Gr. VI Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 5000
283
5,6-latki Miejskie Przedszkole nr 38 w Częstochowie Częstochowa 5000
284
Oddział Przedszkolny Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 5000
285
2b Kauno r. Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Karmėlavos miestelis 5000
286
2a Kauno r. Vilkijos gimnazija Vilkija 5000
287
de primero a sexto CEIP QUEVEDO León 5000
288
2º A,2º B, 2ºC 4ºA,4º,B,4ºC,6ºA,6ºB,6ºC Colegio San josé H.H. Maristas León 5000
289
Перший Криворізька гімназія №29 М.Кривий ріг 5000
290
Klasy pierwsze Szkoła Podstawowa nr 48 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Szczecin 5000
291
2 Роздольчани Роздольська гімназія Наталинської сільської ради Харківської області Село Ясна Поляна 5000
292
Розумники - 3 Шостаківський ліцей Ольшанської селищної ради Миколаївського р-ну Миколаївської обл с.Шостакове 5000
293
1 клас Малолюбашанська гімназія с. Мала Любаша вул.Центральна,9 Рівненський район Рівненська оласть 5000
294
Clasa a IV-a B Tulcea SCOALA GIMNAZIALA ION LUCA CARAGIALE MUNICIPIUL TULCEA 5000
295
6-Б Київська гімназія №154 Місто Київ 5000
296
2-Е Рівненський ліцей N2 Рівне 5000
297
klasa 2 Niepubliczna Szkoła i Przedszkole w Izdebkach Kosnach Izdebki-Kosny 5000
298
ПРОБА с УСМИВКА ТЕСТ за училище София 5000
299
3-Б Концівський ліцей Холмківської сільської ради Ужгородського району Закарпатської області Концово 5000
300
Clasa Pregătitoare B Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 5000
301
Clasa I B Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 5000
302
1-Б Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
303
Clasa a 7-a B Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 5000
304
Grupa mare ”Albinuțele” Școala Gimnazială ”Ion Creangă” Buzău Buzău 5000
305
Clasa pregătitoare+clasa I+ clasa aII-a (invatamant simultan) Liceul Tehnologic ,,Mihai Eminescu" Dumbrăveni Dumbrăveni 5000
306
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 5000
307
3-A Донецький ліцей № 1 Донецької селищної ради Ізюмського району Харківської області смт Донець 5000
308
2 klasė Kauno r. Linksmakalnio mokykla-darželis Linksmakalnis 5000
309
2 klasė Kauno r. Ilgakiemio mokykla-darželis Ilgakiemis 5000
310
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 5000
311
7 КЗ "Осипенківська ЗОШ І-ІІІ ступенів" Осипенківської сільської ради Бердянського району Запорізької області Осипенко 5000
312
4-A ytpkfvys Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 5000
313
2 b Szkoła Podstawowa nr 2 im. Józefa Piłsudskiego ul. Spacerowa 14 5000
314
"Агенти 1-Б" Запорізький навчально виховний комплекс "Запорізька Січ" військово-спортивного профілю Запоріжжя 5000
315
3 клас Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 5000
316
Clasa Zâmbăreților Școala Gimnazială ,,Andrei Șaguna,, Sărămaș Sat Sărămaș 5000
317
Γ2 1ο Δημοτικό Πανοράματος ΠΑΝΟΡΑΜΑ 5000
318
3 клас Бутейківська гімназія Сарненської міської ради Бутейки 5000
319
Clasa a IV-a /Clasa I/ Clasa pregătitoare Școala Gimnazială Ungureni Bacau 5000
320
aVII-a B Școala Gimnazială Vadu Pașii, Buzău Vadu Pașii, Buzău 5000
321
νήπια-προνήπια Νηπιαγωγείο Ματαράγκας Σοφάδες 5000
322
Grupa Ursuletilor Grădinița cu Program Prelungit Manpel Târgu Mureș 5000
323
2E Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5000
324
2F Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazija Garliava 5000
325
1"Б" ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 5000
326
1 а ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 5000
327
1 б ОУ "Тома Кърджиев"-Русе Русе 5000
328
СУ “Васил Левски” - Русе Русе 5000
329
2ГЦОУД-2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
330
III в ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 5000
331
IIIб ОУ "Любен Каравелов" - Русе Русе 5000
332
3 ГЦОУД 2 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
333
2 "а","б" класове Врабчета ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 5000
334
1в клас СУЕЕ "Св. Константин-Кирил Философ"-Русе Русе 5000
335
1 A ​СУЕЕ "Свети Константин-Кирил Философ" , гр. Русе Русе 5000
336
2 б клас ОУ "Никола Обретенов" Русе 5000
337
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 5000
338
III ГЦОУД 1 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 5000
339
Clasa a II-a B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 0
340
Clasa a II a A Școala Gimnaziala Nr.1 Joița, jud. Giurgiu Str. Școlii Nr. 10, localitatea Joița, jud. Giurgiu 0
341
I C Şcoala Gimnazială nr.17 Galaţi 0
342
6-latki A Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach Poddębice 0
343
6-latki B Publiczne Przedszkole im. Króla Maciusia Pierwszego w Poddębicach Poddębice 0
344
I C Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
345
III A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
346
Clasa a II-a Liceul Tehnologic nr.1 Corod Corod 0
347
ΠΡΩΙΝΟ ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΟ 6ο ΝΗΠ/ΓΕΙΟ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
348
Όλο το νηπιαγωγείο 8ο Νηπιαγωγείο Μυτιλήνης Μυτιλήνη 0
349
Γ2 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
350
Δ2 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
351
Δ3 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
352
2 клас КЗ "Ісковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сенчанської сільської ради" Миргородського району Полтавської області с. Ісківці 0
353
CLASA A IV-A Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
354
klasa 3 Sp9 im. Wincentego Pola Wrocław 0
355
Юні медики Дмитрушківський ліцей Дмитрушківської сільської ради Дмитрушки 0
356
1 gr. Panevėžio lopšelis-darželis "Diemedis" Panevėžys 0
357
Stelute Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
358
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială NR 4 Vatra-Dornei Str. MIHAI EMINESCU NR. 50 0
359
Clasa a II-a , Fluturașii Buzau Scoala Gimnaziala Podgoria Podgoria 0
360
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
361
I D Scoala Gimnaziala " Anghel Saligny" Focsani Str. MOLDOVA Nr. 8, Focsani 0
362
a V-a Școala Gimnazială „Traian Săvulescu”, comuna Izvoarele, județul Prahova jud. Prahova, comuna Izvoarele, str Gării, nr 459 0
363
Clasa a III-a B Școala Gimnazială nr. 7,Călărași Călărași 0
364
Grădinița Școala"Alexei Mateevici" Comuna Movileni Movileni 0
365
Clasa a6a Școala Gimnaziala Calatele Calatele 0
366
a VIII-a Școala Gimnazială Manastireni Manastieni 0
367
Krasnoludki klasa 0 Szkoła podstawowa w Kisielnicy KISIELNICA 0
368
Literatii Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
369
Γ ΤΑΞΗ 44ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ ΛΑΡΙΣΑ 0
370
III A Școala Gimnazială "Leon Dănăilă" Darabani Darabani 0
371
Clasa a III a B Step by Step Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
372
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
373
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială "Gheorghe Corneliu " Domnești 0
374
Grădinița Grădinița Nr.1 Movileni 0
375
Grupa "Steluțele" Gradinita P.P. "Prichindeii" Giurgiu Giurgiu 0
376
clasa a VII aA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava Suceava 0
377
Clasa Formidabilii Școala Gimnaziala Capatanesti Capatanesti 0
378
6A Bucuresti, SCOALA GIMNAZIALA NR. 40 BUCURESTI 0
379
IX F Colegiul Tehnic Costin D. Nenițescu Pitești 0
380
Δ' Δημοτικό Σχολείο Βάμου Χανίων Χανιά 0
381
Clasa a VI-a A Ilfov, Școala Gimnazială Nr. 1 Brănești Ilfov, Brănești, Str. Petre Ionel nr.147 0
382
Clasa a III-a Școala Gimnazială "Mihai Eminescu", Ploiești Ploiești 0
383
Clasa pregătitoare Scoala Gimnaziala G. Bacovia, Bacau Bacau 0
384
Grădinița Grădinița PN Nr. 1 Movileni, jud. Galați Movileni 0
385
XI C1 Liceul Tehnologic Petru Rareș Barlad Barlad 0
386
a II-a A STEP BY STEP Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
387
Clasa I B SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
388
Δ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
389
Clasa a IV-a Școala Gimnazială"Ștefan cel Mare", Cârlibaba CARLIBABA 0
390
Clasa a VIIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
391
aVIIa C Scoala Gimnaziala Berceni Berceni 0
392
6 A Școala Gimnazială Mihai Viteazul Tg. Mureș 0
393
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 Ostróda 0
394
Clasa a III- a A Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
395
I B Școala Gimnaziala Prof Paul Bănică Târgoviște Târgoviște 0
396
2 Liceul Tehnologic Agricol Comuna Bărcănești 0
397
CLASA a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ „ALEXANDRU IOAN CUZA” Roman 0
398
Α γυμνασίου 3ο Γυμνάσιο Ελευθέριου- Κορδελιού Θες/νικης Θεσσαλονικη 0
399
Δ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
400
A V-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
401
A IX-a Liceul "PROF.BORA TIT LIVIU" BARU Baru 0
402
Ε1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
403
Ε2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
404
ΣΤ1 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
405
ΣΤ2 17ο Δημοτικό Σχολείο Νίκαιας Π. Ράλλη 184 0
406
Clasa I B Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
407
2B Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
408
Clasa a IV-a A Lunca Cetățuii, Școala Gimnazială,,Comandor Alexandru Cătuneanu" Lunca Cetățuii 0
409
Grupa mare Liceul Tehnologic Oraș Pătârlagele-GPP structura Pătârlagele 0
410
Clasa pregatitoare Școala Gimnaziala Jaristea Jaristea 0
411
Α1 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
412
Α3 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
413
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV BRAȘOV 0
414
a IV-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 11 ''ȘTEFAN OCTAVIAN IOSIF'' BRAȘOV Brașov 0
415
Clasa a V a D Calan, Liceul Tehnologic Ovid Densusianu Călan 0
416
aVIIA Școala Gimnazială"Jean Bart" Suceava 0
417
3_Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
418
4-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
419
7 клас Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
420
Class 1 Little Explorers Cove @ Boon Lay Boon Lay 0
421
Class 1 K1 abc children's place Tampines 0
422
Class 1 K2 abc children's place Tampines 0
423
Class 1 Spring Brainy Kidz (SIMS) Pte Ltd Geylang 0
424
Class 1 Little Explorers Cove @ Jurong West Jurong 0
425
Class 1 K1 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
426
Class 1 K2 Iyad Perdaus Child Development Centre @ Choa Chu Kang Choa Chu Kang 0
427
Class 1 K1 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
428
Class 1 K2 Skool4Kidz Campus @ Sengkang Riverside Park Sengkang 0
429
Class 1 K1 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
430
Class 1 K2 NurtureStars Preschool @ SAFRA PUNGGOL Singapore 0
431
Class 1 K1 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
432
Class 1 K2 Whiz Kids Montessori PTE LTD @ Hougang Hougang 0
433
Class 1 Safari House Preschool @ Bukit Timah Bukit Timah 0
434
Class 1 K2 Global Mindz (Eden) Preschool Limited Compassvale Street 0
435
Class 1 Cherry Kidz Montessori Childcare Sembawang 0
436
Class 1 K1 Playscapes @ 4PM Bedok 0
437
Class 1 K2 Playscapes @ 4PM Bedok 0
438
Class 1 Cherie Hearts Kidz Campus @ Elias Elias 0
439
Class 1 K1 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
440
Class 1 K2 Mindchamps Preschool @ MBC PTE LTD Pasir Panjang 0
441
Nursery 2 My First Skool Singapore 0
442
Class 1 K1 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
443
Class 1 K2 PCF SPARKLETOTS PRESCHOOL @ BUKIT GOMBAK BLK 395A SINGAPORE 0
444
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
445
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @KEMBANGAN CHAI CHEE BLK 32" Kembangan 0
446
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
447
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Buona Vista Blk 4 Buona Vista 0
448
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
449
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Nee Soon Link blk 461 Yishun 0
450
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
451
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Canberra Blk 413 (CC) Sembawang 0
452
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
453
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Jurong Spring Blk 553 Jurong 0
454
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
455
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Ang Mo Kio-Hougang Blk 632 Hougang 0
456
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
457
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Toa Payoh East Blk 45 (DS) Toa Payoh 0
458
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
459
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Potong Pasir Blk 143 (DS) Potong Pasir 0
460
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
461
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @Sengkang Central Block 208 Sengkang 0
462
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
463
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Cashew (CC) Cashew 0
464
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
465
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ BUKIT TIMAH BLK 207 Bukit Timah 0
466
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
467
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Whampoa Block 85 Whampoa 0
468
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
469
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Pioneer Blk 694 Jurong West 0
470
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
471
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Bedok Blk 13 Bedok 0
472
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
473
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Changi-Simei Block 233 Simei 0
474
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
475
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ Punggol Coast Blk 676B Singapore 0
476
Class 1 K1 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
477
Class 1 K2 PCF Sparkletots Preschool @ TAMPINES WEST BLK 890A Yishun 0
478
Class 1 K1 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
479
Class 1 K2 HARMONI PRESKOOL @ YISHUN PTE LTD Yishun 0
480
Class 1 Inspire Kids International Woodlands 0
481
Class 1 K1 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
482
Class 1 K2 ACEKIDZ @ SG PTE. LTD. Jurong 0
483
Class 1 K1 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
484
Class 1 K2 THE ORANGE TREE (CCK) PTE. LTD. Choa Chu Kang 0
485
Class 1 CARPE DIEM JUNIORS PTE. LTD. Kallang 0
486
Class 1 CARPE DIEM KIDS ACADEMY @ WATTEN PTE. LTD. Yio Chu Kang 0
487
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CLW Clementi West 0
488
Class 1 LITTLE DOLPHINS PLAYSKOOL @ CCK Choa Chu Kang 0
489
Class 1 K1 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
490
Class 1 K2 LITTLE FOOTPRINTS @ PUNGGOL FIELD WALK PTE. LTD. Punggol 0
491
Class 1 K1 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
492
Class 1 K2 Agape Little Uni. @ Gambas Singapore 0
493
Class 1 K1 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
494
Class 1 K2 JUST KIDS @ TAMPINES PTE. LTD. Tampines 0
495
Class 1 SWEETLANDS CHILDCARE WOODLANDS 886C PTE. LTD. Woodlands 0
496
Class 1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ YISHUN PTE. LTD Yishun 0
497
Class 1 GENIUS HIVE PRE-SCHOOL PTE. LTD. Raffles 0
498
Class 1 ELFA PRESCHOOL Hougang 0
499
Class 1 YWCA BISHAN CHILD DEVELOPMENT CENTRE Bishan 0
500
Class 1 Swallows and Amazons Kindergarten Bukit Timah 0
501
Class 1 CHERIE HEARTS @ MOUNTBATTEN PTE LTD Mountbatten 0
502
Class 1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (Boon Keng) Boon Keng 0
503
Class 1 CHEN SU LAN METHODIST CHILDREN'S HOME (CHILD CARE DIVISION) Serangoon 0
504
Class 1 K1 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
505
Class 1 K2 AGAPE LITTLE UNI. @ CLEMENTI PTE. LTD. Clementi 0
506
Class 1 K1 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
507
Class 1 K2 BRIGHT KIDS SCHOOL HOUSE PTE LTD Punggol 0
508
Class 1 K1 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
509
Class 1 K2 CHERIE HEARTS @ CHARLTON PTE LTD Hougang 0
510
Class 1 K1 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
511
Class 1 K2 CUDDLE KIDS PLAYHOUSE PTE. LTD. Woodlands 0
512
Class 1 K1 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
513
Class 1 K2 JAMIYAH KINDERGARTEN Geylang 0
514
Class 1 K1 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
515
Class 1 K2 MY WORLD PRESCHOOL LTD. (AMK) ANG MO KIO 0
516
Class 1 K1 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
517
Class 1 K2 MINDCHAMPS PRESCHOOL @ TAMPINES CENTRAL 6 PTE. LTD. Tampines 0
518
Class 1 P1 POI CHING SCHOOL Tampines 0
519
Class 1 P2 POI CHING SCHOOL Tampines 0
520
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
521
2-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
522
3-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
523
1-Б Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
524
3-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
525
2- д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
526
2-А Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
527
СУ " ВАСИЛ ЛЕВСКИ" ДЕВНЯ 0
528
Clasa I Liceul Tehnologic Dimitrie Filipescu Buzău 0
529
4-Б Комунальний заклад "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" місто Черкаси 0
530
ΣΤ Δημοτικό Σχολείο Πετραίας Πετραία 0
531
Klasa 4 Zespół Edukacyjny w Podmoklach Małych Podmokle Małe 30 0
532
a III-a Școala Gimnazială Nr 1,com. Băneasa, jud. Galați Com Băneasa, jud Galați 0
533
Clasa a Va Școala Gimnazială Nr 1 Băneasa judetul Galați Băneasa 0
534
3 а клас ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 0
535
ЦОУД-3 А, Б кл. СУ "Христо Ботев" - Русе Русе 0
536
ОУ "Никола Обретенов" Русе 0
537
2 г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
538
3В клас СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
539
2ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 0
540
1 А СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
541
Klasa3b Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
542
1 Б СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
543
Γ 5ο Δημοτικο Σχ.Δαφνης ‘’Γεώργιος Μπουζιανης’’ ΑΘΗΝΑ 0
544
3 "A" клас ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
545
2 а ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 0
546
1 Б ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 0
547
Klasa II Szkoła Podstawowa w Łomnicy Zdroju Łomnica Zdrój 336, 33-350 Piwniczna-Zdrój 0
548
Пташенята Стрийська початкова школа №12 Стрий 0
549
ОУ "Никола Обретенов" Русе 0
550
Turma 4S Escola do Sardão Rua do Lameiro 0
551
Klasa 0 Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
552
Clasa aIV -a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
553
Νήπια/Προνήπια (1 τμήμα) 1ο Νηπιαγωγείο Φαρσάλων ΦΑΡΣΑΛΑ 0
554
III ГЦОУД-3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 0
555
2ав 26.СУ "Йордан Йовков" София 0
556
2a Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
557
2a ОУ "Братя Миладинови"- Русе Русе 0
558
ОУ "Никола Обретенов" Русе 0
559
1 Г СУ “Васил Левски” - Русе Русе 0
560
ОУ "Ангел Кънчев" - Русе Русе 0
561
2 г ОУ "Отец Паисий"- Русе Русе 0
562
Clasa II A Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
563
ОУ "Васил Априлов" – Русе Русе 0
564
Clasa IB, Step by Step Școala Gimnazială Nr.17, Galați Galați 0
565
II ГЦОУД 3 СУПНЕ "Фридрих Шилер" - Русе Русе 0
566
5º D Colégio João Paulo II Braga 0
567
Primer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
568
Segon Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
569
Tercer Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
570
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
571
Quart Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
572
Cinquè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
573
Sisè Escola Federico García Lorca Mollet del Vallès 0
574
tretia ZŠ Necpaly Necpaly 0
575
2 grape bajkalska 22 0
576
tes test test Warszawa 0
577
5- Б Олександрівській заклад загальної середньої освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області Чорноморськ 0
578
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Luszowicach Luszowice, ul. Przybyszewskiego 6 0
579
1 Комунальний заклад Шепетинська гімназія Смизької селищної ради с. Шепетин 0
580
1 Комунальний заклад "Бунаківський ліцей" Лозівської міської ради Харківської області с. Бунакове 0
581
5 c EMEF Santa Maria Bauru 0
582
4 клас Ліцей с. Голендри С. Голендри 0
583
2-A клас Драчинецький опорний ЗЗСО І-ІІІ ст с. Драчинці 0
584
Совенята Гімназія з дошкільним підрозділом с. Заливанщина С. Заливанщина 0
585
Klasa 2 Szkoła Podstawowa nr 137 im. prof. Wiktora Zina Kraków 0
586
Clasa a II-a A Scoala Gimnaziala Nr. 55 Bucuresti 0
587
Clasa a III-A Școală Gimnazială Ocnița Ocnița 0
588
CLASSE DE LES TORTUGUES 2n B Escola Doctor Carulla ARBÚCIES 0
589
grupa V Pszczółki Przedszkole nr 46 w Lublinie Lublin 0
590
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
591
Klasa 4A Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
592
2b Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
593
Pierwszaki bystrzaki Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
594
klasa Ia Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
595
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Wiktora Czapiewskiego w Rekowie Górnym Rekowo Górne 0
596
I A Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
597
Infantil y primaria CEIP Blas Infante Serrato 0
598
1r. Els Bastoners ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
599
2n. ELS DEU PONTS ESCOLA MONTOLIU LA RIERA DE GAIÀ 43762 0
600
4t A Escola Les Arrels Salt 0
601
CAPE C1 EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
602
CAPE C1 ENGLISH EOI Priego de Córdoba Priego de Córdoba 0
603
klasa 1d Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich w Chrząstawie Wielkiej Chrząstawa Wielka 0
604
5è EP ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
605
Śmiechotki Przedszkole 306 ,,Mali Optymiści" Warszawa 0
606
Cicle Mitjà Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
607
Cicle Superior Escola Sant Miquel del Cros Argentona 0
608
Infantil CEIP " Cristo De La Expiración " Galera 0
609
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
610
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
611
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
612
C.E.I.P. José María Carande Almendral (Badajoz) 0
613
Infantil y primaria Ceip San Pedro Advincula Huélaga (Cáceres) 0
614
Clasa a III-a Școala Gimnazială ”Dimitrie Vatamaniuc” Sucevița 0
615
Bystrzaki Publiczne Przedszkole nr 3 w Pile Piła 0
616
Grupa Lalelelor Școala Gimnazială Emil Racoviță Onești Onești 0
617
5.6 Agrupamento de escolas Dr Francisco Sanches Braga 0
618
2.ºD Vale Judeu EB1 Vale Judeu Loulé 0
619
Klasa 1,2,3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Raciszynie ze Szkołą Filialną w Kolonii Lisowice Raciszyn 0
620
Clasa I A Matca, Școala Gimnazială nr. 1 Matca 0
621
2-в Спеціалізована школа №80 Печерського району міста Києва Київ 0
622
klasa 2a Szkoła Podstawowa nr 27 im. Zdzisława Krzyszkowiaka z Oddziałami Sportowaymi Bydgoszcz 0
623
FRUNZULITE SCOALA GIMNAZIALA CIRESU BRAILA 0
624
Grupa mijlocie-mare Grădinița cu P.N. Ighiu - Șc. Gimnazială „M. Eminescu” Ighiu, jud. Alba” Ighiu 0
625
Clasa a III -a Liceul Ortodox "Sf. Nicolae" Zalău 0
626
Clara Campionilor Școala Gimnaziala, comuna Ștefești Ștefești 0
627
Clasa a II_a B Școala Gimnazială ,,Radu Vodă” Fetești Fetești 0
628
Grupa Albinuțelor Școala Gimnazială Măgureni Județul Prahova, localitatea Măgureni 0
629
Pregătitoare Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești GALATI 0
630
Clasa steluțelor istețe Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
631
Clasă a 2-a Școala Gimnazială, sat Tăriceni Tăriceni 0
632
K class Montessori@Graceland Pte Ltd singapore 0
633
Clasa pregatitoare, I, a II-a, a III-a și a IV-a Scoala gimnaziala Teslui Comuna Teslui 0
634
3B Leikskólinn Brákarborg Reykjavík 0
635
classe de primària Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
636
1º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
637
2º primaria CEIP Rodríguez Vega Almedinilla 0
638
Þriðji bekkur Skarðshlíðarskóli Hádegisskarð 1 0
639
Clasa a III-a Școala Gimnazială Băcia Comuna Băcia 0
640
a V-a A, a V-a B, a V-a C Scoala Gimnaziala Nr 3 Bailesti 0
641
a V-a A, a V-a B, a V-a C Școala Gimnazială nr. 3 Piatra Neamț Piatra Neamt 0
642
2.º/4.ºB VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
643
1.º/3.º A VNM EB1 Vila Nova de Monsarros Anadia 0
644
5 Надточаївська гімназія Шполянської міської ради об'єднаної територіальної громади Черкаської області Надточаївка 0
645
Clasa a II-a A Galați, Școala Gimnazială Nr. 22 Galați 0
646
Clasa a VII ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
647
Clasa I Școala Gimnazială Nr.1, comuna Telega Telega 0
648
I A Colegiul National de Arta ”Octav Bancila” Iasi 0
649
1. - 4. bekkur Heiðarskóli Hvalfjarðarsveit 0
650
a II a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
651
Clasa Steluțelor Școala Gimnazială ,,Maria Brindea” com. Pesac com.Pesac 0
652
Clasa Pregătitoare / Clasa Steluțelor ȘCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BĂLȚĂTEȘTI, NEAMȚ Com. Bălțătești, jud. Neamț 0
653
Clasa a VI-a Scoala Gimnazială de Arte ”N.N.Tonitza” Barlad Barlad 0
654
2c Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
655
2 Залузький ЗЗСО І-ІІ ступенів ЯМР ЛО Село Залужжя, Яворівська ТГ, Львівська область 0
656
turma 1 - 1º ano Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
657
I B Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 0
658
a II -a LICEUL TEORETIC CERMEI Cermei 0
659
Grupa Buburuzelor Grădinița P.P. Nr.56 Galați Galati 0
660
PREGATITOARE E Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
661
Clasa a III-a A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
662
Clasa a III-a Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
663
Clasa I Școala Gimnazială Cosâmbești COSÂMBEŞTI 0
664
a IV-a B Marginea, Liceul Tehnologic Vasile Gherasim Marginea 0
665
I A Bucuresti, Liceul Teoretic ”Eugen Lovinescu” Bucuresti 0
666
GRUPA MARE Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
667
Clasa a V -a Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
668
Klasa 2 D Szkoła Podstawowa z oddziałami integracyjnymi nr 23 w Płocku Płock 0
669
Grupa Fluturașilor isteți cu program prelungit Grădinița Domnești Argeș Domnești-Arges 0
670
Clasa a III-a B Deda, Liceul Tehnologic ,,Vasile Netea Deda 0
671
Clasa Pregătitoare ,,C” Liceul Ortodox ,,Episcop Roman Ciorogariu” Oradea Str. Aluminei, nr. 88, loc. Oradea, jud. Bihor, cod poştal 410303 0
672
Klasa3 Szkoła Podstawowa nr 114 Łódź 0
673
PRIMER SALVADOR ESPRIU VALLFOGONA DE BALAGUER 0
674
CLASA a II -a A - CLASA STELUTELOR Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
675
Clasa Pregătitoare C Scoala Gimnazială nr 5 Săcele Săcele 0
676
5 Сквирський академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива" Сквирської міської ради Київської області Сквира 0
677
PRIMARIA 3 FEDAC SANTA COLOMA Sant Ramon num2 0
678
CLASA II - ALBINELE LICEUL TEOLOGIC ROMANO-CATOLIC SFÂNTUL FRANCISC DE ASSISI ROMAN 0
679
Clasa a III-a A ”Piticii isteți” Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
680
Biedronki 4 latki Przedszkole Samorządowe w Bobrownikach grupa Biedronki Bobrowniki 0
681
Герої КЗ "Софіївська гімназія" Лозуватської сільської ради Дніпропетровська область, Криворізький район село Софіївка, 0
682
a II a Școală Gimnazială Crevedia Crevedia 0
683
C.E.I.P. RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN Arenas 0
684
C.E.I.P. RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN Arenas 0
685
3º - 4º C.E.I.P. RAMÓN MARÍA DEL VALLE INCLÁN Arenas 0
686
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
687
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
688
C.E.I.P. Nuestra Sra. de la Paz Ronda 0
689
Clasa ,,Spiridușii” I A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
690
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Mdrea Zlatna 0
691
Clasa pregatitoare A Liceul Corneliu Medrea Zlatna 0
692
Clasa a V-a Școala Gimnazială Jurilovca Jurilovca 0
693
клас Рівненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №16 Рівненської міської ради Рівне 0
694
Clasa a III-a Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
695
Grupa Mare ,,Florile,, GRĂDINIȚA P.P. FLOARE ALBASTRĂ CRAIOVA 0
696
Clasa a III-a A Scoala Gimnaziala " Vasile Parvan" Barlad Barlad 0
697
Νηπια Προνηπια 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
698
3º A C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
699
3º B C.E.I.P. LOS JARALES Torre de Benagalbón 0
700
Tercer Escola La Mercè Tortosa 0
701
Todos C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
702
3-А Ліцей №12 Павлоградської міської ради Павлоград 0
703
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
704
a III-a A Școala Gimnazială Vasile Alecsandri Brăila 0
705
clasa I Centrul Școlar Pentru Educație Incluzivă "Miron Ionescu " Cluj-Napoca 0
706
a VII- a C Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiesti 0
707
Grupa Mare Ursuleții Grădinița Nr. 111 București București 0
708
VII Tecuci, Școala Gimnazială ,,Ion Petrovici Tecuci 0
709
Clasa a II-a A "Campionii" Școala Gimnazială "Gheorghe Bibescu" Craiova 0
710
6A ȘCOALA GIMNAZIALĂ ”MIHAIL SADOVEANU” GALAȚI GALAȚI 0
711
Pregătitoare D Galați, Școala Gimnazială ,,Mihail Sadoveanu,, Galați 0
712
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Mihai Vodă, Mihai Viteazu Mihai Viteazu 0
713
Grupa Mare Școala Gimnaziala Seaca Seaca 0
714
4 B Școala Gimnazială Nr. 25, Galați Galați 0
715
Grupa Steluțelor Grădinița cu program prelungit -Școala Gimnaziala Greci, Tulcea Greci, jud. Tulcea 0
716
Clasa a VII a Școală Gimnaziala Gângiova Sat Gangiova 0
717
Clasa a II-a B Școala gimnazială nr. 1 Adunații Copăceni Adunații Copăceni, Giurgiu 0
718
a III a B Scoala Gimnaziala nr. 1, Dorohoi Dorohoi 0
719
Albinuțe Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
720
Albinuțe Școala Gimnazială DECEBAL Craiova 0
721
CLASA A III-A C SCOALA GIMNAZIALA ANTON PANN Rm Vâlcea 0
722
Turma 8 Agrupamento de Escolas de Prado Vila de Prado - Vila Verde 0
723
Clasa a IV-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
724
Clasa a IV-a A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
725
1º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
726
Clasa Ștrumfilor Braila, Scoala Gimnaziala Mihai Viteazul Braila 0
727
Furnicarii Târgu Frumos, Liceul Special “Moldova“ Târgu Frumos 0
728
Stelute GRĂDINIȚA CU P.P. "STEP BY STEP" Galati 0
729
Clasa a 3-a Buburuzele vesele Scoala Gimnaziala nr.7 Borsa BAILE BORSA (ORAS BORSA) 0
730
Quinto A CEIP CIUDAD DE JEREZ Jerez de la Frontera 0
731
Clasa a II a D Scoala Gimnaziala Mihail Sadoveanu Galati 0
732
Educación Infantil CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
733
Primaria de 1º a 6º CEIP. MIGUEL HERNÁNDEZ (Almogia) Arroyo de los Olivos (Almogia) 0
734
Primero. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
735
Segundo. Colomera. CEIP Juan Alonso Rivas Colomera (Granada) 0
736
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
737
C.E.I.P. ARQUITECTO SÁNCHEZ SEPÚLVEDA Alozaina 0
738
2 Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
739
RF A2 Escola Básica Ria Formosa Faro 0
740
Активатори Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
741
Пострибайки Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
742
Посміхайчики Коробівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області Коробівка 0
743
3-В Одеська загальноосвітня школа #48 Одеса 0
744
Clasa pregătitoare Step by Step B Radu cel Mare Găești 0
745
Klasa 7a Szkoła Podstawowa nr 23 im. Jana Pawła II Kielce 0
746
Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Osięcinach Osięciny 0
747
2 в Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа з поглибленим вивченням економіки та права №2 Ірпінь 0
748
3-Д Хмельницька спеціалізована школа І ступеня №30 Хмельницький 0
749
1, 2, 3, 4 C.E.I.P. RUIZ DEL PERAL Guadix 0
750
Colegio C.E.I.P. SAN MARCOS Garcíez 0
751
a II-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
752
a V-a C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
753
Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
754
1 Клесівська гімназія с. Клесів 0
755
Sala 5/6 anos O Sabichão Jardim de Infância e Sala de estudo Santiago do Cacém 0
756
Clasa a VI-a B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
757
Sala 5/6 anos Jardim das Sementinhas Viseu 0
758
Veverițele vesele Grădinița Numărul 239, București București 0
759
4-В Комунальний заклад загальної середньої освіти "Княгининівський ліцей # 34 Луцької міської ради" Село Княгининок 0
760
2-А Бершадський ЗЗСО І-ІІІ ступенів 1 Бершадь 0
761
1° A EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
762
Clasa Supereroilor Școala Gimnazială ,,Ștefan cel Mare,, Buhuși, Bacău str. Florilor, nr,12, Buhuși, jud. Bacău 0
763
Voluntarii "Eroi FAST" Asociația Focus for Partnership Bălan 0
764
Clasa I A Școala Gimnazială Nr. 3 Galați Galați 0
765
Romanasii Școala Episcop Ioan Mețianu, UAV, Arad Arad 0
766
Clasa a IV-a Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
767
4-А Гімназія № 7 імені Віктора Пастуха м. Бердичева Житомирської області Бердичів 0
768
Clasa Pregătitoare C Iasi, Școala Gimnazială „Alexandru cel Bun” Iasi 0
769
Grupa Zielona Przedszkole Miejskie nr 6 Tęczowa Szóstka Legionowo 0
770
Grupa mare B Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
771
Grupa Mica A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
772
Grupa Mare A Gradinita cu Program Prelungit Norocel Negresti Negresti 0
773
CEIP San Vicente El Alquián 0
774
SUPERCAMPIS (alumnos de infantil y primaria) CEIP FEDERICO GARCÍA LORCA CONQUISTA 0
775
MITJA-SUPERIOR Escola d'Avinyonet del Penedès Avinyonet del Penedès 0
776
Albinuțele vesele Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
777
1 клас Балтський ліцей #2 Балтської міської ради Одеської області Балта 0
778
Α2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
779
Turma 49 Escola Básica de Regueira de Pontes Regueira de Pontes 0
780
Clasa pregătitoare B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
781
CP B Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
782
Clasa Pregătitoare B "Steluțele" Școala Gimnazială "Mihai Viteazul" Boldești-Scăeni Boldești-Scăeni 0
783
6°A CEIP José Salazar El Ejido 0
784
2-Б клас Зруб-Комарівська гімназія Село Зруб-Комарівський 0
785
2º A CEIP José Salazar El Ejido 0
786
4 клас Овлашівський ЗЗСО с. Овлаші Роменський район Сумська область 0
787
COD - 3.º ano Colégio Oficina Divertida Faro 0
788
1-К Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 Полтавської міської ради Полтавської області" вулиця Івана Мазепи, 18, Полтава, Полтавська область, 36021 0
789
Grupa Buburuzelor GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
790
Grupa Licuricii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
791
Grupa Piticii Voinici GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
792
1 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
793
2 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
794
3 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
795
4 Мар'є-Дмитрівський ліцей село Мар'є-Дмитрівка 0
796
Grupa mijlocie Steluțele Grădinița cu Program Prelungit Luminița Com. Lumina 0
797
3 клас Балахівська ЗШ І-ІІ ступенів, філія Новостародуського ліцею Петрівської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області БАЛАХІВКА 0
798
3 Ціпківська гімназія Краснолуцької сільської ради Полтавської області село Ціпки 0
799
3-А Запорізька гімназія № 54 Запорізької міської ради Запоріжжя 0
800
Principitos 2ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
801
Exploradores Palmo e Meio Creche/Jardim de infância "O Montinho" Santiago do Cacém 0
802
C.P.R. IZNÁJAR NORTE C.P.R. IZNÁJAR NORTE EL HIGUERAL (IZNÁJAR, CÓRDOBA) 0
803
3A Hèrcules Escola Vora Mar Salou 0
804
3B Minotaure Escola Vora Mar Salou 0
805
3C Medusa Escola Vora Mar Salou 0
806
Turma B Escola Básica de Santar Viseu 0
807
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr. 1 Tulucești, județ Galați TULUCEȘTI / GALAȚI 0
808
5º PRIMARIA HÉROES DEL PAÍS DEL MAGO CEIP EMILIO PÉREZ MOLINA CALLE ERETAS S/N CP 21560 PAYMOGO (HUELVA) 0
809
Fundamental I EMEF MARIA CHAPARRO Bauru 0
810
Fundamental I EMEF WALDOMIRO FANTINI Bauru 0
811
1°B CEIP José Salazar El Ejido 0
812
1ºB EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
813
1-Г Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
814
Cls II SCOALA GIMNAZIALA PARSCOVENI, OLARI, OLT Olari, Scoala Gimnaziala Olari 0
815
Grupa Buburuzele Școala Gimnazială Vânători, structură Grădinița Vânători Comuna Vânători, județul Vrancea 0
816
Clasa I J Școala gimnaziala nr 24 Timisoara 0
817
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
818
6°B CEIP José Salazar El Ejido 0
819
4º F5 Escola Básica Fonte dos Escudeiros Bairro Padre Tobias, 2135-275 Samora Correia 0
820
grupele mijlocii și grupele mari Grădinița cu P.P. Nr.16, Focșani Focșani 0
821
4ºA CEIP José Salazar El Ejido 0
822
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
823
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
824
6-latki Samorządowe Przedszkole Publiczne w Żarkach Letnisku Ul. Cicha 12B, 42-311 Żarki Letnisko 0
825
Los chiquilicuatres C.E.I.P. San José Obrero Lácara 0
826
Mr Lakatos Zsolt Primary Ingelheim 0
827
4-А Шепетівський навчально-виховний комплекс № 3 у складі «Загальноосвітня школа І—III ступенів імені Натана Рибака та ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою» Хмельницької області  Шепетівка 0
828
Супер-стар Загальноосвітній навчальний заклад №242 Київ 0
829
Clasa a III-a Arges, Școala Gimnaziala Stolnici str peincipala nr 160 0
830
Piticii Grădinița cu Program Prelungit,, Sfânta Maria ", Turda Turda 0
831
Os Pedroguenses EB de Pedrógão Pequeno Rua da Escola 0
832
Α΄- Β΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
833
4-Ж Комунальна установа Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 7 імені Максима Савченка Сумської міської ради Суми 0
834
2º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
835
3.º B Dionísio Escola Dionísio dos Santos Matias Oeiras 0
836
2 клас Рівнянський ліцей №5 с. Рівне 0
837
Stelutelor Telega, Școala Gimnazială Nr.1 Telega 0
838
7. a Костилівська ЗЗСО Рахів 0
839
CEPr “Los Rosales” Huelva 0
840
5a Publiczna Szkoła Podstawowa NR 4 im. Kornela Makuszyńskiego z oddziałami przedszkolnymi w Strzegomiu Strzegom 0
841
1, 3, 4 класи Яструбинська початкова школа Село Яструбине 0
842
4.A ZŠ Pieninská 27 Banská Bystrica 0
843
1 клас Сумський НВК №9 "Веснянка" Суми 0
844
Α - Β Δημοτικό Σχολείο Βαρβάρας Βαρβάρα Χαλκιδικής 0
845
Magic Bees Liceul Tehnologic Energetic Dragomir Hurmuzescu DEVA 0
846
1º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
847
Ursuletii GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
848
Albinuțele GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.15 VASLUI Vaslui 0
849
3-В Таращанський академічний ліцей "Ерудит " м.Тараща 0
850
Pregatitoare A Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
851
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala "Nicolae Balcescu",Ploiesti Ploiestj 0
852
IV B Scoala Gimnaziala,, Alexandru Ioan Cuza" Tg. Mures 0
853
Clasa a II a B Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
854
КЗО "Ліцей "Синергія" ДОР" Дніпро 0
855
1-В Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
856
Terceiro ano Centro Educacional Casinha Feliz Goiania 0
857
Clasa 1 A (Clasa Ursuletilor) Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
858
JI Grupo A Escola Básica do Miratejo Seixal 0
859
4-А Спеціалізована школа I-III ступенів №113 технологічного та спортивного профілю навчання Київ 0
860
Buburuze B - Clasa pregătitoare Bucuresti, Scoala Gimnaziala nr. 308 București 0
861
Grupa Iepurasilor Gradinita cu PPnr 2 comuna Filipestii de Padure Comuna Filipestii de Padure 0
862
Clasa a I-a Zărand ȘCOALA GIMNAZIALĂ ZĂRAND ZĂRAND 0
863
Clasa pregătitoare B LICEUL TEORETIC TUDOR VLADIMIRESCU DRĂGĂNEȘTI-OLT 0
864
JI grupo D Escola Básica do Miratejo Seixal 0
865
Clasa a III -a , Bătești Școală Gimnazială comuna Brazi Brazi 0
866
4ºB CEIP José Salazar El Ejido 0
867
1º B EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
868
2º A EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
869
2º B EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
870
3º A EB1 PE Visconde Cacongo Funchal 0
871
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ IZBICENI, OLT Izbiceni 0
872
2.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
873
4.º AJ Escola Básica José Afonso Seixal 0
874
1.ºC EB N.º3 de Condeixa-a-Nova Rua R. Dr. Fernando Namora 9A, 3150-136 Condeixa-a-Nova 0
875
1ºAM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
876
4ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
877
Clasa Strumfilor Scoala Gimnaziala ,, Stefan cel Mare”, Dancu Dancu 0
878
I B Școală Gimnazială Porolissum, Zalău Zalau 0
879
5ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
880
6ºano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
881
Grupa mare A Licurici Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
882
2-Б Комунальний заклад освіти " середня загальноосвітня школа 123" Дніпровмької міської ради Дніпро 0
883
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Valea Mare Babeni 0
884
Clasa a IV-a B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
885
Clasa pregatitoare B SCOALA GIMNAZIALA GRECI Greci, judetul Tulcea 0
886
1 B Școala Gimnazială "Ștefan cel Mare" Galați Galați 0
887
Grupa Stelutelor GPN. Victoria-Stauceni Sat Victoria, com. Stauceni 0
888
Grupa Mare Școala Profesională Stolniceni-Prăjescu Stolniceni-Prăjescu 0
889
1r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
890
1r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
891
2n A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
892
2n B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
893
3r A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
894
3r B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
895
4t A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
896
4t B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
897
5è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
898
5è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
899
6è A Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
900
6è B Escola Sant Bernat Calvó Reus 0
901
3- А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
902
4-В Початкова школа N11 Червоноград 0
903
Grupa mică ,,Puișorii” Grădiniţa cu P.P. "Croitoraşul cel Viteaz" Galati 0
904
2nA 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
905
2nB 22-23 Escola Maria Jesús Ortí i Abella La Sénia (Tarragona) 0
906
4-Б Початкова школа N11 Червоноград 0
907
1 КЗ "Дворічнокутянський ліцей" Харківська область 0
908
2-A Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
909
2 - Б Заклад загальної середньої освіти ''Корецький ліцей''Корецької міської ради м.Корець 0
910
Clasa I Scoala Gimnazială "Carmen Sylva", Comuna Horia Horia 0
911
LAS ALDEAS CPR MAESTRO JOSÉ ALCOLEA FUENTE OBEJUNA 0
912
3 клас Верб'ятинська початкова школа Село Верб'ятин 0
913
Minionilor Colegiul National Onisifor Ghibu Oradea Oradea 0
914
4B Step by step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
915
Steluțele Școala gimnaziala prof.Lucian Pavel Oltenița 0
916
Веселуни 3 Абазівська ЗОШ І-ІІІ ступенів село Абазівка 0
917
Веселуни 3 Василівська гімназія Село Василівка 0
918
Утківські супергерої Комунальний заклад "Утківський ліцей" Мереф'янської міської ради Харківської облості смт. Утківка 0
919
1º Ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
920
1 GS Nesskóli Neskaupstaður 0
921
Grupa buburuzelor Gradinita Cu Program Prelungit nr 1 Santandrei Str. principala nr 13 0
922
V a Școala Gimnazială nr 1 Sântandrei Bihor Sântandrei 0
923
Α1 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
924
Α2 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
925
Α3 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
926
Α4 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
927
Α5 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
928
Β1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
929
Β2 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
930
Γ1 6ο Διαπολιτισμικό Δημοτικό Ελευθερίου Κορδελιού Θεσσαλονίκη 0
931
Clasa III Spataru Buzau, Scoala Gimnazială Buzau 0
932
3 Стебненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Звенигородської міської ради Звенигородського району Черкаської області с. Стебне 0
933
Clasa a III- a C Step by Step Pitesti, Școala Gimnazială „ I.L.Caragiale” Pitești 0
934
Clasa ursuletilor Școala Gimnazială Nr. 1, loc. Independența Independența 0
935
3ºD PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
936
3ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
937
1.º A EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
938
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 3 MORENI MORENI 0
939
Clasa I A Școala Gimnazială Nicolae Coculescu Scornicești 0
940
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
941
clasa a IV-a C Scoala Gimnaziala "Silvania"" Simleu Silvaniei, Salaj Simleu Silvaniei 0
942
2c Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
943
RF4A EB Refojos Póvoa de Varzim 0
944
II B Bucuresti, Scoala Gimnaziala NR. 133 BUCURESTI 0
945
Grupa mijlocie/mare Gradinita cu program normal nr.1,Budesti,Neamt Budești 0
946
Clasa a IV-a B Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
947
Clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala ION LUCA CARAGIALE Tulce 0
948
Clasa a VII a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
949
Clasa a III a "Grigore T. Popa" Dănești Vaslui 0
950
Școala Gimnazială nr.43 "Ferdinand ", Constanța Constanța, Scoala gimnaziala nr 43 Ferdinand Constanța 0
951
clasa a III-a Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
952
3 клас Стебненська гімназія Звенигородської районної ради Звенигородського району Черкаської області Село Стебне 0
953
Pregătitoare Școala Gimnazială Comișani Comișani 0
954
3ºB PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
955
1 Семенівське ЗЗСО І-ІІІступенів село Семенівка 0
956
Clasa I B Școala gimnaziala Nr 3 Voluntari Voluntari 0
957
3ºA CD Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
958
Clasa I, Isteții Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
959
Clasa I E/ Exploratorilor Școala Gimnaziala Sfânta Vineri Mun Ploiești Ploiești 0
960
Albinutele Gradinita cu Program Prelungit Nr.32, Ploiesti Ploiesti 0
961
3ºC PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
962
4 клас Михайлівський ОЗЗСО І-ІІІ ст С. Михайлівка 0
963
Clasa IB Școala Profesională, Comuna Starchiojd Comuna Starchiojd 0
964
4º A Escola E.B1 de Alvor Portimão 0
965
I A ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.25 BRAȘOV 0
966
Pregatitoare E SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
967
Clasa I C Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
968
VI-VIII Școala Gimnazială "Mihai Niculaiasa" Lămășeni 0
969
2клас Степнянський ліцей, Слобожанської ради Вулиця робоча 12 0
970
4 клас Будківський ліцей Маневицької селищної ради Камінь- Каширського району, Волинської області село Будки 0
971
Grupa Albinuțelor A Școala Gimnazială Nr.1 Onești Onești 0
972
Clasa IC Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
973
4.ºA EBNº1 de Condeixa-a-Nova Condeixa-a-Nova, EBNº1 de Condeixa-a-Nova, Rua Conde Ferreira, 3150-157, Condeixa-a-Nova 0
974
4.º Ano Colégio do Rio Colégio do Rio Portimão 0
975
Turma 3.º A EB Cruz de Argola Guimarães 0
976
5 AÑOS A CEIP Alférez Segura HUESA 0
977
5 AÑOS B CEIP Alférez Segura HUESA 0
978
PRIMERO A CEIP Alférez Segura HUESA 0
979
Clasa a III_a Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
980
SEGUNDO CEIP Alférez Segura HUESA 0
981
CUARTO B CEIP Alférez Segura HUESA 0
982
Turma A Escola Básica de Santar Viseu 0
983
Clasa a II-a - Clasa Exploratorilor Școala Gimnazială "Radu Tudoran", Comuna Blejoi, Județul Prahova Blejoi 0
984
a III-a Școala Gimnazială Crângeni Comuna Crângeni, județul Teleorman 0
985
Clasa a IV -a B Liceul „Carol I”, orașul Plopeni Plopeni 0
986
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ 0
987
4°CM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
988
Turma 2 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
989
1º EP 22-23 Colegio Almedina Córdoba 0
990
1-А Запорізька гімназія № 83 Запорізької міської ради м.Запоріжжя 0
991
1º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
992
2º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
993
3º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
994
4º Primaria C.E.I.P. ANTONIO MACHADO 41430 La Luisiana (Sevilla) 0
995
1º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
996
1º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
997
2º Primaria A Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
998
2º Primaria B Stma. Trinidad trinitarios Córdoba 0
999
Clasa a II-a A Școala Gimnazială „Grigore Tabacaru”, Hemeiuș, Jud. Bacău Bacau 0
1000
Clasa a III-a A ȘCOALA GIMNAZIALĂ "GRIGORE TABACARU "HEMEIUȘ Bacău, Hemeiuș 0
1001
2 клас Троїцька ЗОШ І-ІІ ступенів с. Троїцьке, Кременчуцького району, Полтавської області 0
1002
3-Г Біляївський ліцей №1 Біляївської міської ради Одеського району Одеської області Біляївка 0
1003
Último curso de infantil y 1º de primaria C.E.I.P. San Isidro Labrador España 0
1004
Grupa mare Broscuțele Botoșani, Grădinița PP Nr.23 Botoșani, Jud. Botoșani 0
1005
Криворіжці Криворізька гімназія 122 Кривий Ріг 0
1006
Clasa a III-a Școala Gimnazială Ostra Ostra 0
1007
Pillangó Kadarka utcai óvoda Budapest 0
1008
Cls a IV a A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1009
Clasa a III-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ DÂRZA - CREVEDIA Dârza, Crevedia 0
1010
ΤΜΗΜΑ 1 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1011
ΤΜΗΜΑ 2 31ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1012
2 - Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1013
3-Б Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1014
Grupa Mare B GRADINITA CU P.P.NR.1 COM. MATCA JUD. GALATI 0
1015
3.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1016
I A Școala Gimnazială "Elena Farago" Craiova 0
1017
Piratinhas Escola Básica Ria Formosa Faro 0
1018
PRIMER DE PRIMÀRIA ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1019
Albinutele a III a Școala Gimnazială Lunca Priporului Nehoiu Nehoiu 0
1020
a III a Albinutele Scoala Gimnaziala "Lunca Priporului"Nehoiu Nehoiu 0
1021
2 -Бджілки Вільнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Вільнянської міської ради Вільнянськ 0
1022
9-Б Сарненська гімназія №3 Сарни 0
1023
Першачки Гуманітарний ліцей Олександрійської міської ради м. Олександрія 0
1024
GRUPA MARE "B" Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1025
9 Острожанський ЗЗСО І-ІІІ СТ село Острожани 0
1026
Grupa Mare Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1027
2-Б Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1028
ΤΜΗΜΑ 2 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1029
Clasa pregătitoare INIMIOARE Școala Gimnazială”Alexandru Ioan Cuza” Baia Mare 0
1030
Τμήμα 1 ??????? Αθήνα 0
1031
3ºB JUAN GÜELL CEIP JUAN GÜELL TALAYUELA (CÁCERES) 0
1032
Clasa Razelor de Soare Gherla, Liceul Teoretic Ana Ipatescu Gherla 0
1033
1 група “Мики Маус” ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1034
Pregătitoare C LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1035
2 б ОсОО Академия Купуева Кыргызская Республика ,город Ош 0
1036
4D Scoala Gimnaziala ,, M.Eminescu “ Rădăuți Radauti 0
1037
Clasa a II a Școala Gimnaziala Dimitrie Luchian Piscu 0
1038
a IV a Calarasi, Scoala Gimnazială nr.1 Cuza Vodă Comuna CUZA VODA jud.Calarasi 0
1039
CPC Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1040
Veselii dumbraveni clasa a IV-a Școala Gimnazială Avram Iancu Unirea Unirea 0
1041
Clasa I Școala Gimnazială Carani Carani 0
1042
Grupa Mijlocie GRADINITA KLUGE KINDER Bucharest 0
1043
Clasa a III-a Scoala Gimnazială, Comuna Olari Comuna Olari, Judetul Prahova 0
1044
Α ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1045
Clasa IB Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1046
a VI a Școala Gimnazială Sat Nedelea Comuna Ariceștii Rahtivani Nedelea 0
1047
Clasa albinuțelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1048
Clasa buburuzelor Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1049
5 клас Валківська ЗОШ І - ІІІ ступенів с.Валки 0
1050
Clasa a VII-a Școala Profesională Corlățel Corlățel 0
1051
Grupa mijlocie Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1052
Grupa Ursuleților Manesti, Școala Gimnazială,,Gheorghe Diboș Mănești 0
1053
Α1 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1054
Α2 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1055
Α3 Δημοτικό Κολλεγίου ΔΕΛΑΣΑΛ Θεσσαλονίκη 0
1056
Clasa I Mickey&Minnie Școala Gimnazială comuna Ariceștii-Rahtivani Aricestii-Rahtivani 0
1057
1-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1058
Clasa Pregatitoare ,,A" Scoala Gimnaziala Nr.1,sat Pildesti Pildesti,jud.Neamt 0
1059
Clase Eva C.E.I.P. Juan XXIII Alhabia 0
1060
a III -a B ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1061
Clasa a IV a Petriș, Scoala Gimnazială PETRIS 0
1062
Τμημα 5 και 6 2 Ειδικο Δημοτικο Σχολειο Πειραια ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
1063
5 клас Галицинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Галициново 0
1064
a V-a Rugineşti Ruginesti, Scoala Gimnazială Ruginesti 0
1065
Clasa I A ȘCOALA GIMNAZIALA NR 1 GEORGE USCATESCU TG - CĂRBUNEȘTI 0
1066
Харківська гімназія N152 Харківської міської ради Харківської області Харків 0
1067
II Școala Gimnazială Scorțoasa Loc. Scorțoasa, Judet buzau 0
1068
Claaa a III a D ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.28 GALAȚI 0
1069
Clasa I - Fluturașilor Scoala Gimnaziala "Aurel Hornet" Tudor Vladimirescu Braila 0
1070
klasa 7 b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Jaworzno 0
1071
6è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1072
5è A Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1073
5è B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1074
6èB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1075
2n B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1076
Β' τάξη 1ο Δημοτικό Σχολείο Ακράτας Ακράτα, Αιγιαλείας 0
1077
Castil de Campos C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1078
1 клас 45 Київ 0
1079
Tęczowe Nutki Zespół Przedszkolny w Szprotawie Szprotawa 0
1080
Clasa Pregatitoare A Școala Gimnazială Grigore Moisil Ploiești Ploiești 0
1081
SEÑO GEMA CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1082
PRIMER CICLO CEIP VEINTIOCHO DE FEBRERO HUÉRCAL DE ALMERÍA 0
1083
Clasa abia B Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1084
IV C Colegiul Național Ion Minulescu SLATINA 0
1085
Clasa a II-a Școala Gimnazială Măicănești MĂICĂNEŞTI 0
1086
1r B Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1087
3.ºB EB Quinta do Campo Rua Cidade de Évora Corroios 2855-137 CORROIOS 0
1088
Grupa mijlocie Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1089
E2-4B EB1/JI-N⁰2 DO LAVRADIO EB1/JI- N⁰2 do Lavradio 0
1090
2-A КЗ "Черкаська спеціальна школа Черкаської обласної ради" м.Черкаси 0
1091
testerCZ testerCZ testerCZ 0
1092
GRUPA MICA Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1093
GRUPA MARE A Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1094
Νήποα- προνήπια 2ο νηπιαγωγείο Αγίου Αθανασίου Δοξάτο 0
1095
CLASA SIMULTANĂ II-III ȘCOALA GIMNAZIALĂ BALINȚ Loc. BALINȚ, NR 163, COM. BALINȚ, JUD.TIMIȘ 0
1096
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1097
Clasa pregătitoare A Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1098
Clasa minionilor Scoala Primara nr.1 Carandeni Carandeni 0
1099
Gargarite Gradinita cu Program Prelungit nr.40 Ploiesti Ploiesti 0
1100
Teste Teste Teste 0
1101
2 клас Новоолексіївський заклад загальної середньої освіти номер 2 Генічеської міської ради Херсонської області Новоолексіївська 0
1102
5 клас Сарненська гімназія 3 вул вулиця Шкільна, 27, Сарни, Рівненська область, 34500 0
1103
7G Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jastrowiu Wojska Polskiego 25 0
1104
Fluturașii sclipitori Liceul Teoretic "Emil Racoviță " Techirghiol 0
1105
3 клас Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів селища Керменчик Волноваського району Донецької області селище Керменчик 0
1106
2.º ano Colégio de Nossa Senhora do Alto Faro 0
1107
CLASSE DELS GRANS ESCOLA SERRA DE PRADES PRADES 0
1108
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1109
Sexto de Primaria C.E.I.P GALDAMES Ayamonte 0
1110
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ ΣΟΡΩΝΗ ΡΟΔΟΥ 0
1111
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1112
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1113
Τμήμα 1 15ο Νηπιαγωγείο Καλαμαριάς Θεσσαλονίκη 0
1114
1º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1115
1º C CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1116
2º A CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1117
2º B CEIP JOSÉ DÍAZ DÍAZ Pechina 0
1118
Coales 2nB Escola Catalunya Sabadell 0
1119
Animals marins 2nA Escola Catalunya Sabadell 0
1120
Α Ειδικό Δημοτικό Σχολείο και Ειδικό Νηπιαγωγείο Καλλιθέας Λήμνου ΛΗΜΝΟΣ 0
1121
Α1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1122
4-б Школа не зареєстрована вашим вчителем Інтернет 0
1123
4-б Ліцей19 м. Кам'янського Дніпропетровська обл. м. Кам'янське 0
1124
Α2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1125
Cercetașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1126
Clasa a IV-a A - CLASA FLORILOR Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1127
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal, Heltiu /Bacau Sat:Heltiu, comuna :Caiuți, județ :Bacău 0
1128
Grupa Albinutelor, Gpn Caiuti Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1129
Fluturașii Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1130
Grupa Albinuțelor- G.P.N. Blidari Şcoala Gimnazială Răducanu Rosetti Căiuţi Căiuţi 0
1131
Eb1 de Belide EB1 de Belide Rua Nossa Senhora da Saúde 0
1132
5B Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1133
Β1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1134
Β2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1135
Γ1 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1136
Γ2 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1137
Β ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1138
Γ ΕΕΕΕΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΝΕΟ ΚΕΡΑΜΙΔΙ ΠΙΕΡΙΑΣ 0
1139
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1140
Δ 6ο Δημοτικό Σχολείο Αλεξανδρούπολης Αλεξανδρούπολη 0
1141
Α  Littles Προνήπιο και το Νηπιαγωγείο Αθήνα 0
1142
Γ΄ - Δ΄ Δημοτικό Σχολείο Παραλίμνης Παραλίμνη 0
1143
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1144
ΠΡΩΙΝΟ ΤΜΗΜΑ 3 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΓΥΘΕΙΟΥ ΓΥΘΕΙΟ ΛΑΚΩΝΙΑΣ 0
1145
Românașii Școala Gimnazială Cazasu Loc. Cazasu, Jud. Brăila 0
1146
2°A C.E.I.P. TRINA RULL Olula del Río 0
1147
Clasa a IV a B Liceul Teoretic "V. Alecsandri" Săbăoani Săbăoani 0
1148
Grupa mijlocie Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1149
Mică Spiru Vergulescu Grădinița cu Program Prelungit "Ion Creangă" Slatina 0
1150
4 Львівська СЗШ №49 Львів 0
1151
Clasa simultana Școala Gimnazială Jitia Jitia 0
1152
4-В клас Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1153
4-В клас Опорний заклад-ліцею 2 Березівської міської ради Одеської області Березівка 0
1154
Clasa I Scoala Gimnaziala nr. 1 Bicazu Ardelean Loc. Bicazu Ardelean 0
1155
Klasa bohaterow Szkola Podstawowa im. B. Chrobrego w Żórawinie Żórawina 0
1156
Trzecia B Szkola Podstawowa nr 7 Skarżysko-Kamienna 0
1157
Trzecia B Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku Kłodzko 0
1158
Klasa 2 - Tarnawa Dolna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1159
Pierwszaki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickej 42-152 Opatów 0
1160
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1161
1c Szkoła Podstawowa nr 2 w Czeladzi Czeladź 0
1162
Grupa II Przedszkole nr 25 Warszawa 0
1163
Wspaniali Publiczna Szkoła Podstawowa w Porczynach Porczyny 0
1164
Pszczółki Przedszkole Miejskie nr 13 w Mielcu Mielec 0
1165
Pszczółki z 1a Szkoła Podstawowa nr 33 im. Henryka Jordana Zabrze 0
1166
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1167
ΤΜΗΜΑ 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΙΓΡΙΟΥ ΣΙΓΡΙ 0
1168
Biedronki Przedszkole ekologiczno-językowe „Poziomka” Włynkówko 0
1169
Ważniaki Przedszkole "Smerfna Chata" Włocławek 0
1170
Klasa 1 Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 8 Im. Janusza Korczaka w Zabrzu Zabrze 0
1171
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Psary 0
1172
Klasa 1 Stowarzyszenie ,,Edukator" w Łomży Szkoła Podstawowa w Choszczewie Choszczewo 0
1173
4a Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1174
4b Integracyjna Szkoła Podstawowa nr 67 im. Janusza Korczaka Łódź 0
1175
4a Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1176
Klasa IC Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdańsku Gdańsk 0
1177
4c Społeczna Szkoła Podstawowa Towarzystwa EDUKACJA Łódź 0
1178
3-Б Войнилівський ліцей Войнилів 0
1179
Pszczółki Miejskie Przedszkole nr 18 w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 0
1180
Oddział przedszkolny 0a Szkoła Podstawowa im. Świętej Jadwigi Królowej Raba Wyżna 0
1181
klasa czwarta Szkoła Podstawowa nr 2 w Bieczu Biecz 0
1182
Klasa III Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Poizdowie Poizdów 1a 0
1183
Sówki Zespół Szkolno-Przedszkolny Dobieszowice 0
1184
KOTKI 6 - latki Przedszkole Nr 52 Warszawa 0
1185
B 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1186
Tygryski, Sówki Gminne Przedszkole w Kołbieli Kołbiel 0
1187
Δ 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1188
Ε 1o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΟΚΡΟΥ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗ 0
1189
Żabki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1190
Kotki Przedszkole Miejskie nr 125 Łódź 0
1191
5-6-latki Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1192
Clasa a III a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1193
Comunitat dels mitjants 1º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1194
Comunitat dels mitjants 2º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1195
Comunitat dels mitjants 3º ESCOLA VALDELORS VANDELLÒS 0
1196
Classes d'infantil Escola Divina Pastora 43517 Vinallop 0
1197
Τμήμα 2 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1198
Τμήμα 3 Κέντρου Δια Βίου Μάθησης “INFOΓΝΩΣΗ” Νάξος 0
1199
6º Primaria ESCOLA JOAN LLONGUERAS BADALONA 0
1200
3º A Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1201
3º B Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1202
3º C Primaria Col·legi Sant Pau Apòstol Tarragona 0
1203
Infantil P 5 Escola Timorell Castelldans 0
1204
1º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1205
2º de Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1206
3º Primaria Escola Timorell Castelldans 0
1207
Clasa I A Liceul Tehnologic „Ghenuță Coman” Murgeni 0
1208
Klasy 0 - 4 Szkoła Podstawowa w Trzydniku Dużym Trzydnik Duży 0
1209
2n Primaria ESCOLA JOSEP DE RIBOT I OLIVAS Vilamalla (Girona) 0
1210
2n C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1211
Sala dos Pequenos Mestres Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
1212
Sala dos Smurfs Jardim-de-Infância Urbanitos Gondomar 0
1213
Β 3ου Δημοτικού Αγίου Νικολάου Άγιος Νικόλαος 0
1214
1r C Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1215
Infaltil P 5 ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1216
Classes d'Inicial i Mitjà ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1217
Classes cicle superior ESCOLA ALZINAR CAMPINS 0
1218
2on Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1219
3er Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1220
4rt Primària ESCOLA MARE DE DÉU DEL COLL BARCELONA 0
1221
Classes de Primària El Castell Cabacés 0
1222
cicle inicial 1er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1223
Cicle inicial 2on Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1224
Cicle mitjà 3er Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1225
sówki Zespół szkolno przedszkolny nr 1 w Rawiczu Rawicz 0
1226
Cicle mitjà 4rt Escola Mare de Déu del Roser Riudecols 0
1227
Sówki Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1 w Rawiczu Przedszkole nr 2 Rawicz 0
1228
Grupa - 6 latki " Kaczuszki" Przedszkole w Szczekocinach Szczekociny 0
1229
Grupa mare cu program prelungit Grădiniță -Liceul Tehnologic Petre Ionescu Muscel Domnești Argeș Domnești-Arges 0
1230
Classes de 1er a 6è Primària Escola Ridolaina Montellà del Cadí 0
1231
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1232
Grupa Ciupercuțe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1233
Νήπια - Προνήπια Νηπιαγωγείο Δεκάρχου Ξάνθη 0
1234
Fundamental I Escola Meio Norte Teresina- PIAUI 0
1235
0a Szkoła Podstawowa nr 3 im. Tadeusza Zawadzkiego " Zośki" w Piasecznie Piaseczno 0
1236
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙΟΥ ΧΙΛΙΟΜΟΔΙ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 0
1237
4tA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1238
4tB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1239
3rA Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1240
Klasa 3B Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Gruczno 0
1241
Clasa pregătitoare Școala Gimnazială „Iulian Rusu” Mărcești 0
1242
3-А клас Ліцей №9 Коростишівської міської ради м.Коростишів 0
1243
3rB Escola Doctor Ferrer C/Barcelona, 23 0
1244
ΗΡΩΕΣ ΕΝ ΔΡΑΣΗ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΆΝΤΙΣΣΑΣ ΑΝΤΙΣΣΑ 0
1245
Zerówka Przedszkole Nr 20 w Gdańsku Gdańsk 0
1246
νηπιαγωγείο 1ο νηπιαγωγείο Ευξεινούπολης ΑΛ.ΥΨΗΛΑΝΤΗ-Μ.ΑΣΙΑΣ 0
1247
IV Przedszkole Miejskie nr 89 w Łodzi Łódź 0
1248
"0" Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1249
3A Vizzolo IC della Margherita di Vizzolo Predabissi Vizzolo Predabissi 0
1250
klasa 2 Szkoła Podstawowa w Buszkowicach Buszkowice 0
1251
Klasa 1c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Orzyszu Wojska Polskiego 14 0
1252
Β Δημοτικό Σχολείο Κρυονερίου Κορινθίας Κόρινθος 0
1253
1ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1254
6 Малосевастянівський ліцей Христинівської районної ради Черкаської області село Мала Севастянівка Уманського району Черкаської області 0
1255
1ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1256
2ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1257
2ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1258
3ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1259
3ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1260
4ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1261
4ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1262
5ºA Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1263
5ºB Primaria C.E.I.P. GRAN CAPITÁN Íllora 0
1264
1º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1265
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ Θεσσαλονίκη 0
1266
2º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1267
3º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1268
4º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1269
5º Primaria C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1270
Τμήμα 1 ΚΔΑΠ ΑΣΤΕΡΟΚΟΣΜΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ-ΜΑΛΓΑΡΩΝ Θεσσαλονίκη 0
1271
2º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1272
3º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1273
4º Primaria CEIP SAN GINÉS PURCHENA 0
1274
Α και Γ Δημοτικό σχολείο Λακκώματος Χαλκιδική 0
1275
Jarzębinki Przedszkole Niepubliczne Norlandia Białystok 0
1276
2-3 клас Завидівська ЗОШ І-І-ІІступенів с.Завидово 0
1277
Grupa Pisicutelor Ploiesti, Grădinița cu Program Prelungit și Program Normal Ploiesti 0
1278
1-А Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1279
Fluturași Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1280
1-А Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1281
klasa I-II Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ziemi Grójeckiej w Zaborowie Zaborów 0
1282
Aula Específiica / Nuevas matriculaciones C. E. I. P. El Trovador Chiclana de la Frontera 0
1283
Albinute Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1284
Ursuleții Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1285
Klasa 2- 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Niedzieliskach Niedzieliska 111 0
1286
1b Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1287
Veverițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1288
Iepurași Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1289
Piticii Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1290
Licurici Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1291
Grupa Rățuștele Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1292
3º Primaria CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 0
1293
4º Primaria CEIP CAMINO DE SAN RAFAEL Málaga 0
1294
ΟΛΟΗΜΕΡΑ ΤΜΗΜΑΤΑ 3o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Αγιοι Ανάργυροι 0
1295
Ε Δημοτικό Σχολείο Ροδολίβους Σερρών Σέρρες 0
1296
1º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1297
2º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1298
3º Primaria CEIP MANUEL JESÚS ROMERO MUÑOZ Los Santos de Maimona 0
1299
1º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1300
2º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1301
3º Primaria CEIP VIRGEN DE ARGEME CORIA (Cáceres) 0
1302
3º B C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1303
5º B C.E.I.P. Francisco Montero Espinosa 06200 Almendralejo (Badajoz) 0
1304
Ολοήμερο 1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΜΕΣΟΤΟΠΟΥ Λέσβος 0
1305
Sowy Przedszkole nr 8 Chorzów 0
1306
Lisy Przedszkole nr 8 Chorzów 0
1307
Przyjaciele ekologii Szkoła Podstawowa im.Tadeusza Kosciuszki Brzezie 0
1308
Gărgărițe Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1309
Klasa 0-4 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzeczycy Ziemiańskiej Rzeczyca Ziemiańska 0
1310
Grupa Świerszcze Przedszkole Miejskie nr 52 Sosnowiec 0
1311
3 c Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" Kozieglowy 0
1312
Trzeciaki debeściaki Szkoła Podstawowa Wrocław 0
1313
III a Szkoła Podstawowa Nr 2 im. gen. Józefa Hallera Gniew 0
1314
2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Słupsk 0
1315
clasa a IV-a Scoala Gimnaziala nr.1 Rediu,judetul Galati Școala Gimnazială, Comuna Rediu Rediu 0
1316
Clasa pregătitoare C Liceul Tehnologic „Udrea Băleanu” Băleni, Dâmbovița 0
1317
Ważki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1318
Motylki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1319
Biedronki Przedszkole Nr 384 "Tajemniczy Ogród" Warszawa 0
1320
Pierwszaki Świadome Dzieciaki Publiczna Szkoła Podstawowa w Iwkowej Nagórzu Iwkowa 0
1321
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ιωάννινα 0
1322
Α Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας Αμφίκλεια 0
1323
Γ Δημοτικό Σχολείο Αμφίκλειας Αμφίκλεια 0
1324
VOINICEII Grădinița cu Program Prelungit Sfântul Mucenic Mina Ploiești Ploiești, 0
1325
Klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 2 Gryfino 0
1326
2d Szkoła Podstawowa nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im.H.Sienkiewicza Mysłowice 0
1327
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1328
2a Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1329
2b Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1330
3 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Mokrej Lewej Mokra Lewa 0
1331
Α 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1332
Β 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1333
Γ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1334
Δ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1335
Ε 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1336
ΣΤ 64ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ Αθήνα 0
1337
ΝΗΠΙΑ 1 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1338
ΝΗΠΙΑ 2 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΝΕΩΝ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1339
ΤΜΗΜΑ 1 Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1340
Elfy Przedszkole nr 178 Kolorowa Kraina Warszawa 0
1341
ΤΜΗΜΑ 2 Νηπιαγωγείο Αμπελακίων Τρικάλων ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1342
Żyrafki Przedszkole nr 176 Warszawa 0
1343
Klasa 1 Zespół Placówek Oświatowych Ul. Parkowa 7, Wola Osowińska, 21-345 Borki 0
1344
Α 3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΦΑΡΣΑΛΑ 0
1345
Προνήπια – Νήπια 1 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 0
1346
Προνήπια – Νήπια 2 Νηπιαγωγείο Κεντριού Ιεράπετρα 0
1347
Grupa mica Școala Gimnazială Mihăești Mihăești 0
1348
Sarenki Przedszkole Leśna Polana w Żydowie Żydowo 0
1349
τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1350
Porzeczki Gumisiowe Przedszkole Siemianowice Śląskie 0
1351
II a Zespół Szkolno - Przedszkolny w Kikole Kikół 0
1352
Klasa IIIb Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja w Nagłowicach Nagłowice 0
1353
1b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza Słupsk 0
1354
Biedronki Miejskie Przedszkole nr 1 w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1355
τμημα2 Νηπιαγωγείο Αγίου Κωνσταντίνου Τρικάλων Τρίκαλα 0
1356
2 клас ЗЗСО І-ІІІ ступенів №16 ВЦА м. Торецьк Донецької області ТОРЕЦЬК 0
1357
3ºA PM Agrupamento de escolas Júdice Fialho Portimão Rua Fernando Pessoa 0
1358
3b Szkoła Podstawowa Nr 5 Lubin 0
1359
2a Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 26-600 0
1360
Klasa 3B Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Stefanowicza w Myszyńcu Myszyniec 0
1361
Mica A Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1362
Grupa Fluturasilor, GPN Dealu Mare Școala Gimnaziala Ion Murgeanu Zorleni 0
1363
Grupa Curcubeu 🌈 Grădinița Numărul 239, București București 0
1364
Grupa Inimioarelor ❤️ Grădinița Numărul 239, București București 0
1365
Grupa mijlicie,,A,, Grădinița cu Program Prelungit Nr.11 Barlad Barlad 0
1366
Klasa 1c Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Suchym Lesie Suchy Las 0
1367
3 Терехівська філія Хажинського ліцею с. Терехове 0
1368
Grupa mijlocie,,Buburuzele, Barlad ,Gradinita cu P.P.Nr.11 Barlad 0
1369
II a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1370
Klasa 3 Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo74 0
1371
klasa2b Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1372
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im, Janusza Kusocińskiego Bolesławiec 0
1373
Muzycy Społeczna Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. w Słubicach Słubice 0
1374
klasa 1b Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1375
Pregătitoare A LICEUL EUGEN PORA CLUJ NAPOCA 0
1376
4 клас Войнилівський ліцей Войнилів 0
1377
2b Szkoła Podstawowa im Orła Białego Chotomów 0
1378
Klasa 1b Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1379
Klasy IIIa, IIIb, Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego Łódź 0
1380
IIIa Szkoła Podstawowa Łódzkiego Stowarzyszenia Oświatowego 94-056 Łódź 0
1381
3a Społeczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem Dobrzewino-Karczemki w Karczemkach Karczemki 0
1382
klasa 4 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Starogród 9b 0
1383
2B Szkoła Podstawowa nr 53 im. Mariusza Zaruskiego Warszawa 0
1384
Turma 1 E. B. Marmeleira Marmeleira - Coimbra 0
1385
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΥΒΟΤΩΝ Σύβοτα 0
1386
Klasa 2B Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Płońsk 0
1387
Klasa 2B Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Łańcut 0
1388
Grupa przedszkolna 0b Szkoła Podstawowa nr 6 w Wejherowie Wejherowo 0
1389
Zeróweczka Szkoła Podstawowa Słoneczna Szczecin 0
1390
Першачки Карасинська гімназія Сарненський район, село Карасин 0
1391
I A Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1392
III a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1393
5 клас Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. Криворізької сільської ради Село Криворіжжя 0
1394
7a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Ostrowi Mazowieckiej 07-300 Ostrów Mazowiecka ul. Generała Stefana Grota Roweckiego 6 0
1395
Sloniki Przedszkole Gminne w Dobroszycach Dobroszyce 0
1396
Słoniki Przedszkole Gminne w Dobroszycach Dobroszyce 0
1397
3b Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej - Curie Oleśnica 0
1398
3d Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Westerplatte w Czempiniu Czempiń 0
1399
Clasa 2 Scoala Gimnaziala Nr 1 Stoenesti Stoenesti 0
1400
II a Szkoła Podstawowa nr 10 im. Jana Brzechwy w Rumi Rumia 0
1401
II a Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1402
Oddział Przedszkolny Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza Oddział Przedszkolny Nowe Radzikowo 0
1403
Pregătitoare Școala Gimnazială Păunești Păunești 0
1404
Clasa a 7 a A Școala Gimnazială Cireșu Cireșu 0
1405
Klasa 1 Szkoła Podstawowa Osiny Osiny 0
1406
II+IIIc Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Anny Karłowicz w Pułtusku Pułtusk 0
1407
7a Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy im. J. Korczaka Wąsosz 0
1408
2-А Золотоніська спеціалізована школа №2 інформаційних технологій Черкаська область, м.Золотоноша, вул. Миколаївська 5 0
1409
Klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa w Pławnie 97-540 Pławno 0
1410
Klasa II Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Parcele 23 0
1411
P4ºA CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1412
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΛΕΙΨΩΝ - ΝΙΚΗΦΟΡΕΙΟ ΛΕΙΨΟΙ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ 0
1413
Τμήμα 1 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 0
1414
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΕΤΡΟΠΟΡΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1415
klasy I-III Szkoła Podstawowa Dzierzgowo ul. Jagiellońska 21 0
1416
4ºB CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1417
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΙΜΗΣΗΣ ΣΕΡΡΕΣ 0
1418
2 A LT Traian Chisinau 0
1419
Τμήμα 1,2 1ο Νηπιαγωγείο Αναβύσσου Αναβύσσου 0
1420
Biedronki Publiczne Przedszkole Układanka Święta Katarzyna 0
1421
Τμήμα 1 Νηπιαγωγείο Δρυμού Θεσσαλονίκης ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1422
Klasa 2 a Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 0
1423
Суперчілдрени Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 0
1424
2K Bucuresti, Scoala nr 195 Bucuresti 0
1425
SiCoFuNa C.P.R. Tiñosa Priego de Córdoba 0
1426
kl. II-III Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Krysiakach Krysiaki 29 0
1427
3C Szkoła Podstawowa nr 174 im. Jana Machulskiego Łódź 0
1428
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 0
1429
3-А Володарський ліцей Володарської селищної ради Володарка 0
1430
Grupa mare-fluturasi Grădinița cu Program Prelungit nr 1 Tinca TINCA 0
1431
Ananaski Publiczne Przedszkole Nr 2 "Leśny Zakątek" Ząbki 0
1432
0a Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 2 w Redzie Reda 0
1433
2 E.Primaria CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1434
4-Б Рахнівсько-Лісова СЗШ І-ІІІ ступенів село Рахни Лісові Вінницька область 0
1435
P5A CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1436
Klasa III B Szkoła Podstawowa nr 3 im. Klementyny Tańskiej-Hoffmanowej w Oświęcimiu Oświęcim 0
1437
Τμήμα 1 26o ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ ΔΡΑΜΑ 0
1438
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Krzymowie ul. Główna 1, 62-513 Krzymów 0
1439
IIb Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Suchej Beskidzkiej Sucha Beskidzka 0
1440
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1441
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1442
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΡΑΣΤΑΜΩΝ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ 0
1443
7-А Жванецький ліцей с. Жванець 0
1444
VA Szkoła Podstawowa w Błudowie Młynary 14-420 0
1445
klasa 1 Szkoła Podstawowa w Ciepielewie Ciepielew Pierwszy 10, 62-850 Lisków 0
1446
4 - А ЗОШ№3 Рівне 0
1447
a IV-a A Liceul de Arte"Hariclea Darclee " Braila 0
1448
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala ,, George Calinescu”, Iasi Iasi 0
1449
Klasa I Szkoła Podstawowa SPSK im. św. Józefa Sancheza del Rio w Siniarzewie Siniarzewo74 0
1450
Clasa a III-a A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1451
3a Szkoła Podstawowa im Porucznika Wacława Tarnowskiego w Wudzynie Wudzyn 0
1452
3-А Ліцей 16 Івано-Франківської міської ради Івано-Франківськ 0
1453
KLASA 1, 2, 3 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kozłowie Kozłów 0
1454
Klasa 3 c Szkoła Podstawowa Nr 8 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie Krotoszyn 0
1455
Klasa 3 Zespół Oświatowy w Toporze Topór 0
1456
KLASA BIG BEN BIG BEN Niepubliczna Polsko-Brytyjska Szkoła Podstawowa im. Generała Władysława Andersa Lubiczów 0
1457
klasa 3 Publiczna Szkoła Podstawowa w Woli Rusinowskiej Wola Rusinowska 69, 36-110 Majdan Królewski 0
1458
klasa2a Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1459
Grupa Boboceilor GALATI, GRADINITA CU P.P. NR 36 GALATI 0
1460
FLUTURASII GALAȚI GRADINITA CU P.P.NR.1 MATCA Comuna Matca/ JUDEȚ GALAȚI 0
1461
Супергерої 2-Ж КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 0
1462
a VI-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1463
a VII-a ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1464
Klasa3d Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1465
2-Є КЗ"Гімназія 24 Вінницької міської ради" Вінниця 0
1466
Grupa Mare C Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1467
Grupa Mare C Scoala Gimnaziala ,,Mihai Viteazul” Calarasi 0
1468
Grupa Mare C Școală Gimnazială "Mihai Viteazu" Valea Chioarului Valea Chioarului 0
1469
1 A Szkoła Podstawowa im. Ojca Świętego Jana Pawła II w Gorzycach Gorzyce 0
1470
klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1471
2b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1472
Klasa 1-3 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie 72-405 Świerzno 0
1473
Klasa 2a Szkoła Podstawowa im. Stanisława Mikołajczyka w Karszewie Kupinin 0
1474
Smyki - programują Szkoła Podstawowa nr 80 w Poznaniu Poznań 0
1475
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kętrzynie Kopernika 12 0
1476
klasa łączona 1/2/3 Szkoła Podstawowa im. Królowej Jadwigi we Frygnowie Frygnowo 17 14-107 Gierzwałd 0
1477
Klasa 2a Zespół Szkół Zakonu Pijarów w Katowicach Katowice 0
1478
Grupa Mare A Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1479
Grupa Mare B Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1480
Grupa Mare C Program Prelungit Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1481
Grupa Mare A Program Normal Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1482
Grupa Mare B Program Normal Grădinița cu Program Prelungit nr 47 Municipiul Ploiești Ploiesti 0
1483
klasa 4 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1484
klasa 5 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1485
klasa 6 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1486
klasa 7 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła w Zieluniu Zieluń 0
1487
Γ1 3ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών (Αγαθοβούλειο) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
1488
Γ2 3ο Δημοτικό Σχολείο Γιαννιτσών (Αγαθοβούλειο) ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ 0
1489
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Osinach Osiny 0
1490
Школярики Львівська СЗШ №49 Львів 0
1491
1 a 2 Społeczna Szkoła Podstawowa w Gdańsku Gdańsk 0
1492
4.º AM Escola Básica do Miratejo Seixal 0
1493
JT St. Gabriel's School Bridgetown 0
1494
CLASA PREGĂTITOARE A Liceul Teoretic Callatis Mangalia Mangalia 0
1495
Ведмеді-5клас Ліцей 1 Івано-Фоанківськ 0
1496
INTAI SCOALA GIMNAZIALĂ MĂTĂSARU Com.Mătăsaru, Jud, Dâmbovița 0
1497
I a Szkoła podstawowa Złotokłos 0
1498
a IV-a B Colegiul Național Pedagogic,, Regina Maria " Deva Devs 0
1499
4-Б клас Голованівський ліцей ім.Т.Г.Шевченка Голованівської селищної ради смт. Голованівськ 0
1500
Klasa 1 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1501
Klasa 2 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1502
Klasa 3 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Aleksander w Siedlcach Siedlce 0
1503
3-А Харківська гімназія 178 "Освіта"8 Харків 0
1504
Clasa a treia Scoala Gimnaziala Bucovat Jud Dolj 0
1505
klasa II Zespół Szkół im. Unii Mielnickiej w Mielniku Mielnik 0
1506
klasa 1a Szkoła Podstawowa nr 3 Wrocław 0
1507
Grupa mijlocie- GPN Valea Ursului Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
1508
Clasa a IV-a Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1509
Grupa mare Școala Gimnazială Scoarța Scoarta 0
1510
Debeściaki Szkoła Podstawowa im. Kajetana Sawczuka Komarno-Kolonia 0
1511
Α2 10o Δημοτικό Σχολείο Χανίων Χανιά 0
1512
Școlarii creativi Școala Profesională Specială Sfântul Stelian Botoșani Botoșani 0
1513
Pregatitoare B Step by Step Bucuresti, Școala Gimnazială Ionel Teodoreanu București 0
1514
6A Școala Gimnazială "Ion Strat" Gioseni Gioseni 0
1515
Grupa Inimioarelor Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1516
3b Szkoła Podstawowa nr 3 Orzesze-Zawada 0
1517
Clasa Pregătitoare Scoala Gimnaziala Butea Iași 0
1518
Clasa a VI- a DMS Centrul Școlar de Educație Incluzivă Baia Mare, Maramureș 0
1519
Klasa II Szkoła podstawowa im. Jana Kochanowskiego w Łaszczòwce Łaszczòwka 0
1520
Clasa - Pregatitoare, II, III Scoala Gimnaziala Bucovat Jud Dolj 0
1521
Grupa mare GPN DUMBRAVA MINUNATĂ DRĂGĂNEŞTI OLT Drăgănești-olt 0
1522
Първи А ЧОУ "Мария Монтесори" Добрич 0
1523
I B Școala Gimnazială George Călinescu Onești Onești 0
1524
Clasa Romanasilor Isteti ( clasa a III-a) Scoala Gimnaziala Regina Elisabeta Busteni-structura a Colegiului Ion Kalinderu Busteni 0
1525
clasa a II-a A Liceul Tehnologic Economic ”Nicolae Iorga” MUNICIPIUL PAŞCANI 0
1526
Grupa Krasnoludki Przedszkole Niepubliczne "Omnibusek" Suwałki 0
1527
3b Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Skłodowskiej - Curie Piaseczno 0
1528
Eroii cu dizabilitati CENTRUL ŞCOLAR DE EDUCAŢIE INCLUZIVĂ Beclean 0
1529
CLASA IA ALBINUTELE Colegiul Național de Informatică"Carmen Sylva" Petroșani 0
1530
2c Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II Płońsk 0
1531
2a Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1532
Clasa pregătitoare E Colegiul Național Pedagogic Buzău 0
1533
I-IIIb Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Miliczu Milicz 0
1534
Grupa Iepurașilor Grădinița cu P.P. Nr.3 Vaslui Vaslui 0
1535
Clasa Delfinasilor Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1536
Β ΤΑΞΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ 18o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑΣ 0
1537
Clasa a V-a B Școala Gimnazială Basarab I Curtea de Argeș 0
1538
CLASA a III-a C Scoala Gimnaziala Nr. 17 Galati 0
1539
Zerówka- Oddział A Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1540
Zerówka- Oddział B Niepubliczne Przedszkole i Żłobek "Misiek" w Nowym Sączu Nowy Sącz 0
1541
Klasa III b Szkoła Podstawowa nr 83 im. Stanisława Jachowicza 93 - 165 Łódź 0
1542
Puchatki Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Świat" w Częstochowie Częstochowa 0
1543
Klasa 1b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1544
1a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1545
klasa 2a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1546
klasa 2b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1547
klasa 3a Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1548
klasa 3b Szkoła Podstwaowa z Oddziałami Sportowymi im.Mikołaja Kopernika w Oświęcimiu Oświęcim 0
1549
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1550
Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1551
Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Πατρών ΠΑΤΡΑ 0
1552
Grupa mică B-Strumfii Brasov, Gradinita cu program prelungit nr.33 Brasov 0
1553
Tygryski Zespół Szkolno-Przedszkolny Marzęcino 0
1554
Tygryski Zespół Szkolno Przedszkolny w Rudnie Rudno 0
1555
Τμήμα 4 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1556
Τμήμα 6 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1557
IIA Scoala Gimnazială IONEL TEODOREANU IAȘI IASI 0
1558
1 og 2 bekkur Norðlingaskóli 110 Reykjavík 0
1559
Clasa stelutelor Școala Gimnaziala,,Ghiță Mocanu " Onesti 0
1560
Sówki Zespól sSzkolno - Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała Ul.Szkolna1/3 42 -282 Kruszyna 0
1561
A2 10ο Νηπιαγωγειο Καρδιτσας Θεσσαλιωτιδος 40 0
1562
Piticii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1563
Clasa II Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1564
Sówki Zespól Szkolno-Przedszkolny w Lgocie Małej Lgota Mała 0
1565
Samorząd Uczniowski Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach Golenie 1 A 0
1566
Kl. IV Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Golenicach Golenice 0
1567
Mijlocie,Strumfi Cocheti GPP "STRUMFII"BISTRITA, JUDETUL BISTRITA-NASAUD Bistrita 0
1568
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Αγίου Γεωργίου Ηλείας Πύργος 0
1569
árgangur 2017 Leikskólinn Örk Hvolsvöllur 0
1570
Clasa Pregatitoare ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Păstrăveni 0
1571
Clasa a II a Scoala Gimnaziala I R Rosetti com Brusturoasa, jud Bacau 0
1572
Α 3ο Δημοτικό Σχολείο Προσοτσάνης ΔΡΑΜΑ 0
1573
3-Б Костянтинівська гімназія с.Костянтинівка 0
1574
klasa 2b Publiczna Szkoła Podstawowa nr 24 Radom 0
1575
a VII-a B Școala Gimnazială Vulcan Vulcan 0
1576
Klasa I Szkoła Podstawowa w Gniazdowie Gniazdów 0
1577
Klasa I Szkoła Podstawowa w Gniazdowie Gniazdów 0
1578
VII A Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Czerwiennem Czerwienne 0
1579
klasa druga Zespół Szkolno-Przedszkolny w Parzymiechach Parzymiechy 0
1580
4 Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego we Wrocance Wrocanka 30 0
1581
Krasnoludki Przedszkole nr 64 20-325 Lublin 0
1582
Grupa integracyjna "Wiewiórki" Przedszkole z oddziałem integracyjnym im. Małego Księcia we Wręczycy Wielkiej Wręczyca Wielka 0
1583
3a Szkoła Podstawowa Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata w Łodzi Łódź 0
1584
Klasa 6a Szkoła Podstawowa Nr 22 z Oddziałami Integracyjnymi Rzeszów 0
1585
Clasa a II a C ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1586
GRUPA FLUTURASILOR - HORIA ȘCOALA GIMNAZIALĂ SURDILA GRECI Surdila Greci 0
1587
2-Б Костянтинівська гімназія с.Костянтинівка 0
1588
Grupa5 Przedszkole Miejskie Nr 40 Łódź 0
1589
Grupa Motylki Przedszkole Kajtek Niechanowo 0
1590
1a Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1591
II-IV Şcoala Gimnazială Kriza János Aita Mare 0
1592
Πρωινό τμήμα Νηπιαγωγείο Χωραφακίων Χανιά 0
1593
klasa 2A Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Zygmunta Jakubowskiego Płock 0
1594
Kangurki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 0
1595
Króliczki Niepubliczne Przedszkole Puchatek w Golinie Golina 0
1596
Група Слънце ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1597
Мечо Пух ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1598
Чуден свят ДГ “Валентина Терешкова” Батановци 0
1599
Група "Дядовата ръкавичка" ДГ15 Райна Княгиня Перник 0
1600
Motylki Przedszkole Samorządowe w Sarnakach Sarnaki 0
1601
6º EP CEIP DELICIAS CÁCERES 0
1602
3 Добропільський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №4 з поглибленим вивченням окремих предметів-дошкільний навчальний заклад" Добропілля 0
1603
Biedronki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 0
1604
1a Zespół Szkół Gminy Kościan Przedszkole i Szkoła Podstawowa w Starym Luboszu Stary Lubosz 0
1605
2-В Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1606
2 клас Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1607
grupa IV Szafiry, grupa III Rubiny, Grupa VI Bursztyny PRZRDSZKOLE NR 11 ELBLĄG 0
1608
1-A клас Тернопільська загальноосвітня школа I-III ст. N 11 м. Тернопіль 0
1609
1-B Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1610
Dobra ekipa Szkoła Podstawowa Nr 1 z Oddziałami Sportowymi w Międzyrzeczu Staszica 22A 0
1611
1-3 Szkoła Podstawowa w Biskupicach Biskupice 0
1612
Grupy przedszkolne Przedszkole Publiczne w Niegowie Niegowa, ul.Szkolna34 0
1613
Jeżyki Przedszkole nr 2 , , Pod Słoneczkiem" w Węgrowie 11 listopada 1 07- 100 Węgrów 0
1614
1a Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa Częstochowa 0
1615
clasa a II-a Scoala Gimnaziala,comuna Targsoru Vechi Targsoru Vechi 0
1616
Oddział przedszkolny Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1617
Klasa 1 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1618
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1619
Klasa 3 Szkoła Podstawowa im. ks. Błażeja Nowosada w Wożuczynie Wożuczyn 0
1620
Clasa a II-a B Școala Gimnazială Nr. 1 Modelu Modelu 0
1621
Oddział Przedszkolny Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej-Curie w Jamnicy Jamnica 0
1622
CP A - ,, Albinuțe,, Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1623
3 Szkoła Podstawowa im . Heleny Mniszek Sabnie 0
1624
grupa IV Szafiry, grupa III Rubiny, Grupa VI Bursztyny Przedszkole Nr 11"Nefrytowy Zakątek" Piaseczno 0
1625
ΖΟΥΖΟΥΝΟΠΑΡΕΑ 5ο Νηπιαγωγείο Ξάνθης Ξάνθη 0
1626
klasa I-III Szkoła Podstawowa im. Gen. Józefa Dwernickiego w Rudzie Wolińskiej Ruda Wolińska 0
1627
Kl. 2 Jeżyki Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Opatowie Opatów 0
1628
Grădinița Udrești Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1629
Clasa I și a III-a clasa la simultan Școala Gimnazială Udrești Dănicei 0
1630
GPN Udrești Grădinița cu Program Normal , sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea Sat Udrești, comuna Dănicei, județul Vâlcea 0
1631
Clasa Bucuresti, Scoala Gimnaziala Bucuresti 0
1632
Clasa a III a D Scoala Gimnaziala nr.20 Bucuresti 0
1633
Clasa a IV-a A Liceul de Artă Ioan Sima, Zalău Zalău 0
1634
Clasa a II-a A ŞCOALA GIMNAZIALĂ NR. 307 Bucuresti 0
1635
Clasa a IV-a Scoala Gimnaziala Selaru Selaru 0
1636
Τμήμα 1,2 14ο Νηπιαγωγείο Σερρών Σέρρες 0
1637
Steluțe I D Școala Gimnazială Nr.7 Botosani 0
1638
Рух Попелівський НВК Село Попелі Бориславської ОТГ 0
1639
Clasa Ursuleților Școala Gimnazială "Andrei Șaguna"Barcani Localitatea Șărămaș 0
1640
3 Дошкільний підрозділ Петрівського ЗЗСО Вугледарської міської ради с.Петрівське 0
1641
2 Мирненський ліцей Малолюбашанської сільської ради Рівненського району Рівненської області с. Мирне 0
1642
Clasa I B- Clasa Supereroilor Școala Gimnazială Nr.1 Cetățeni, structura Școala Primară Nr.2 Valea Cetățuii Cetățeni 0
1643
Νήπια - Προνήπια 2o Νηπιαγωγείο Καστοριάς Καστοριά 0
1644
Α Δημοτικού 6ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης Τρίπολη 0
1645
Grupa Fluturasilor Școala Gimnazială Nr.13/G.P.P. Ostroveni Rm.Vâlcea 0
1646
II Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego Waleńczów 0
1647
I Szkoła Podstawowa im. red. Jana Ciszewskiego Waleńczów 0
1648
CP B Cluj-Napoca, Liceul Teoretic Avram Iancu Cluj-Napoca 0
1649
3-D Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 Миколаїв 0
1650
Clasa Exploratorilor Școala Primară Jiblea Nouă, GPN Jiblea Nouă Călimănești 0
1651
Clasa a IV-a B Liceul Teoretic Mircea Eliade, Galați Galati, Bd. Milcov 13, județ Galați 0
1652
a III- a EXPLORATORII Alexandru Cel Bun com., Școala Gimnazială Vaduri Comuna Alexandru cel Bun 0
1653
grupy przedszkolne Przedszkole Samorządowe Kochanowice 0
1654
klasa5 Szkoła Podstawowa nr 1 Świebodzin 0
1655
Clasa aII-a E Craiova, Școala Gimnazială ,,Traian" Craiova, Dolj 0
1656
Grupa "Pszczółki" Przedszkole Publicznenr22 im. Krasnala Hałabały Włocławek 0
1657
Klasy 1-3 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orląt Lwowskich Wołów 0
1658
5-6 latki Miejskie Przedszkole nr 44 im. Janusza Korczaka w Częstochowie Częstochowa 0
1659
Klasa 0a i 0b Zespół Oświatowo- Wychowawczy w Strzale Chodów 0
1660
Τμήμα 1 2 Νηπιαγωγείο Ωραιοκάστρου ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1661
2,4 Сальненський ЗЗСО село Сальне 0
1662
Β 10 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΤΡΩΝ -ΔΙΑΚΙΔΕΙΟ ΠΑΤΡΑ 0
1663
1o, 2o, 3o CEIP Trepalio Trobajo del Camino 0
1664
4-д Рівненський навчально-виховний комплекс №12 Рівне 0
1665
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 0
1666
Klasa 3 Szkołą Podstawowa w Gniewkówcu Gniewkówiec 0
1667
ΕΤ1, ΕΤ4, ΕΤ5, ΕΤ6 ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΩΦΩΝ-ΒΑΡΗΚΟΩΝ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1668
4a Szkoła Podstawowa nr 368 im. "Polskich Olimpijczyków" Warszawa 0
1669
Micii Eroi Școala Gimnazială Coșoveni Coșoveni 0
1670
klasa 3 b Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 0
1671
ósmoklasiści Szkoła Podstawowa nr 4 w Jaworznie Jaworzno ul. Olszewskiego 76 0
1672
Świetlica - klasa 1 PSP im. Stefana Czarnieckiego w Ostrołęce Warka 0
1673
klasa 0-6latki Samorządowe Przedszkole Nr1 w Łochowie Łochów 0
1674
4b Szkoła Podstawowa nr 11 Olsztyn 0
1675
klasa 3A Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1676
Fioletowe dzwonki 5latki Przedszkole nr 2 Tęczowa Kraina Karczew 0
1677
4-А Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №11 вул. Рєпіна , 47, м. Сміла, 20708 тел. (04733) 3-64-13, 3-63-57 0
1678
Leśne Duszki Przedszkole nr 150 "Baśniowy Dom" Poznań 0
1679
Α τάξη 6ο Δημοτικό Σχολείο Τρίπολης Τρίπολη, Αρκαδίας 0
1680
4 - Г клас Ліцей 4 Івано-Франківської міської ради місто Івано-Франківськ 0
1681
3-Б Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 0
1682
Clasa a III a C Scoala Gimnaziala Constantin Morariu Pătrăuți Strada Principala 0
1683
Grupa mică B Grădinița Lumea Copiilor Lupeni 0
1684
Lebedele Constanta, Gradinita cu Program Prelungit ,,Lumea Poveștilor” Constanta 0
1685
Clasa a V-a Scoala Gimnazială Grozești - Mehedinti Grozesti - Mehedinti 0
1686
Τμήμα 1 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1687
klasy 1a,1b,1c2a,2b,2c,3a,3b,3c Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Pawła Kamińskiego Sokołów Podlaski 0
1688
2-В Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #7 Сміла, Черкаська обл. 0
1689
2-А клас Конотопський ліцей N 10 Конотопської міської ради Сумської області м. Конотоп 0
1690
IV b Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej w Lwówku Lwówek 0
1691
Klasa 1 Szkoła Podstawowa w Ożarowicach Ożarowice 0
1692
1 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1693
2 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1694
3 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1695
4 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1696
5 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1697
6 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1698
7 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1699
8 Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1700
PP Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1701
OP Szkoła Podstawowa im. Kresowian w Czarnowie Czarnów 0
1702
Α3 2ο Γυμνάσιο Άνω Τούμπας ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1703
Α 28ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1704
Α 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΥΛΑΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ 0
1705
Klasa II Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Stare Żukowice 132a 0
1706
2-Б Березнівський ліцей №2 Березнівської міської ради Рівненського району Рівненської області м. Березне 0
1707
Grupa Przedszkolna 5-6 latki Zespół Publicznych Placówek Oświatowych im. Odzyskania Niepodległości w Starej Kornicy Stara Kornica 0
1708
5 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 3 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1709
5 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1710
5B Szkoła Podstawowa nr 37 w Bytomiu Bytom 0
1711
Zielone Żabki, Krasnalki, Plastusie Publiczne Przedszkole Nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku Brzesko 0
1712
Clasa v Liceul Teoretic ,,Pavel Dan" Câmpia Turzii 0
1713
VIII SP Szkoła Podstawowa ATENA Sosnowiec 0
1714
klasa trzecia Szkoła Podstawowa nr 2 Chocznia 0
1715
De P5 A a 6o Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1716
SuperNetos do Cadaval EB1 do Cadaval Cadaval 0
1717
4-Д Комунальний заклад "Пісочинський ліцей "Мобіль' Пісочинської селищної ради Харківського району Харківської області" Харківська обл. с.Пісочин 0
1718
Świetliki Miejskie Przedszkole Integracyjne nr43 w Częstochowie Częstochowa 0
1719
1 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1720
1, 2, 3, 4 A y B Colegio La Asunción (León) León 0
1721
3 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1722
Β,Γ,Δ,Ε 2o Δημοτικό Σχολείο Πλαγιαρίου ΠΕΛΛΑ 0
1723
2o y 3o de infantil Escuela Infantil Carlos María San Andrés del Rabanedo (León) 0
1724
Tercero A Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1725
3oC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 0
1726
klasa IV Szkoła Podstawowa im. Małgorzaty Sulek w Drużynach Drużyny 0
1727
3-Є Рівненська загальноосвітня школа I-IIIступенів № 23 Рівненської міської ради м.Рівне , Рівненська обл. вул.Вербова 42 0
1728
6-Б Комунальний заклад освіти " Покровська гімназія №2 " Покровське 0
1729
G. P. N. Osica de Sus, Grupa Combinată Liceul Teoretic,,Ion Gheorghe Roșca '' Osica de Sus,Str.Vladu Nica,Nr.2,jud.Olt 0
1730
5 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1731
1a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1732
klasa 2e SP2 Plewiska Plewiska 0
1733
2b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1734
Oddział VI Skrzaty Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1735
Oddział V Jeżyki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1736
Oddzaił IV Żabki Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzuchowej Rzuchowa 0
1737
Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Αναβύσσου ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 0
1738
Τμήμα 2 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ΑΝΑΒΥΣΣΟΣ 0
1739
9 Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1740
7 клас Никонівська гімназія Никонівка, Гришковецької селищної ради 0
1741
1-А Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1742
1-Б Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1743
1-В Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1744
4-А Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1745
3-В Криворізька гімназія №32 КМР Кривий Ріг 0
1746
4Б клас Гімназія № 8 Павлоградської міської ради м.Павлоград 0
1747
3-а Курахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 Курахове 0
1748
Istetii Craiova, Grădinița cu Program Prelungit Traian Demetrescu Craiova, Dolj 0
1749
2- Б ( інтелектуали) Золотоніська гімназія ім.С.Д.Скляренка Золотоноша 0
1750
2-А Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 12 Смілянської міської ради Черкаської області місто Сміла 0
1751
7 КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "МЕРЕФ'ЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 7" МЕРЕФ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ Селище Селекційне 0
1752
Смайлики Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів- заклад дошкільної освіти" Золотоніської міської ради Черкаської області с. Крупське 0
1753
KlasaI Szkoła Podstawowa w Sługach Sługi44 0
1754
kl.1B Szkoła Podstawowa nr 303 im. Fryderyka Chopina Warszawa 0
1755
3 клас Студенянський ліцей Тульчинський район, Вінницька обл. Студена 0
1756
Tercero C EP Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1757
I B Colegiul Tehnic "Alexandru Roman" Aleșd Aleșd 0
1758
Delfinki Publiczne Przedszkole w Maciejowicach Maciejowice 0
1759
A III- A B Școala Gimnazială Sfintii Imparati Galați 0
1760
Clas pregătitoare A Școala Gimnazială ,,Dimitrie Cantemir" Matca Com. Matca, jud. Galați 0
1761
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială ,,Dimitrie Cantemir" Matca Com. Matca, jud. Galați 0
1762
4 клас Коськівський ліцей Коськів 0
1763
Clasa a IV-a B Colegiul Național Bănățean Timișoara 0
1764
KLASA IIA Niepubliczna Szkoła Sokrates w Gdańsku Gdańsk 0
1765
2 дружні Чевельська гімназія с. Чевель 0
1766
klasa I Szkoła podstawowa w Wierzbowie Wierzbowo72 0
1767
3-Б Мошнівський ліцей село Мошни 0
1768
Νηπιαγωγείο 2o Νηπιαγωγείο Πάτρας Τέρμα Πόντου 0
1769
Clase 1º Primaria CEIP NTRA. SRA DE LA CARIDAD La Garrovilla 0
1770
Klasa siódma i ósma Szkoła Podstawowa w Śliwiczkach Śliwiczki 97, 89-530 Śliwice 0
1771
3- A клас Острицького ліцею Магальської сільської ради Острицька ЗЗСО Магальської ОТГ Чернівці 0
1772
4 група,,Незабравка" ДГ Незабравка Бяла Слатина 0
1773
I B Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1774
XI C Colegiul Național Militar Tudor Vladimirescu Craiova 0
1775
VIII ȘCOALA GIMNAZIALĂ MALU MARE MALU MARE 0
1776
Τμήμα 2 9ο Νηπιαγωγείο Πτολεμαϊδας Πτολεμaϊδα Εορδαίας 0
1777
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΕΡΑΜΩΤΗΣ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ 0
1778
klasa 7a Zespół Szkół im. o. Mariana Żelazka Chludowo 0
1779
5 клас ЗЗСО І-ІІст. №18 Торецької ВЦА, Бахмутського р-ну. смт Нью-Йорк, Донецької обл. 0
1780
InPower10 Colegiul Tehnic "Lațcu Vodă" Siret 0
1781
Clasa a II-a B ȘCOALA GIMNAZIALĂ,,ȘTEFAN CEL MARE"VASLUI VASLUI 0
1782
I B Școala Gimnazială "Avram Iancu " Unirea 0
1783
1-А Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області С.Щербані 0
1784
3c Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Mikołaja Kopernika w Piaskach 63-820 Piaski 0
1785
Klasa1 Publiczna Szkoła Podstawowa w Michałowie Michałów Parcele 23 0
1786
Grupa Fluturașilor Liceul Teoretic Șerban Vodă Slănic 0
1787
Mare Grădinița cu program prelungit Nr.1 Marghita Marghita 0
1788
Clasa pregătitoare A Jibou, SCOALA GIMNAZIALA ,, LUCIAN BLAGA JIBOU 0
1789
Steluțelor Nume Scoala Test TestO 0
1790
4 клас Томашівська гімназія Селр Томашівка 0
1791
1-Б Щербанівський ліцей Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області С.Щербані 0
1792
3 - A Комунальний заклад "Харківська спеціалізована школа І ступеня №33 Харківської міської ради Харківської області" Харків 0
1793
III B Școala Gimnazială,, Dimitrie Cantemir " Rădăuți 0
1794
Klasa 3c Zespół Szkolno-Przedszkolny w Otrębusach Otrębusy 0
1795
Pregatitoare F Școala Gimnazială Nr 80, București București 0
1796
4 Бф Берестовеньківська філія Красноградського ліцею №4 Красноградської міської ради Харківської області село Берестовенька 0
1797
Clasa a II-a Școala Gimnazială Hârsești Hârsești 0
1798
Clasa Razelor de Soare Școala Gimnazială ,,Nicolae Labiș" Mălini Mălini , jud Suceava 0
1799
"Super czwórka" Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Pstrążna 0
1800
Cutezatorii Scoala Gimnaziala Nicolae Balcescu Craiova 0
1801
1 суперклас Звіздівський ліцей с.Звіздівка 0
1802
Clasa I , Albinutele harnice Suceava, Scoala Gimnaziala "D. Pacurariu" Scheia Comuna 0
1803
ΝΗΠΙΑ-ΠΡΟΝΗΠΙΑ 2ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΩΝΑΣ 0
1804
Clasa a IV a Școala Gimnazială Lucieni Lucieni 0
1805
klasa3b Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sękowej Sękowa 0
1806
a IV a SBS Școala Gimnazială Dr Ioan Mihalyi de Apșa Sighetu Marmației 0
1807
Clasa a IV-a Școala Gimnazială ,, Ștefan cel Mare “, Cârlibaba Cârlibaba 0
1808
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Șerbănești Șerbănești, com. Corbița 0
1809
Grupa przedszkolna Punkt Przedszkolny nr 2 Kutno 0
1810
I-II A Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Elbląg 0
1811
I-II A Szkoła Podstawowa Specjalna w Firleju Firlej 0
1812
Clasa pregătitoare A Zalau, Școala Gimnazială Gh. Lazar Str.Gh.Lazar, Nr.59 0
1813
klasa 1 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Chmielowie Chmielów 0
1814
Grupa Mare Gradinita cu Program Prelungit Raza de Soare Pitesti 0
1815
Fluturasii isteti Craiova, Școala Gimnazială Cariova 0
1816
2a CCB SP im. JPII w Bydgoszczy Bydgoszcz 0
1817
6ºC Colegio Los Adiles Villaobispo de las Regueras (León) 0
1818
Pregatitoare P2B ŞCOALA GIMNAZIALA IORDACHE CANTACUZINO-PAŞCANI Paşcani 0
1819
1A Szkoła Podstawowa nr 38 im. Ludwika Zamenhofa 42-202 Częstochowa 0
1820
Grupa Mare B Grădinița PP Nr. 32 Timișoara 0
1821
Minionii l LICEUL TEHNOLOGIC ROȘIA-JIU 0
1822
Clasa Albinutelor Școala Gimnazială Budila Budila 0
1823
Clasa a treia Colegiul Național Alexandru Ioan Cuza Galați 0
1824
Clasa I Școala Gimnazială nr.1 Bălușeni Comuna Bălușeni, județul Botoșani 0
1825
2-Б Корюківський ліцей N1 Корюківської міської ради Чернігівської області Корюківка 0
1826
Klasa 5B Szkoła Podstawowa nr 34 we Wrocławiu Wrocław 0
1827
Klasa 5c Szkoła Podstawowa im S. Żeromskiego w Poniatowej Poniatowa 0
1828
3°B Infantil Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1829
Τμήμα 1 ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΨΑΡΩΝ ΧΙΟΣ 0
1830
Clasa a IV-a D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1831
1b Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1832
2a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Stuchowie Stuchowo 51 0
1833
2a Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Przystajni Przystajń 0
1834
Klasa 3c Szkoła Podstawowa w Chociwlu 73-120 Chociwel 0
1835
3A EI Nuestra Madre del Buen Consejo (Agustinos León)) León 0
1836
3 а, б, в, г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1837
Clasa a IV a Școala Gimnazială Sf Nicolae BOTOSANI Botoșani 0
1838
Трета и четвърта група ДГ№68 "Патиланско царство" Стара Загора 0
1839
2 а Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1840
Clasa Pregătitoare C Școala Gimnazială "Ion Băncilă" Brăila 0
1841
2 б Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1842
2 г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1843
2 д Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1844
1- Б Бубнище Поляницький ліцей Болехівської ОТГ Калуського району Село Бубнище 0
1845
klasa 1 Szkoła Podstawowa im. 17 Pułku Ułanów w Goniembicach Goniembice 0
1846
Grupa mica "Ciupercutele" Bucuresti, Școala Gimnazială Nr. 96 București 0
1847
2a Szkoła Podstawowa nr 5 im. Arkadego Fiedlera w Gnieźnie Gniezno 0
1848
Промінці Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1849
Clasa a - II - a Școala Gimnazială Sfânta Maria, Mizil Mizil, județul Prahova 0
1850
I A Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Uzdowie Uzdowo 75 0
1851
З-Б Ліцей 11 Павлоград, Дніпропетровська область 0
1852
Grupa mare,, Licuricii " Botoșani Grădiniță cu P.P. Nr.4 Săveni Săveni 0
1853
Νήπιο 8ο Νηπιαγωγείο Αγίου Δημητρίου Αγιος δημητριος Αττικής 0
1854
Clasa a 4 a Școala Gimnazială " Dumitru Rădulescu", Oarja Comuna Oarja 0
1855
a III-a Școala Gimnazială Berești-Tazlău Structură Școala Gimnazială Nr. 1 Turluianu 0
1856
a- III-a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1857
IIIa Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 87-800 Włocławek 0
1858
Clasa I A Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus Vicovu de Sus 0
1859
świetlica dla kl. I-III Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki Szczecin 0
1860
Dzwoneczki Niepubliczne Przedszkole "Nibylandia" w Częstochowie Częstochowa 0
1861
Clasa I C SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1862
3 клас ОУ" Иван Мирчев" село Дълбоки 0
1863
Mrs Yulandi Emileen Primary Ingelheim 0
1864
Parasca Lacrimioara Mariuca Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1865
3-А Мої зайки Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
1866
3 а Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1867
7 Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів № 18 Торецької міської військово-цивільної адміністрації Бахмутського району Донецької області Нью-Йорк 0
1868
3 б Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1869
3 в Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1870
3 г Основно училище Кирил Христов Стара Загора 0
1871
Clasa a II-a D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1872
Clasa a VIII-a A Scoala Gumnaziala ,, Nicu Constantinescu" Buzau Buzău 0
1873
Clasa 1 Bucuresti, Colegiul National Elena Cuza BUCURESTI 0
1874
III B Szkoła Podstawowa nr 10 im. Armii Krajowej Będzin 0
1875
Clasele a II-a și a IV-a A Școala Gimnazială Suatu Comuna Suatu, sat Suatu, jud. Cluj 0
1876
klasa III Szkoła Podstawowa im. Mieczysławy Butler Ostrowy 0
1877
Clasa a IV a B Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus Vicovu de Sus 0
1878
Clasa a IV a A Școala Gimnazială Nr.3 Vicovu de Sus, Suceava Vicovu de Sus 0
1879
Grupa STELUTELE VESELE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT Nr.1, CARACAL Caracal 0
1880
GRUPA MIJLOCIE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT Nr.1, CARACAL Caracal 0
1881
3 клас Опорний заклад "Іванівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Іванівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області" С. Іванівка 0
1882
Clasa Pregătitoare B Liceul Tehnologic "Constantin Brâncuși" Craiova 0
1883
Clasa pregătitoare D Școala Gimnazială "Colonel Constantin Langa", Miroslava, Iași Miroslava, Iași 0
1884
Clasa fluturașilor Școala Primară Sudiți, Poșta Câlnău Sudiți Poșta Câlnău 0
1885
Grupa Micii Autonomi Poieni Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1886
klasa 1f,1 b Szkoła Podstawowa w Nowej Iwicznej Krasickiego 56 0
1887
Clasa a II-a A Școala Gimnazială "Alexandru Vlahuță" Alexandru Vlahuță, județul Vaslui 0
1888
3 Європейський колегіум ТОВ ПНЗ Київ 0
1889
3 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1890
4 Данчимістська філія Мирненського ліцею Малолюбашанської сільської ради село Данчиміст, вулиця Шкільна, 76, Костопільський район,, Рівненська область 0
1891
Clasa I Școala Gimnazială Sarasău Sarasău Maramureș 0
1892
Clasa I D SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1893
Scrumbii isteti Scoala Gimnaziala Bungetani Com.Fauresti 0
1894
Clasa a II-a C ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR.3 PIATRA NEAMȚ 0
1895
Grupa Albinuțe Grădinița P.P. nr. 57 Constanța Constanța 0
1896
Pregatitoare A Bucuresti, Școala Gimnazială Ienachita Vacarescu Bucuresti 0
1897
Суперфестики Лісівська філія "Михайлівський ліцей" Лісове 0
1898
Τμήμα 1 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1899
Grupa mică ȘCOALA GIMNAZIALĂ IOAN ATANASIU LIPNIȚA Comuna Lipnița 0
1900
Grupa mare Fluturasii Școala Gimnazială Nr. 1 Piatra Mihail Kogălniceanu 0
1901
4-Б Комунальний заклад « Самбірська гімназія номер 9, Самбірськоі міської ради» Самбір 0
1902
GRUPA MIJLOCIE A ,,INGERASILOR,, Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1903
Grupa Fluturasii Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1904
Cls Pregătitoare Școala Gimnazială Curtișoara Curtișoara , jud Olt 0
1905
CLASA PREGĂTITOARE B ȘCOALA GIMNAZIALĂ NR. 4 MORENI MORENI 0
1906
Clasa a IV-a Școala Gimnazială Panaci Panaci 0
1907
Grupa mare Buburuzele Buzau, GRĂDINIȚA CU PROGRAM NORMAL PITICOT Buzău 0
1908
I B Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1909
Clasa I B Școala Gimnazială nr.1 Modelu Modelu 0
1910
Clasa I B Școala Gimnazială Nr. 1 Modelu Modelu 0
1911
Pregatitoare A Buzau, SCOALA GIMNAZIALA BUZAU 0
1912
a IV- a F Cluj-Napoca, Liceul de Informatică “Tiberiu Popoviciu”, Cluj-Napoca 0
1913
Clasa Pregătitoare C Bucuresti, Școala Gimnazială Str. Știrbei Vodă, nr. 32 -34, sector 1, București 0
1914
Clasa Pregătitoare C Scoala gimnaziala nr 88 Bucuresti 0
1915
kl. VI Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2 w Rędzinach Rędziny 0
1916
Clasa a II-a Școala Gimnazială Panaci Panaci 0
1917
Clasa Pregătitoare A Colegiul Tehnic " Constantin Brâncuși " Petrila Petrila 0
1918
ESCOLA MARE DE DÉU DELS TORRENTS ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1919
ESCOLA BLANCAFORT ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1920
ESCOLA MONTGOI ZER POBLET VIMBODÍ I POBLET 0
1921
4t Primaria El Cucurull Roda de Berà 0
1922
2n Primaria Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 0
1923
5é Primaria Escola Vedruna Puigcerdà Puigcerdà 0
1924
Grupa Albinuțe program prelungit Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1925
Grupa Albinuțe PP Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1926
Klasa 1B Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterskich Lotników Podlasia Biała Podlaska 0
1927
6é A Escola Les Muralles Montblanc 0
1928
6é B Escola Les Muralles Montblanc 0
1929
świetlica szkolna klas 1-3 Szkoła Podstawowa nr 155 im. Świętej Jadwigi Królowej Kraków 0
1930
Klasy I - III Szkoła Podstawowa im. Wiktora Kaji w Białośliwiu Białośliwie 0
1931
Grupa Fluturasi Gradinita cu Program Prelungit Neghinita Cluj-Napoca 0
1932
Klasa 2 Szkoła Podstawowa im. Stanisława Marusarza w Wojciechowie Wojciechów 8 0
1933
ΚΔΑΠ KINESIS Κέντρο Δημιουργικής Απασχόλησης Παιδιών- ΚΔΑΠ KINESIS Κιλκίς 0
1934
Grupa ,,Ingerasii" Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1935
2d Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Powstańców Śląskich Mikołów 0
1936
Νηπιαγωγείο Μαυρονερίου Νηπιαγωγείο Μαυρονερίου Μαυρονέρι, Κιλκίς 0
1937
2-A Дмитрівський ліцей Миколаївської сільської ради с.Дмитрівка 0
1938
4-Б Уманська гімназія √12 Уманської міської ради Черкаської області Умань 0
1939
clasa a IV-a B Scoala Gimnaziala Teodor Juncu Bacesti Vaslui 0
1940
Clasa a II-a C SCOALA GIMNAZIALĂ NR 88 București 0
1941
Α ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1942
Β ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1943
Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1944
Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1945
Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1946
ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΞΥΝΕΙΑΣ ΚΑΛ/ΚΑΣ ΤΡΙΚΑΛΑ 0
1947
Τμήμα 2 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1948
Τμήμα 3 4ο Νηπιαγωγείο Νέας Μάκρης Νέα Μάκρη 0
1949
Πρωϊνό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1950
Πρωϊνό υποχρεωτικό Τμήμα 2 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1951
Πρωϊνό υποχρεωτικό Τμήμα 3 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1952
Διευρυμένο Ολοήμερο 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1953
Αγγλικά 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1954
Αγγλικά 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1955
Παράλληλη Στήριξη 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1956
Παράλληλη Στήριξη 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1957
Προαιρετικό Ολοήμερο 1 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1958
Προαιρετικό Ολοήμερο 2 2ο Νηπιαγωγείο Έδεσσα ΕΔΕΣΣΑ 0
1959
Micii exploratori Grădinița cu Program Prelungit Veseliei, Năvodari Năvodari 0
1960
Grupa Cercetasilor Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1961
I A Liceul Teoretic Comuna Filipeștii de Pădure str. Principală, FN, com. Filipeștii de Pădure, jud. Prahova 0
1962
Grupa Albinuțelor Grădinița cu Program Normal Lizuca Râmnicu Vâlcea 0
1963
Grupa Florilor Grădinița cu Program Normal Lizuca Râmnicu Vâlcea 0
1964
GRUPA VEVERIȚELOR GRĂDINIȚA CĂSUȚA FERMECATĂ BUCUREȘTI 0
1965
1º CA EB Cruz de Argola Guimarães 0
1966
Grupa Ursuleților Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1967
GRUPA MARE ”IEPURAȘII” Grădinița cu program prelungit Clopoțica, orașul Urlați Prahova Urlați 0
1968
Clasa Pregătitoare A Școala Gimnazială Europa Târgu-Mureș 0
1969
1b Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Olkuszu Olkusz 0
1970
3B Step by Step Școala Gimnazială „Ion Luca Caragiale” Sibiu 0
1971
Clasa a VI-a Școala Gimnazială Romuli Romuli 0
1972
Γ ταξη 2ο Δημοτικό Σχολείο Πεύκων Θεσσαλονίκη 0
1973
klasa 2 b Szkoła Podstawowa nr2 z Oddziałami Integracyjnymi w Środzie Wielkopolskiej Środa Wielkopolska 0
1974
Clasa I A Scoala Gimnaziala comuna Piatra Șoimului, Neamț Piatra Soimului 0
1975
Grupa mare Caracal, Liceul Teoretic Ioniță Asan Caracal 0
1976
Четвертий Годовицький ліцей Сокільницької сільської ради Годовиця 0
1977
Α'-Β'-Γ'-Δ'-Ε'-ΣΤ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1978
Α'-Ε'-ΣΤ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1979
Α'-Γ'-Δ' Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
1980
I B Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1981
Clasa I ȘCOALA GIMNAZIALĂ, COMUNA PĂSTRĂVENI Păstrăveni 0
1982
8a Szkoła Podstawowa nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce 0
1983
1-A Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1984
1-Б Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1985
2-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1986
4-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1987
Clasa pregătitoare A Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1988
Klasa 3b Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 87-800 Włocławek 0
1989
Klasa 3b Szkoła Podstawowa nr 6 im. Marii Skłodkowskiej- Curie Kutno 0
1990
Clasa IC Liceul Gh. Ruset Roznovanu Roznov, jud. Neamț 0
1991
Grupa fluturasilor Școala Gimnazială „Avram Iancu” Abrud Abrud 0
1992
3-Б Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
1993
Clasa a III D Bucuresti, Scoala Gimnazială ”Federico Garcia Lorca” BUCURESTI 0
1994
1-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1995
testing Emileen Primary Ingelheim 0
1996
2-В Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1997
3-Б клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1998
4-B Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
1999
4-Б Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
2000
2-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
2001
klasa trzecia Szkoła Podstawowa im. Gen. Franciszka Kleeberga w Woli Gułowskiej Wola Gułowska 60 0
2002
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 1 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
2003
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 4 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
2004
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 3 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
2005
Βασικό Υποχρεωτικό Τμήμα 2 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Θεσσαλονίκη 0
2006
3-В клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
2007
GPN Valea Ursului Grupa mare Bascov, Scoala Gimnaziala Virgil Calotescu Strada Paisesti, nr126 0
2008
2-Б клас Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
2009
3a "Saulė" Joniškis 0
2010
4"A" група- "Маргаритка" ДГ " НЕЗАБРАВКА" ДЕВНЯ 0
2011
klasa IIIa Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
2012
Klasa 2b Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tytusa i Jana Działyńskich w Plewiskach Plewiska 0
2013
4-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
2014
3-А Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
2015
3-А Комунальний заклад "Харківськиій ліцей №8 Харківської міської ради Харківської області" м.Харків 0
2016
4-Б "Соколята" Комунальний заклад "Харківська спеціальна школа № 12" Харківської обласної ради М. ХАРКІВ 0
2017
świetlica Szkoła Podstawowa w Bobach Kolonii Boby Kolonia 75 0
2018
4-В Комунальний заклад «Ліцей 10 «Престиж» Світловодської міської ради» місто Світловодськ 0
2019
klasa 1a Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 Miejskie Przedszkole nr 2 Szkoła Podstawowa nr 40 w Częstochowie Częstochowa 0
2020
Clasa a 4 a C Scoala Gimnaziala Nr.81 București 0
2021
Β-Ε-Στ Δημοτικό σχολείο Χυδήρων Λέσβου Χύδηρα Λέσβου (Δήμος Δυτικής Λέσβου) 0
2022
Ολοήμερο Τμήμα Νηπιαγωγείο Πλαγιας Πλάγια Βονιτσας 0
2023
C.E.I.P. VIRGEN DEL MAR Almería 0
2024
Los Marines 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2025
Los Marines 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2026
Los Marines 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2027
Los Marines 4 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2028
Cortelazor 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2029
Cortelazor 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2030
Cortelazor 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2031
Cortelazor 4 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2032
Puertomoral 1 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2033
Puertomoral 2 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2034
Puertomoral 3 C.P.R ADERSA 2 Los Marines 0
2035
CEIP Los Millares Almería 0
2036
2ºA CEIP Los Millares Almería 0
2037
2ºB CEIP Los Millares Almería 0
2038
3ºA CEIP Los Millares Almería 0
2039
3ºB CEIP Los Millares Almería 0
2040
Clasa a V a Școala Gimnazială Bârnova Barnova, Iași 0